Ламинация и ботокс на мигли?

  • 31 833
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 113
Здравейте, намесвам се в темата,защото мисля да си ламинирам миглите
Имам следните въпроси , за да не съм разочарована после и моля за съвет
* искам миглите ми да не са много извити,за да мога да слагам лесно очна линия- какво да кажа на момичето? .Миглите ми са дълги,и лесно се извиват и със спирала,но...искам да пробвам с ламинирането.
* не искам да са ми спластени няколко мигли една до друга- моите не са много редки ,но как точно да го обясня и това.По принцип като се гримирам след като сложа спирала, леко си ги разделям с игла,че много се дразня на снопчета
* вие лесно ли се гримирате след като са ви извити миглите? Защото както казах моите не са къси и ако са извити много дали ще мога да си очертавам очите или миглите ще ми пречат


Здравей, аз си правих ламиниране на миглите и съм доволна. От човека, който ти ги прави зависи дали ще има спластени. По принцип миглите трябва да са разделени една по една при ламинирането.

Относно извиването - има няколко приставки, от които се избира с коя да ти извият миглите. Избира се според дължината на миглите и ефекта, който търсиш. Аз не съм имала никакви проблеми с поставянето на очна линия и грим, не смятам, че миглите могат да бъдат толкова извити, че да пречат по някакъв начин.

# 46
  • Мнения: 1 311
А как премахвате грима? Внимавате ли да не натискате миглите? Колко време ви трае ламинирането?

# 47
  • Мнения: 559
А как премахвате грима? Внимавате ли да не натискате миглите? Колко време ви трае ламинирането?
Гримът си го махам с тоалетно мляко или дегримьор, като си търкам леко, както по принцип си търкам. Очите никога не се търкат и трият силно, по принцип. Не се разваля ламинирането, ако това те притеснява. На мен ми трае до подмяна на миглата, т.е. докато падне. А времето на живот на миглата, предполагам е различно при всеки.

# 48
  • Мнения: 2 690
При ламинирането няма значение с какво махате грима. Използвате продукт според вашите предпочитания. Ламинирането издържа до 3 месеца - организмът постепенно подменя миглите.

# 49
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Аз се сетих още нещо да питам момичетата, които са си правили процедурата: усещате ли си миглите по-различно? Все едно са по-тежки примерно или нещо друго?

# 50
  • Мнения: 559
Аз се сетих още нещо да питам момичетата, които са си правили процедурата: усещате ли си миглите по-различно? Все едно са по-тежки примерно или нещо друго?
Не, те са си твоите, не са по-тежки и не се усещат по-различно.

# 51
  • Мнения: 22
След като изчетох темата, много се чудя дали да не си направя ламиниране или вграждане на мигли косъм по косъм.

Иска ми се миглите ми да изглеждат възможно най - естествено и да е възможно най- безвредно и дълготрайно 😀

Може ли някой да препоръча добър специалист в София?

# 52
  • Мнения: 6
Здравейте,
И аз вчера си ламинирах миглите.. честно казано това е най-голямата глупост, която стм правила.. или не ми го направиха както трябва. Вместо по-плъни миглите ми изглеждат като навити с маша и изгорени от нея.. правих ги във Варна в 1 малко студио в района на БАЩ майстора над бул. Сливница. Точно улицата не знам. Но не препоръчвам процедурата лично аз. Няма някакъв добър ефект.

# 53
  • Мнения: 39 330
Я, пусни снимка ..... Само на миглите, де.

# 54
  • Мнения: 2



Къде по точно


Здравейте,
И аз вчера си ламинирах миглите.. честно казано това е най-голямата глупост, която стм правила.. или не ми го направиха както трябва. Вместо по-плъни миглите ми изглеждат като навити с маша и изгорени от нея.. правих ги във Варна в 1 малко студио в района на БАЩ майстора над бул. Сливница. Точно улицата не знам. Но не препоръчвам процедурата лично аз. Няма някакъв добър ефект.

# 55
  • Мнения: 497
Привет!
Виждам, че има въпроси за салони в Пловдив, но никой не дава отговор. Та, пирамза Пловдив, Кърджали и или Стара Загора, мнения за места, където правят тази процедура?

# 56
  • Мнения: 2 628
Здравейте,
И аз вчера си ламинирах миглите.. честно казано това е най-голямата глупост, която стм правила.. или не ми го направиха както трябва. Вместо по-плъни миглите ми изглеждат като навити с маша и изгорени от нея.. правих ги във Варна в 1 малко студио в района на БАЩ майстора над бул. Сливница. Точно улицата не знам. Но не препоръчвам процедурата лично аз. Няма някакъв добър ефект.
Как се казва студиото?

# 57
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Добре де, ама ламинацията нали е само извиване трайно на миглите?  Защо очаквате да са по-плътни? Или аз нещо бъркам? Нали за това е ботокс терапията,която подхранва и стимулира растежа.

# 58
  • Мнения: 6
Я, пусни снимка ..... Само на миглите, де.



Никакъв положителен ефект. Имайте предид, че миглите ми бяха 2 пъти по-дълги преди процедурата. Салона не помня как се казва и затова не написах, за да не объркам.

# 59
  • Мнения: 2
свържете се с човека който ви ги е правил,не може ли да се поправят?

Моля който си е правил за гр.Варна да ми даде препоръка към салон

Общи условия

Активация на акаунт