Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 115 103
  • 847
  •   1
Отговори
# 60
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Лъки, при кого ще раждаш ?
Леко да мине всичко !
Благодаря Hug
Доктор Танев.
Леко раждане и бързо възстановяване Лъки ! Ще чакаме вести как е минало всичко ⚘

# 61
  • Мнения: 25 750
Благодаря ви. bouquet

# 62
  • Мнения: 56
Здравейте момичета, записвам се и аз в темата (надявам се). С 1 седмично закъснение и 2 положителни теста, вече се изправям пред факта при кой доктор и кога да отида за установяване на бременност. Питах тук там и разбрах,че е доста рано за лекар, но пък аз се притеснявам и искам да посетя такъв колкото се може по-скоро. Имам болки в яйчниците (като ПМС), както и нетипично бяло течение и това също малко ме плаши... за капак се оказа,че личната ми лекарка се е пенсионирала  (защо да информират пациентите) и в момента нямам такъв, който да ми даде направление. Мисля да отида в окръжна в сряда и да видя евентуално кой просто ще ме приеме за преглед, а вече по-нататък ще си избирам доктор. Досега съм ходила при д-р Жеков, но малко ме притесниха коментарите за него. Вашето мнение какво е?

# 63
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Личната трябва да ви е пренасочила към други.

Ако ще плащаш отиди на частно при някой да ти установи и ти желая леко бременеене до термин!

# 64
  • Варна
  • Мнения: 43
Здравейте момичета, записвам се и аз в темата (надявам се). С 1 седмично закъснение и 2 положителни теста, вече се изправям пред факта при кой доктор и кога да отида за установяване на бременност. Питах тук там и разбрах,че е доста рано за лекар, но пък аз се притеснявам и искам да посетя такъв колкото се може по-скоро. Имам болки в яйчниците (като ПМС), както и нетипично бяло течение и това също малко ме плаши... за капак се оказа,че личната ми лекарка се е пенсионирала  (защо да информират пациентите) и в момента нямам такъв, който да ми даде направление. Мисля да отида в окръжна в сряда и да видя евентуално кой просто ще ме приеме за преглед, а вече по-нататък ще си избирам доктор. Досега съм ходила при д-р Жеков, но малко ме притесниха коментарите за него. Вашето мнение какво е?

Здравей,

Препоръчвам ти д-р Друмев или д-р Станева от МД на частно, а д-р Скочев с направление в жълтата сграда на ъгъла на ген. Колев и Цар Освободител, в парка на МБАЛ-а..
Заради отношението ги препоръчвам Simple Smile
Поздрави и успех мила Simple Smile

# 65
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Личната трябва да ви е пренасочила към други.

Или ако не е по някаква причина би трябвало да можеш на момента да си избереш друг ЛЛ.
За АГ.. ми аз въртях, суках, мислих и накрая отидох на профилактичен преглед пак при Славчев (там си следих и бременността навремето) Simple Smile Някак на него му имам доверие.

# 66
  • Мнения: 574


Лекари, за които има информация

д-р Петър Атанасов
Вече работи в болница "Св.Марина" и на свободен прием

Доц. д-р Ангелова, висококвалифициран специалист по генетика
Лабоартория по медицинска генетика
Университетска болница Варна
тел 302851-225
0898684701

Д-р Иван Танев
СБАГАЛ - Варна
GSM: 0888 51 34 77        
Прием: всеки четвъртък от 14 до 19 ч. в АГ болница

 Д-р Заимов
Частна гинекологична клиника ЕВА
ул. Иван Вазов 16 /уличката зад църквичката св.Никола в центъра/
0888 63 11 30
052/622 900
052/340 300  

 http://www.maichindom-varna.com/

Д-р Стефан Скочев  
началник родилно отделение в МБАЛ - "Св.Анна" /окръжна болница/
сл.тел.                052/2136 475        
Преглежда в медицински цетър "Еквита" /гъбата/
понеделник и сряда от 15-17ч.
С предварително записване на тел.052/612-819        
В ,,Надежда"- срещу Окр.болница- 609 932

Д-р Антонина Радева
АГ Център Д-р Антонина Радева - гр. Варна, ул. “Кирил Шиваров” № 1
Тел.: 052 601 231 / GSM: 0898 68 22 67
Понеделник и Сряда - 16.00 - 19.30 ч.
Вторник, Четвъртък и Петък - 14.30 - 19.30 ч

