Раждане във II САГБАЛ Шейново

  • 85 261
  • 757
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 31
Страшно много ви благодаря, момичета! Бяхте толкова изчерпателни, че за момента не се сещам за друго, за което да попитам. Страхотни сте, благодаря още веднъж! 💓

# 316
  • София
  • Мнения: 2 104
Единственото, което бих добавила е, шоколадът да е млечен- без ядки, а водичката да е в спортно шише- с биберон, за да ти е по-лесно да отпиваш, без да се полееш. Успех!

# 317
  • Мнения: 437
В стаите има звънец, с който може да се извика акушерка също така

# 318
  • Мнения: 199
Има.
Но се ползва само при краен случай,както би беше разяснено.

В стаите има звънец, с който може да се извика акушерка също така

# 319
  • Мнения: 478
Има.
Но се ползва само при краен случай,както би беше разяснено.

В стаите има звънец, с който може да се извика акушерка също така
Да, аз бях грубо навикана защо съм ги повикала чрез него. Той бил само и единствено за много спешен случай ако прокърви раната и тн за друго не....

# 320
  • Мнения: 437
Ами като жената я боли, а в коридорите тъмно и те спят в манипулационната...? Ще звънна, разбира се. Дружката по стая се беше подпряла неволно на него - не са викали, но пък дойдоха след 5мин подпиране на звънеца сигурно Simple Smile Ако имате сили, идете до манипулационната. Аз ходих през нощта точно да си искам обезболяващо

# 321
  • София
  • Мнения: 3 715
Аз бях в 8ми месец с кървене и нон стоп на системи и ми бяха казали да не се тътря по коридорите, а само да лежа и да натискам звънеца за смяна на система. Но мисля, че един път само ги виках, щото беше голяма дандания, а и бях точно до манипулационната и си ходих сама. Веднъж ги викнах и за момичето до мен, че нещо и стана много зле и вдигна кръвно, пак нищо не са казали. Е, ако някой ги вика на всяка контракция и само ги разиграва сигурно ще се сърдят. Simple Smile Имаше и такива случаи.

# 322
  • Мнения: 478
Извика ги само веднъж, тогава когато ми направиха и забележката. Явно съм попаднала на някоя крива. Става въпрос за 4тия етаж.

# 323
  • София
  • Мнения: 3 715
Да, явно е на каквато случиш.. аз съм ги викала на 2рия етаж.

# 324
  • Мнения: 7
Здравейте! Скоро ми предстои раждане в Шейново и исках да попитам няколко въпроса, дано не ви се струват тъпи, но ми е първо раждане и няма от кого да получа много информация.
- Кога се изкъпахте за първи път след раждането и какви са условията в баните?
- Чудя се колко голяма кърпа да си приготвя, дали плажен размер или по-малка хавлиена?
- Къпахте ли се с косата и да нося ли сешоар?

# 325
  • Мнения: 478
Здравейте! Скоро ми предстои раждане в Шейново и исках да попитам няколко въпроса, дано не ви се струват тъпи, но ми е първо раждане и няма от кого да получа много информация.
- Кога се изкъпахте за първи път след раждането и какви са условията в баните?
- Чудя се колко голяма кърпа да си приготвя, дали плажен размер или по-малка хавлиена?
- Къпахте ли се с косата и да нося ли сешоар?
Зависи и какъв вид ще е раждането. Аз бях секции при мен на другия ден след секциото Аг ми смени превръзка та с водоустойчива и си се изкъпах спокойно без разбира се директна струя вода срещу нея, но падащата вода не ми създаде никакви проблеми. Плажна за тялото мисля че е ок като размер и за косата някоя по-малка. Носех сешуар да. Аз бях във вип стая на 4тия етаж и банята си беше доста добре, като за в болница, но съм чувала, че и на другите етажи баните не са лоши. Даже след климата ми представиха една бяна на 2ри етаж, тя също беше доста прилична. Да не си забравиш сапун, шампоан и тн. Успех, леко и безпроблемно раждане.

# 326
  • София
  • Мнения: 5 617
Аз раждах нормално преди 1г3м, но пак да се изкажа. Изкъпах се с косата на следващия ден, а тялото още същия. Баните на 2рия етаж бяха поносими, но аз ги използвах или сутрин след визитация, или вечер като вземат бебетата в 23ч (ако още е същият режим). За кърпа си носех плажна и малка за главата. Сешоар не съм, но октомври 2017г беше по-топло от сега. Изсуших си косата с помощта на духалка.

# 327
  • Мнения: 7
Много благодаря момичета Simple Smile

# 328
  • Мнения: 78
Здравейте! Скоро ми предстои раждане в Шейново и исках да попитам няколко въпроса, дано не ви се струват тъпи, но ми е първо раждане и няма от кого да получа много информация.
- Кога се изкъпахте за първи път след раждането и какви са условията в баните?
- Чудя се колко голяма кърпа да си приготвя, дали плажен размер или по-малка хавлиена?
- Къпахте ли се с косата и да нося ли сешоар?
Аз се изкъпах вечерта след раждането. Баните са ремонтирани и са хубави. Вземете си всичко нужно за баня. Аз си бях взела и малък сушоар, определено беше от полза. Успех и леко раждане!

# 329
  • София
  • Мнения: 8 651
Аз съм раждала секцио, последно Декември 2017.
Баните са сносни, но някои жени не мият след себе си. Санитарката няма как да огрее веднагически. При второто ми раждане не се заключваха, което разбирам защо е, но ако отвън не те чуят, че си вътре, отварят. Мен ме изненадаха веднъж.
Носех си две плажни кърпи и 1 по-малка.
Виждала съм, че тези с нормални раждания, се изкъпват някъде 3-4 часа след раждането. Акушерките помагат да се отиде до банята и там ако имаш нужда те държат, докато се миеш.

Общи условия

Активация на акаунт