Какъв крем за лице използвате? – тема X

  • 118 806
  • 748
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 266
В момента използвам на Лореал дневен и нощен,като дневният е по-мазен и като цяло съм доволна.Дори забелязвам леко изглаждане на бръчките.

# 76
  • Мнения: 2 049
RITUALS... Essential Anti-Aging Day Cream SPF 15 - кожата ми е като порцелан.

# 77
  • Мнения: 24 668
Аз хич не съм доволна от Натаура.
Хвърлих и крема, и серума. Пълни боклуци на неоправдано висока цена.
Добре че си поисках днес мострички Whistling

# 78
  • Мнения: 5 872
   Ще следя тази тема с интерес. Търся си хидратиращ крем за много суха кожа и също да става и против бръчки. Над 30 години съм. Каня се тази година да отида при моя дерматолог да ми предпише някакъв подходящ за моята кожа крем. Кожата ми е склонна към образуване на пъпки и ако един крем е неподходящ за мене, веднага цялото ми лице става на пъпки и затова задачата ми за намиране на подходящ крем е твърде трудна.

# 79
  • Мнения: X
На мен продуктите на Натаура много ми харесват. И серума, и кремчето са чудесни за моята кожа. Околоочен имах преди, той също ми допадаше, само един лек кир ефект ми правеше и това му е единствения минус.
А опаковката ми е много удобна и много лесно се дозира.
Но разни хора, разни предпочитания, нормално е.

# 80
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
   Ще следя тази тема с интерес. Търся си хидратиращ крем за много суха кожа и също да става и против бръчки. Над 30 години съм. Каня се тази година да отида при моя дерматолог да ми предпише някакъв подходящ за моята кожа крем. Кожата ми е склонна към образуване на пъпки и ако един крем е неподходящ за мене, веднага цялото ми лице става на пъпки и затова задачата ми за намиране на подходящ крем е твърде трудна.
И аз съм с абсолютно същата кожа. Изпробвах страшно много кремове на Vichy, Clinique, Avene, Eucerine, SVR и какви ли още не и няма, пъпките продължават да излизат. Единственият от който видимо усетих ефект беше този
Скрит текст:
. Изпробвала ли си козметика на тази марка?

# 81
  • Мнения: 252
На 49 г. Нормална към суха кожа. Комбинирани промени-бръчки, по-отпусната кожа, неравен тен. Като чета, esteelauder Revitalizing Supreme+Global Anti-Aging Cell Power Creme, ще ми е от полза, но по чисто финансови причини поне за момента съм на VICHY Liftactiv Supreme дневен и нощен. Доволна съм, но мисля, че може и по-добре.

# 82
  • София
  • Мнения: 580
Ако кожата на лицето става червена след мазане с крем - започва да пари и се разранява - каква козметика бихте препоръчали ? Не искам да я оставям суха, защото започва да се лющи и пак става на рани.

# 83
  • Мнения: 60
Тъй като кожата ми е много чувствителна - в момента Avene Tolerance -действа ми много успокоително!

# 84
  • Мнения: 18 542
Ако кожата на лицето става червена след мазане с крем - започва да пари и се разранява - каква козметика бихте препоръчали ? Не искам да я оставям суха, защото започва да се лющи и пак става на рани.
Пробвай това Bepanthen Cream -много лек, немазен и попива бързо. Ако ти е много суха кожата, може да пробваш Bepanthen Ointment  но да имаш предвид, че си е доста мазен.

# 85
  • София
  • Мнения: 580
Чудесно, много благодаря !

# 86
  • France
  • Мнения: 165
От няколко години nivea soft.  Ползвала съм какво ли не и от всякакъв ценови клас и пак се връщам към него. Скъпите кремове са скъпи не заради качеството което е съвсем базично а за да се избият разходите за реклама и търговска марка.  Между другото от прехвалената марка nuxe съм пробвала няколко продукта и не   бяха нищо особено.

# 87
  • USA
  • Мнения: 7 367
Скъпите кремове са скъпи не заради качеството което е съвсем базично а за да се избият разходите за реклама и търговска марка.

Не съм съгласна,но не съм в настроение за спорове.Има си причина луксозната бяла козметика да е скъпа,и причината не е само,защото е име.Технологии,екстракти,лабораторни изследвания,инвестиране в опаковки и ПиАр и тн.

# 88
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
RITUALS... Essential Anti-Aging Day Cream SPF 15 - кожата ми е като порцелан.

arrival, откъде купуваш продукти на Rutuals?  Аз съм в Канада и тук ги няма никъде. Много ме е яд.  Sad

# 89
  • София
  • Мнения: 901
Момичета, препоръчайте крем за 27г. суха към смесена кожа. Трябва ми изравняване на тена и добра хидратация. Вече имам серум - хидратиращия с помпичка на Клиник, ползвах го с тестер на крема на Клиник от същата серия - ами не съм очарована като да дам около 50-60лв. за крема  Sad А искам да инвестирам в по-качествена бяла козметика, но нещо, което да си заслужава  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт