Откраднат живот - Тема 29 - В очакване на сезон 5

  • 48 561
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 987
Сезон 1 започна на 8 март, а сезон 3 още на 20 февруари. Значи е нормално сезон 5 да го чакаме около началото на март.

# 16
  • Мнения: 9 374
Гласувах с последната опция. А кога ще бъде този сезон?
Казаха напролет, не знам какво значи това, аз лично съм останала с усещането,че някога през март ще бъде.

По мои наблюдения обикновено ги пускат края на февруари или началото на март.

# 17
  • Мнения: 3 818
Перфектно, то не останало, значи Joy
Резултатите от анкетата са ми много интересни, поздравления, Мириел, за добрата идея Flowers Hibiscus

# 18
  • Мнения: 9 619
Първо, благодаря за темата Flowers Hibiscus
Гласувах с първата опция, ако се върне ще дам шанс на милото ни магаре да оправи нещата.
Анкетата върви интересно, ще видим какъв ще е крайният резултат.

# 19
  • Мнения: 1 698
Аз пък искам нов мъж за доктор Огнянова, не Банков. А ако пък тя намери нова любов и се появи отново Банков, вече наистина вдовец?

# 20
  • Мнения: 9 619
А ако пък тя намери нова любов и се появи отново Банков, вече наистина вдовец?
Ох, това си го представям, ще бъде егати драмата, сещам се за-"каква футболна драма" Joy и ние ще бъдем така, ако нещо такова измислят.

# 21
  • Мнения: 3 818
Ако има шанс да се върне, точно такъв развой очаквам.

# 22
  • Мнения: 1 283
Гласувах с не. Не ми харесва това, че е толкова емоционално обременен. Не ми харесва изобщо идеята, да се започне връзка, на база съществуваща подобна, пък дори и с жена в кома, в която ти си я вкарал. Би ми харесало да се върне Александър и той да стане шеф на болницата, но явно невъзможен сценарий.

# 23
  • Мнения: 9 619
Ооо не, само не връщане на Александър или Биляна, или по-зле и двамата. По-добре някой нов, отколкото някой от тях.

# 24
  • Мнения: 1 283
Ооо не, само не връщане на Александър или Биляна, или по-зле и двамата. По-добре някой нов, отколкото някой от тях.

Аз обичам принципни хора, а не хора, като Банков, който при първа възможност наруши всичките си принципи и наруши доста морални закони. Съмнявам се, че бих могла да съпоставя Банков и Александър/не се подвеждам по името на Вергов, за да съдя за героя му/. Биляна не ме кефи, но не ме и дразни.

# 25
  • Мнения: 6 159
 bouquet за темата /без сериал  Laughing / !
Няма  диверсия , аз съм гласувала с последната опция , но нямах време да се запиша  Peace Освен това никога не съм крила ,че  не съм фен на Вергов , но го понасям , когато е около  Дианка  Heart Eyes
Ако го върнат , няма да страдам , но  ще ми е по-интересно с нов човек .
Ще ми е тягостно  ако върнат Сашко и Билянка , изобщо не си подхождат и сцените с тях двамата са тягостни . Когато само  Билянка  си беше дошла  заради Виолета , по се понасяше , даже в отделни моменти  беше добре .

# 26
  • София
  • Мнения: 27 179
Да, но с епизодично появяване, за да се затвори сюжетната нишка.

# 27
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Гласувах с първа опция, макар и да знам /от сигурен източник/, че няма да участва.

# 28
  • София
  • Мнения: 27 179
Аз заради това и защото съм реалист вметнах за какво точно съм гласувал за първа подточка.
Ясно е, че няма да го има, но не пречи да завършат нишката подобаващо заради феновете (аз не съм му фен, нито на аферата му с Зорница), а тук има много такива и заслужават това.

# 29
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 793
Благодаря, Мириел, за новата тема и за анкетата!
Гласувах с "да, дори и епизодично да е". Не ми беше трудно решението и няма да спра да  гледам сериала дори на неговото място да дойде някой друг, но друго си е Вергов да си продължи, че знае човека до къде е стигнал.

Последна редакция: пн, 15 яну 2018, 21:27 от Алфея

Общи условия

Активация на акаунт