НАРЪЧНИК ЗА КРАСИВО ТЯЛО И ОТСЛАБВАНЕ

  • 698 080
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 302
Оу, каква хубава темичка, ще се наложи доста да почета newsm78

# 136
  • Мнения: 2 617
Момичета,понеже видях в началото на темата линк за дискусия относно добавките "Вижън", има ли сред вас (ли знаете ли някоя потребителка), която да ги доставя?

# 137
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Здравейте колежки по отслабване Simple Smile
Имам едно въпросче.Значи, намерих си диета, която е точно за мен и моят начин на живот и искам да зная дали може печеното месо да се замени с пушено.

# 138
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Здравейте колежки по отслабване Simple Smile
Имам едно въпросче.Значи, намерих си диета, която е точно за мен и моят начин на живот и искам да зная дали може печеното месо да се замени с пушено.

Предполагам не много,защото пушеното има сол задължително!
Сподели твоята диета  Praynig

# 139
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Ето я направо със статията Simple Smile
Отслабни със сигурност
Както поне хиляда пъти сме казвали, диета не е глад и вода, а балансирано хранене, съобразено с нуждите на тялото.

Отслабването, напълняването или задържането на теглото стават като приемате съответно по-малко, повече или точно толкова калории, колкото изразходвате.

Ето го и нашето предложение за балансиран начин на хранене. С негова помощ ще сложите ред в диетата си, ще приемате всички необходими хранителни вещества и ще свалите няколкото излишни килограма, които ви делят от идеалното тегло.

Срокове не обещаваме, защото скоростта на отслабване е различна при всеки човек и зависи от метаболизма му, от начина на живот и от това дали спортува.

Но обещаваме, че режимът ни е балансиран.

Закуска

Чай или кафе

100 гр плодове по избор

сирене, колкото поискате

50 гр пълнозърнест хляб

Обяд

100 гр месо (печено или варено) или 150 гр риба или 2 яйца

200 гр зеленчуци

50 гр хляб или 125 гр картофи или варен ориз

100 гр зеленчуци

кофичка кисело мляко

Вечеря

200 гр сварени на супа зеленчуци

50 гр месо или 75 гр риба или 1 яйце

50 гр пълнозърнест хляб или 125 гр картофи или макарони или ориз

100 гр плодове

кисело мляко

Можете да приготвяте зеленчуците и месото както желаете. В случай, че ви се прииска да хапнете нещо между храненията - един плод или мляко винаги е вариант.

Не очаквайте чудеса от този начин на хранене, а на това, че ще възвърнете формата си сигурно и трайно.

Ако прибавите и някакъв спорт, можете да сте спокойни, че докато дойде време за плаж, ще сте неотразими.

Tialoto.bg

# 140
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ето я направо със статията Simple Smile
Отслабни със сигурност
...............................................
Tialoto.bg

 Peace
Естествено това е най-добрият вариант за всички.Колко обаче успяват да го спазят  Thinking И къде е мястото на сладкото във всичко това  Mr. Green

# 141
  • Мнения: 654
Здравейте на всички красиви мадами тук   bouquet
едно голямо благодаря на тези, които са се трудили за тази готина тема, как не съм я знаела по-рано...
ще си призная, че не съм чела всички постове, стигнах почти до половината, но нямам търпение да ви поискам някои съвети.
Бихте ли ми казали какъв е начина да не напълнея много до края на бремеността, без разбира се да лишавам бебчето от нищо? Запозната съм с разни диети + режим за хранене на бременните, но те са много общи (а ла правилния начин на живот, etc..) По-скоро бих искала да знам някои трикове, които са ви помагали на вас (или на ваши приятелки) на не наддават много по време на бременността.
Благодаря ви предварително  newsm51

# 142
  • Мнения: 2 617
la belle, най-добре да се консултираш с лекаря, който следи бременността ти, защото самоназначаване на различни хранителни режими не е полезно, дори може да бъде вредно.
Изборът на специфичен такъв винаги е според твоето и на детето състояние.
Всеки случай е строго индивидуален.

# 143
  • Мнения: 654
Аз нямах предвид някакъв строг хранителен режим, далеч съм от мисълта точно сега да пазя диети...
Може би не съм се изразила правилно  Thinking търсех съвети от типа "вечер яж ......, защото намаля апетита" малко глупаво го написах  newsm78
моля да бъда извинена ако досаждам с неуместни въпроси и молби   bouquet

# 144
  • Мнения: 739
la belle - като начало избягвай храните, съдържащи "празни" калории, като майонезата например  Peace.

# 145
  • Мнения: 4
Имам прекалено дебели крака, а вече идва лятото и искам да се чувствам удобно в пола или къси панталонки.Ходя на фитнес 4 пъти в седмицата.Купих си и антицелулитен гел Venus и след като го нанеса се увивам с запечатващо фолио. Спазвам и хранителен режим, но не строг. Ще има ли ефект до края на май?

# 146
  • Мнения: 0
Здравейте на всички момичета, много интересна тема и искам да попитам тези които са успели да отслабнат как са могли и какъв е начина ? Аз съм на 17 год и тежа 65 кг при височина 168 това не е нормално, поне за мен, имам паласки които ме депресират много ! Сега четох за диетата на дюкан за която чувам че е добра но повечето диети въобще не са здравословни.. старая се да се движа повече опитвам се да не ям през деня но идва един момент в който ям по много и дори след като съм бягала чувствам огромен глад ! Успех на всички и ще се радвам да ми отг ако имам грешки sorry spi mi se...

# 147
  • Мнения: 1 080
Не се опитвай да не ядеш. Яж често, но по-малко и избягвай сладко и тестяно (също и мазно) наблягай на плодовете и зеленчуците. Задължително закуска, много вода и повече движение, фитнес упражнения и т.н. Ако настояваш да е диета говори с личния си лекар!

# 148
  • вкъщи
  • Мнения: 704
къде да намеря таблица за кг

# 149
  • Мнения: 5
здравейте  на вси4ки , аз използвам диетата на пер искам да ви кажа 4е ядете месо ,яйца, кисело мляко, риба , пилешка шунка  от  пиле , обезмаслена извара, пилешко месо , и др..., за диета е най добре тази да използвате ,защото не се гладува

Общи условия

Активация на акаунт