Д-р Петинка Цветкова
понеделник, сряда, петък - 9:00 - 14:00  
Чаталджа 20, тел. 052/635 708
вторник и четвъртък - 10:00 - 18:00
"Тодор Влайков" 65  603-654

Д-р Кателия Александров АГ болница
Личен номер: 0888 32 57 49

Д-р Бранимир Градинаров
Окръжна болница - етаж 3 , кабинет 309. Телефон за връзка /личен/ 0888/950494  

Доц.Балев - Клиника "Темелков" тел:600 126

Д-р Георги Георгиев ул."Ивайло"№1Б,ет.1
приема в сряда от 14.00 в АГ
тел.605991

Д-р Елена Димитрова - Еквита, тел. 052 / 63-9999

Д-р Христина Христова - Мед.център"Санита"тел:382-382

Д-р Василка Кирчева - Сити клиник -  Мед. център Варна,  ул.Брегалница 1
Преглежда там от понеделник до петък - 0700 33 900

Д-р Евгения Иванова Георгиева ул "Илинден" 33 тел.:308-678; 615-965,  0898/219-533

Д-р Давидков -Мед.център "Младост", Телефон:  052 555 567, 052 555 568
Мобилен: 088 8376 382
http://www.drmariodavidkov.com/index.php?lng=bg&idx=1

Проф.Д-р Явор Корновски - http://yavorkornovski.bg/

Д-р Величка Славова МЦ "Кооператор" бул."Вл.Варненчик"№53-55 тел:608-370, 608-371

Д-р Георги Крумовски МЦ САНИТА  ж.к. Младост II м.р. 163 тел:393, 501-979

Д-р Николай Колев Окръжна болница,личен номер:0887140889

Д-р Симеонова МЦ ОЛИМЕД ул."Драган Цанков" 21 тел:600-027

Д-р Савулева МЦ Д-р Цолов
ул. Ген. Колев № 86
тел 390 090

Д-р Скочев  МЦ Д-р Цолов
ул. Ген. Колев № 86
тел 390 090

Д-р Добрин Николов
СБАГАЛ - Варна
GSM: 0888 234988        
Прием: всеки петък от 16 до 19 ч. в сградата на АГ болница

http://www.svetaanna-varna.com/Page/1.6.12/%D0%93%D0%B8%D0%BD%D0 … B8%D1%8F?expand=1

МЕДИЦИНСКИ Ц-Р Д-Р УАЛИД
Варна 9000, бул. Осми приморски полк 137, партер, тел. 052306909

Д-р Папазов -частен кабинет  ул. Стефан Караджа 29 (с/у ДГ Пушкин, зад Фестивален комплекс). Мобилният му телефон е  0888614652                                                                                                      
 
 Д-р Надя Тодорова
МЦ Света Анна ЕООД, сградата в долния край на Окръжна болница, на светофара на ул.Ген.Колев и бул.Цар Освободител, каб.108. Телефона в кабинета е 6926 502, работи там в понеделник и четвъртък от 13,30 до 18 часа.
 
Д-р Жеков МЦ "Св.Анна" тел.:6926661 .Преглежда сряда и петък.

Д-р Желязкова/ МЦ Петинка Цветкова, ул.Тодор Влайков 65.

Д-р Капка Иванова ул."Рила" №23 тел.: 0888 935 590 ,преглежда понеделник,вторник,петък

Д-р Даниела Станева освен в МД и в МЦ "Св.Анна"тел.:6926661 , 2 етаж,понеделник и четвъртък преди обед

http://www.agvarna.com/index.html - Сайта на АГ Болница

д-р Василева:сл.тел:600126,600127.Мобилен:0887535265 Педиатър-гинеколог

Д-р Валентин Марков, шеф на АГ -отделението-Военна Болница...
пон-сряда-петък, от 15.00h ,тел: 386-395

Университетски ин витро център - Варна
ул. "Цар Освободител" 150, АГ Болница - Варна
Проф. д-р Иван Козовски - 088 / 72 04 391; 052 / 313 694; 052 / 613 790;
Доц. д-р Веселина Маркова - 052 / 332 000; 052 / 613 803 /280, 207/;
Доц. д-р Матей Андонов - 088 / 95 23 884; 052 / 613 803 /280/
Д-р Кателия Александров - 088 / 8 325 749; 052 / 884 568; 052 / 613 805;

