НАРЪЧНИК ЗА КРАСИВО ТЯЛО И ОТСЛАБВАНЕ

  • 694 337
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 900
  • София
  • Мнения: 11 114
Вода с лимон се пие при задържане на вода т.е. дейсхва отводняващо. Действа, потвърждавам.

# 901
  • Мнения: 8 860
Вода с лимон няма как да топи никакви мазнини. Те трябва да бъдат "изразходени", а това става ако се увеличи движението и/или се намали храненето, така че организмът да почне да ги ползва за енергия.
Не пречи да пиеш вода с лимон/чай с лимон - добре е да пият повече течности, но не разчитай на чудо.

# 902
  • Мнения: 4 940
Минах на диета, ама това пиене на вода ми е трудно. Пия много малко вода, а трябва да пия по 2,5 л. Как да стане? Иначе мислех и вода с лимон да пробвам.

# 903
  • Мнения: 8 860
Минах на диета, ама това пиене на вода ми е трудно. Пия много малко вода, а трябва да пия по 2,5 л. Как да стане? Иначе мислех и вода с лимон да пробвам.

В по-хладното време е по-трудно това с водата, да Grin
Дръж бутилка вода до теб - на бюро, маса, в движение - така ще ти е пред очите и отпивай, не се насилвай да пиеш по цяла чаша - поне при мен върши работа и така ги правя двата литра. Ако обичаш чай, пий такъв, но без захар, мед и т.н.

# 904
  • Мнения: 4 940
Минах на диета, ама това пиене на вода ми е трудно. Пия много малко вода, а трябва да пия по 2,5 л. Как да стане? Иначе мислех и вода с лимон да пробвам.

В по-хладното време е по-трудно това с водата, да Grin
Дръж бутилка вода до теб - на бюро, маса, в движение - така ще ти е пред очите и отпивай, не се насилвай да пиеш по цяла чаша - поне при мен върши работа и така ги правя двата литра. Ако обичаш чай, пий такъв, но без захар, мед и т.н.
Водата е до мен и на работа, и до леглото вечер. Но рядко посягам към нея. Чудя се, дали да не изтегля някакво приложение за напомняне да пия вода?! Иначе не се сещам. А трябва...

# 905
  • Мнения: 9 162
Просто някой хора, не могат да пият вода!
Приемете го! Аз например максимум 800мл. на ден с мъка изпивам т.е. 4 чаши вода, лятото 6ч.в. това е.
Някъде четох статия,че трябва да се пият 30мл. на кг. това било здравословното т.е. ако тежиш 50кг х 30мл. = 1500мл. на ден това е дажбата всичко над е ок Но не повече от 3 литра на ден защото се натоварват бъбреците, което пак не е добре!

# 906
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Минах на диета, ама това пиене на вода ми е трудно. Пия много малко вода, а трябва да пия по 2,5 л. Как да стане? Иначе мислех и вода с лимон да пробвам.

В по-хладното време е по-трудно това с водата, да Grin
Дръж бутилка вода до теб - на бюро, маса, в движение - така ще ти е пред очите и отпивай, не се насилвай да пиеш по цяла чаша - поне при мен върши работа и така ги правя двата литра. Ако обичаш чай, пий такъв, но без захар, мед и т.н.
Водата е до мен и на работа, и до леглото вечер. Но рядко посягам към нея. Чудя се, дали да не изтегля някакво приложение за напомняне да пия вода?! Иначе не се сещам. А трябва...
Аз имам такова приложение...слушам го. Може да е една глътка

# 907
  • Мнения: 78
Аз препоръчвам вода с лимон, мента и джинджифил. Освен, че е много приятна напитка е и полезна.
Помага за изхвърлянето на мастните натрупвания, като подобрява обмяната на веществата, но разбира се и режима на хранене и физическата активност са много важни. Ако някой прояви интерес мога да напиша съставките и начина на приготвяне.

# 908
  • Мнения: 4 940
Аз препоръчвам вода с лимон, мента и джинджифил. Освен, че е много приятна напитка е и полезна.
Помага за изхвърлянето на мастните натрупвания, като подобрява обмяната на веществата, но разбира се и режима на хранене и физическата активност са много важни. Ако някой прояви интерес мога да напиша съставките и начина на приготвяне.


Би ли написала съставките, мисля до пробвам. Може тук, може и на лично.

# 909
  • Мнения: 78
Заповядайте рецептата:

1-2 супени лъжици прясно настърган корен от джинджифил се запарват с 1,5л вряла вода
Добавят се около 15 листа от прясна мента, фреш от един лимон може да добавите и нарязани парченца лимон
Хубаво е да престои няколко часа или да се приготви вечерта за следващия ден.

# 910
  • Мнения: 78
Ще се радвам да споделите мнение, когато изпробвате напитката Simple Smile

# 911
  • Мнения: 892
Аз пък забравям да ям, случва ми се когато съм много заета  Grinning

# 912
  • Мнения: 4 940
Аз пък забравям да ям, случва ми се когато съм много заета  Grinning
Щеше да е хубаво и аз да забравям да ям, но уви, аз не спирам да мисля за храна.😂

# 913
  • Мнения: 7
Zdraveite mili dami ! zapochax dieta no mai neshto nemi se poluchava iskam da svalq 25kg pone do kraq na april .. ako moje nqkoi da kaje dieta koqto e izprobvana i deistva shte samvi blagodarna

# 914
  • Мнения: 4 940
Zdraveite mili dami ! zapochax dieta no mai neshto nemi se poluchava iskam da svalq 25kg pone do kraq na april .. ako moje nqkoi da kaje dieta koqto e izprobvana i deistva shte samvi blagodarna
Бих ти препоръчала 90 дневната диета, понеже съм я правила и бях свалила 10кг. Яде се всичко, но разделно. Щом искаш да свалиш толкова кг. ще трябва и спорт.

Аз сега я карам отново, но не стриктно, правя го, защото иначе не спирам да ям тестено и сладко. Така поне се ограничавам. Не знам дали ще сваля този път, но поне няма да качвам още.

Общи условия

Активация на акаунт