Какъв крем за лице използвате? – тема X

  • 118 545
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 275
Здравейте ,моля за препоръка за крем (28 г. след няколко месеца) ,основно ползвах това :
Скрит текст:
тъй като имам несъвършенства по кожата,но май е време да включа и по-различна грижа за лицето.
Загледах тази серия : LIERAC Hydragenist ,но първо да се допитам до вас.
Благодаря предварително!  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 1 408
От месец ползвам този дневен крем на Арси козметикс https://safo-bg.info/bg/-/3190--arsy-rosa-uniqa-rose-saffron-day … -concentrate.html. Просто разкошен, разкошен- попива добре, не оставя мазни следи, омекотява и заглажда кожата, идеален е като основа за грим.Ще повторя покупката-

# 47
  • Мнения: 18 542
Здравейте ,моля за препоръка за крем (28 г. след няколко месеца) ,основно ползвах това :
Скрит текст:
тъй като имам несъвършенства по кожата,но май е време да включа и по-различна грижа за лицето.
Загледах тази серия : LIERAC Hydragenist ,но първо да се допитам до вас.
Благодаря предварително!  bouquet
Ако ти харесва кремчето /на Ла Рош/ просто добави някакъв серум и/или вит.С или друг антиоксидант. LIERAC Hydragenist серията и тя с алкохол... Не всички продукти, но в голяма част.  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 21 275
Здравейте ,моля за препоръка за крем (28 г. след няколко месеца) ,основно ползвах това :
Скрит текст:
тъй като имам несъвършенства по кожата,но май е време да включа и по-различна грижа за лицето.
Загледах тази серия : LIERAC Hydragenist ,но първо да се допитам до вас.
Благодаря предварително!  bouquet
Ако ти харесва кремчето /на Ла Рош/ просто добави някакъв серум и/или вит.С или друг антиоксидант. LIERAC Hydragenist серията и тя с алкохол... Не всички продукти, но в голяма част.  Rolling Eyes
Благодаря ти , а може ли да ми препоръчаш нещо ? bouquet

# 49
  • Мнения: 18 542
Скрит текст:
Здравейте ,моля за препоръка за крем (28 г. след няколко месеца) ,основно ползвах това :
Скрит текст:
тъй като имам несъвършенства по кожата,но май е време да включа и по-различна грижа за лицето.
Загледах тази серия : LIERAC Hydragenist ,но първо да се допитам до вас.
Благодаря предварително!  bouquet
Ако ти харесва кремчето /на Ла Рош/ просто добави някакъв серум и/или вит.С или друг антиоксидант. LIERAC Hydragenist серията и тя с алкохол... Не всички продукти, но в голяма част.  Rolling Eyes
Благодаря ти , а може ли да ми препоръчаш нещо ? bouquet
Този серум: Ascorbyl Glucoside Solution 12% (вит.С серум) e добър старт. Стабилен е и приятен за ползване. Не дразни кожата. Антиоксидантите на същата марка и те са добри. Аз ползвам Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3% с мазна консистенция е, но попива и не оставя мазни следи и може да се комбинира с киселини. Може да хвърлиш око в темата за Ординери.
Може да добавиш и киселини с ниска концентрация като тоник също. Има много опции да надграждане на крема. Не е нужно да го сменяш, щом си доволна.

# 50
  • Мнения: 21 275
Миоки , много ти благодаря  bouquet

# 51
  • Мнения: 3
Аз специално от 1 година използвам био козметика. Сега си правя маска на Organic shop с моркса кал 2 пъти седмично, а вечер си слагам елексир със златни частици на Hristina Истината е, че цените са ниски, а качеството е страхотно, поне според мен.

# 52
  • София
  • Мнения: 13 111
Напоследък редувам 5 марки (след свършването на едните не повтарям, а сменям, защото съм чела, че кожата "привиква" и ефектът намалява):
La Roche-Posay Redermic [C] - дневен и нощен крем
Eucerin Volume-Filler - дневен и нощен
Nuxe Reve De Miel - дневен крем и нощна маска
Lierac Magnificence - дневен и нощен крем
Balea Urea - дневен и нощен (спокойно се конкурира със скъпите кремове)

# 53
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Благодаря за новата тема  Hug

В момента ползвам за дневен ето този крем,много ми харесва.Съвсем леко оцветен е,изравнява тена ,попива веднага и не омазнява.


нощен ето този,доволна съм-богат крем ,след нанасяне усещам кожата много добре хидратирана и подхранена.Притесняваше ме дали няма да предизвика запушване на пори,тъй като кожата ми е проблемна,но нямаше такъв проблем.


И двата крема са на привършване и се чудя какви да си взема,обичам да разнообразявам и рядко повтарям едни и същи.
Чудя се между тези,какво ще кажете?
https://www.kozmetika.bg/FILORGA/77052_%D0%A1%D1%82%D1%8F%D0%B3% … 5-SKIN-STRUCTURE/
https://www.kozmetika.bg/FILORGA/77046_%D0%9C%D0%B0%D1%82-%D0%9A … TIME-FILLER-MAT)/
https://www.kozmetika.bg/FILORGA/21200_%D0%A1%D1%82%D1%8F%D0%B3% … ISO---STRUCTURE)/

# 54
  • София
  • Мнения: 5 563
ted., от тези, които си изброила 1-вото е само серум, а не крем; 2-рият крем е за мазна кожа, 3-тият е хубав, но лично аз харесвам повече този:

https://www.kozmetika.bg/FILORGA/71072_Силно-концентриран-крем-п … -(TIME---FILLER)/

Този, който ти предлагам да си вземеш, става и за дневен, и за нощен, подходящ е и за зоната около очите.

# 55
  • Мнения: 2 502
Точно тва ми трябва - дневен крем за суха кожа. все има се каня на Натаура...Къде в София мога да ги намеря?

На Витошка има магазин на Биофреш.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Както е писала и Петето преди мен Heart Eyes Heart Eyes Изото е страхотен крем,но е богат,мазничък е,но попива бързо и не лепне поне на моята кожа.Пробвай го задължително,иначе и аз ти предлагам Тайм Филър или Хидра Филър.

# 57
  • Мнения: 11
Здравейте! И аз да се включа в темата. Използвам  Pluryal  на М.D. Skin Solutions. Не са широко разпространени, поръчвам ги от официалния вносител. Производителя произвежда филъри и мезотерапия за лице и тяло. Специализирани са в анти-ейджинг терапиите.
Кожата на лицето ми е много чувствителна и ми се получават лишеи от почи всички кремове. Добре ми действа само Авен - Толеранс Екстрийм и този, който споменах по-горе.

# 58
  • Мнения: 24 331
Точно тва ми трябва - дневен крем за суха кожа. все има се каня на Натаура...Къде в София мога да ги намеря?

На Витошка има магазин на Биофреш.
Благодаря!

# 59
  • Мнения: 1 976
По въпроса на темата ... ползвам NeoStrata Ultra Daytime Smoothing Cream SPF 20
Може ли отзиви за крема и с каква кожа си?
Благодаря!

В момента ползвам серуми и NMF na Ordinary и отгоре слънцезащитен на Неострата.
Ако излизам за кратко - само този серум, който е много добър за суха кожа. Консистенцията му е крем.

Общи условия

Активация на акаунт