МЦ "Олимед" - Варна
Д-р Маргарита Монастирска - акушер-гинеколог
Варна 9000,  ул. "Алеко Константинов" №5, СХБАЛ "Проф. Темелков", ІІІ ет.
Тел/факс 052 / 600 027;
http://www.invitro-olimed.eu

Д-р Здравка Владимирова от Мед.център "Black Sea" на ул."Ст.Караджа" 28, GSM: 0889/061 801  

Д-р Мария Желязкова МЦ ВАЛЕМ гр. Варна, ул."Отец Паисий" 4 тел.:602-640, 0888/814-596 ,0888/401-537

Д-р Антоанета Бочева - Мед. център Варна, ул.Брегалница 1
д-р Цветомира Великова МЦ "Санита" в Младост. Работи по ЗК. Регистратура тел.: 571 818, GSM: 0888/ 137 021. , акушер-гинеколог.

Д-р Станислав Славчев-води ЖК в ДКЦ и изражда в Окръжна болница"Св.Анна"-0898 507857  
Мисля, че този списък може да бъде допълнен с д-р Наталия Мирчева от СБАГАЛ "Проф. д-р Д. Стаматов" Варна Simple Smile

# 67
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Аз поне от този ОГРОМНИЯ списък знам със сигурност, че Танев не следи бременност, така че момичета пита за препоръки! Препоръчвам ти Славчев, аз се следя по ЗК при др Елияна Александрова тя не е от известните така, че няма да прочетеш кой знае какво за нея Simple Smile Платих само за МД 390 лв за цялата бременност, която ще ми следи! Жеков за мен е мн добър специалист, но важното е къде ще се чувстваш спокойна! Аз си водя ФМ при проф Балев, сега живот и здраве ако е хубаво времето ще отида на ФМ при така хваления Стоилов от Добрич! Препоръчвам ти на частно да не се записваш имаш време за смяна на лекар и да ти даде направление защото бременността де регистрира чак края на 3 мес и оттогава започва да се следи, по рано към 6-7 седмица можеш да отидеш да ти установят бременност, т.е. дали имаш плоден сак

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 748
Момичета, относно този списък.
В старата тема се включи админ да каже, да направим нова и тъй като продължаваше да се пускат нови мнения без никой да направи нова, аз само направих копи-пейст на този списък от предната тема и направих новата Wink Не са мое дело тези списъци Wink

# 69
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Момичета, относно този списък.
В старата тема се включи админ да каже, да направим нова и тъй като продължаваше да се пускат нови мнения без никой да направи нова, аз само направих копи-пейст на този списък от предната тема и направих новата Wink Не са мое дело тези списъци Wink
Списъка си е супер! Благодаря ⚘ Просто някои лекари не следят бременност, а само израждат

# 70
  • Мнения: 574
Мисля, че коментара ми е грешно изтълкуван. Списъка си е супер, просто си помислих, че може да добавяме и други имена, когато някой се сети. Освен това темата е Акушер - гинеколози Варна не следящи бременност и само израждащи, така че всеки един от докторите си е на място в списъка според мен Simple Smile

# 71
  • Мнения: 56
Не бях пренасочена към никой.. избрах си и подадох молба за нов личен лекар, който обаче ми обясни как ще влезе в сила най-рано от Февруари и съответно чак тогава ще има право да ми даде направление. Честно казано не знам дали не ме замота нещо, но нямам много голям избор, така че ще чакам...

Личната трябва да ви е пренасочила към други.

Или ако не е по някаква причина би трябвало да можеш на момента да си избереш друг ЛЛ.
За АГ.. ми аз въртях, суках, мислих и накрая отидох на профилактичен преглед пак при Славчев (там си следих и бременността навремето) Simple Smile Някак на него му имам доверие.

# 72
  • Мнения: 56
Здравей, благодаря много за отговора Simple Smile При Славчев съм ходила веднъж преди време, когато Жеков отсъстваше и честно да си кажа останах много доволна, така че определено ще помисля за него... ако трябва да съм честна, в момента сякаш най-много ми се иска да отида просто при някой, който да установи бременността и да ми каже,че всичко е наред. Съжалявам, ако говоря глупости и задавам глупави въпроси (хем доста изчетох вече), но хем от една стара се успокоявам с това, че е рано за преглед и имам време (доста пъти го чух), хем чета коментари примерно как трябва възможно най-рано и почват при нужда са се пият и лекарства / добавки. Ох не знам каша ми е и ми е притеснено поради липса на информация, така че ще се опитам най-късно до края на седмицата да отида при специалист  (да не тормозя вас Grinning) и да го питам всичко... а вече до Февруари като имам направление ще мисля за конкретен доктор.

