Лакове за нокти - 118

  • 74 363
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 197
Нищо с нищо не съчетавам във визията си, защото е демоде, а аз следя модните тенденции.
Благодаря за новата тема. bouquet

# 16
  • Мнения: 1 306
Благодаря за новата тема, Agentbouquet bouquet bouquet

По принцип съм фен на червеното и нося основно него във всичките му нюанси. Много рядко съобразявам цвят на лак с дрехи и т.н. Цветът на маникюра, зависи основно от това, какво ми се носи в момента. Едноцветни нокти харесвам - на други ръце. На мен не ми пасват на натюрела Laughing

 Лита, много красив маникюр - в любимо червено bouquet

От днес: Golden Rose WOW 76 + Perfect S 38 + Homemade Pink Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 790
Благодаря за темата, Agent!

Съчетавам маникюра си с дрехите - през есента и зимата нося предимно дрехи в тъмната гама, затова и маникюрът ми е в тъмни нюанси, или в неутрални. През пролетта и лятото почти не нося тъмни цветове и най-често се лакирам с цвят фуксия или пастелни нюанси. Конкретните нюанси лакове подбирам спрямо тена на кожата си - имам много изразен жълт подтон на кожата и далеч не всеки лак ми отива.


# 18
  • Мнения: 2 586
Преди доста години гледах винаги да съобразявам лака с червилото и дрехите, и цвета на косата (никога не ми е харесвала червена коса с розови дрехи и нокти,давам само пример).Сега професията ми е такава,че не мога да ходя с дълги нокти,не се харесвам изобщо с тъмни цветове и перлени отблясъци,защото имам доста набраздени плочки,които изпъкват с такива цветове. Но мога коралово и червено да нося целогодишно и пак гледам горе долу да ми отива на дрехите.Чакам лятото с нетърпение,защото много харесвам ментово и синьо-зелено,добре ще ми се съчетаят с работното облекло. На мен вече може и да не ми пука особено колко добре са съчетани, но скоро ми направиха забележка,която ме изненада много.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Съчетавам маникюра с дрехите,ако е за някакъв повод.Иначе зависи в какво настроение съм.

# 20
  • Мнения: 35 968
съчетавам според настроението си

# 21
  • Мнения: 20 172
Мерси за новата тема.
Лакирам се според настроението и сезона, не съчетавам с нищо. Единствено при специални поводи го обмислям.
Лита, много с хубава.
Ди, синьото е разкошно. Кой е топа?

# 22
  • Мнения: 13 082
Според настроението е и цвета на лака. Когато има повод гледам да съчетая с дрехата, ако не успея слагам червено. 

Лита, прекрасно! Много я харесвам тази Зоя. ❤
Май имам същото синьо като на Ди, но съм го забравила. Ще потърся и ако е същото ще се намажа. 😁

# 23
  • София
  • Мнения: 1 420
Аз от 2-3 дни. Simple Smile
Скрит текст:
Избирам цвета според настроението си и това което ми се носи. Случвало се е посред лято да съм с тъмен лак, а посред зима с неонови цветове Simple Smile

# 24
  • Мнения: 978
Не съчетавам нещо с нещо, не се съобразявам със сезона и т.н.
Според настроението, единствено.

# 25
  • София
  • Мнения: 22 756
Цветът и стила на маникюра ми го съгласувам с облеклото при специален повод или важна среща. През останалото време избирам си лак от кутията и се лакирам. Напоследък така се получава, че имах доста нови лакове, които трябваше да пробвам като цвят, нанасяне, издръжливост...Остават ми още 3 нови лака да тествам.
Например, от днес съм с Llums 45 Bordo  и Rimmel super gel 25. Римелчето бях забравила, че съм го купила.  Simple Smile  Получи се интересна комбинация и доста добре и двата лака стоят на ноктите.

# 26
  • Мнения: 1 306
Мерси за новата тема.
Лакирам се според настроението и сезона, не съчетавам с нищо. Единствено при специални поводи го обмислям.
Лита, много с хубава.
Ди, синьото е разкошно. Кой е топа?
Mark. Gel Shine Lasting Finish  

# 27
  • Мнения: 2 122
Едната Джесика от днес Simple Smile

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 28
# 29
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Избирам лак според настроението си. Преди си правех често френски маникюр и май му се наситих. Всяка пролет обаче в мен се бият две желания: френски или нюд. Обикновено печели нюдът, защото няма толкова играчка , а и намерих перфектния за мен. На Перфект е, с дребен, почти неуловим шимър, но номерът му е изтрит и не знам как ще го разпознавам, ако не си нося шишенцето. През лятото съм основно  с корали, а зимата предпочитам фуксия, класическо, винено червено или любимото ми тъмночервено, преминаващо в черно.

Общи условия

Активация на акаунт