Аз поне от този ОГРОМНИЯ списък знам със сигурност, че Танев не следи бременност, така че момичета пита за препоръки! Препоръчвам ти Славчев, аз се следя по ЗК при др Елияна Александрова тя не е от известните така, че няма да прочетеш кой знае какво за нея Simple Smile Платих само за МД 390 лв за цялата бременност, която ще ми следи! Жеков за мен е мн добър специалист, но важното е къде ще се чувстваш спокойна! Аз си водя ФМ при проф Балев, сега живот и здраве ако е хубаво времето ще отида на ФМ при така хваления Стоилов от Добрич! Препоръчвам ти на частно да не се записваш имаш време за смяна на лекар и да ти даде направление защото бременността де регистрира чак края на 3 мес и оттогава започва да се следи, по рано към 6-7 седмица можеш да отидеш да ти установят бременност, т.е. дали имаш плоден сак

# 73
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Скрит текст:
Здравей, благодаря много за отговора Simple Smile При Славчев съм ходила веднъж преди време, когато Жеков отсъстваше и честно да си кажа останах много доволна, така че определено ще помисля за него... ако трябва да съм честна, в момента сякаш най-много ми се иска да отида просто при някой, който да установи бременността и да ми каже,че всичко е наред. Съжалявам, ако говоря глупости и задавам глупави въпроси (хем доста изчетох вече), но хем от една стара се успокоявам с това, че е рано за преглед и имам време (доста пъти го чух), хем чета коментари примерно как трябва възможно най-рано и почват при нужда са се пият и лекарства / добавки. Ох не знам каша ми е и ми е притеснено поради липса на информация, така че ще се опитам най-късно до края на седмицата да отида при специалист  (да не тормозя вас Grinning) и да го питам всичко... а вече до Февруари като имам направление ще мисля за конкретен доктор.

Скрит текст:
Аз поне от този ОГРОМНИЯ списък знам със сигурност, че Танев не следи бременност, така че момичета пита за препоръки! Препоръчвам ти Славчев, аз се следя по ЗК при др Елияна Александрова тя не е от известните така, че няма да прочетеш кой знае какво за нея Simple Smile Платих само за МД 390 лв за цялата бременност, която ще ми следи! Жеков за мен е мн добър специалист, но важното е къде ще се чувстваш спокойна! Аз си водя ФМ при проф Балев, сега живот и здраве ако е хубаво времето ще отида на ФМ при така хваления Стоилов от Добрич! Препоръчвам ти на частно да не се записваш имаш време за смяна на лекар и да ти даде направление защото бременността де регистрира чак края на 3 мес и оттогава започва да се следи, по рано към 6-7 седмица можеш да отидеш да ти установят бременност, т.е. дали имаш плоден сак
Започнете да пиете фолиев киселина например neopholic !!!Това е най-важната добавка!Нормално е да се вълнувате всеки, който види двете чертички и няма търпение за преглед Simple Smile Ами на частно може да отидете навсякъде Славчев преглежда петък и събота, и при Жеков можете и при Георгиев и т.н. Успех

# 74
  • Мнения: 29
Здравейте на всички!

Пред голяма дилема съм! В 20 г.с съм и се следях до сега в "Олимед".  Преди няколко дена реших, на своя глава, че нещо не е наред с бялото течение и се обадих на АГ-то ми, той каза, че не ми се полагало друга микробиология преди раждането и да съм си пуснела секрет. Т.к. при първите изследвания сестрата ми взе секрет, даже не беше на магарето а едва едва с тампон от входа, още тогава се усъмних. Сега петъка аз сама си взех и излезна, че имам ешерихия коли. Но е твъърде възможно да е замърсена пробата... моя АГ отново много несериозно се отнесе, даже вика няма ли кой по антибиограмата да ти изпише нещо... какво искаше да каже даже и не разбрах.
Мисълта ми е, че искам да го сменя, искам да се запиша другаде, но направо не знам къде. Препоръчайте ми АГ за ЖК. Също така ми се иска някой, който ще вземе пробата адекватно. И дали като се преместя, те ще си ме прегледат като първично по ЗК или ще трябва да си платя и преглед и изследвания? 

Общи условия

Активация на акаунт