Откраднат живот - Тема 29 - В очакване на сезон 5

  • 48 581
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 818
Ааа, Дона, не съм те разбрала, извинявай, ама те с тия двамата братя днес малко ми разстроиха иначе плавната мисъл Smile

Ами аз някак почвам да узрявам за идеята, че е по-добре Зорито да си стои самичка, ако ще я сватосват с невръстни момченца или техните криви братя Grinning

# 721
  • Мнения: X
Съгласна съм, по-добре сама и лекуваща.... бъбреци там Grinning Grinning

Идвам с първа снимка от новата фотосесия:

Скрит текст:

На тази снимка малкият брат не изглежда чааак толкова малък
(тц, не ми харесват беееееее!)

# 722
  • Мнения: 3 818
Ъъъъ, ц, ц и ц! Ни малкия, ни големия. Да влизат следващите Joy

# 723
  • Мнения: X
Ъъъъ, ц, ц и ц! Ни малкия, ни големия. Да влизат следващите Joy
Слушам и изпълнявам!

Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 3 818
Чудесна си, Дона! Ако докараш и по-следващия, цена няма да имаш Grinning

# 725
  • Мнения: X
Е, какво да те правя, нали си ми слабост Wink
Скрит текст:

Оригиналната снимка е на светата троица, но другите ги изрязах - да не ни разсейват от основната идея Wink
Къде е Амбър да ни изгледа строго?

# 726
  • Мнения: 3 818
Хахааха, Дона, каква снимка само, така ме разсмя Kissing Heart

Ами ето, да, този актьор не е многп известен на широката публика, но аз виждам потенциал, съгласете се, може и да се справи с ролята... Thinking

# 727
  • Мнения: X
Хаха, радвам се, тя цялата снимка ми е любима, много са готини тримата там Simple Smile

И аз съм ЗА да се даде шанс на този млад, неизвестен и неопитен актьор, ама пусто Sad

# 728
  • Мнения: 6 161
Разсмяхте ме максимално  Peace Joy
Стига с тези скрити текстове , който е чувствителен , да не влиза  в темата  newsm78
За сега  не съм "отворена" към двамата братя - приличат ми на френски актьори от типичен  завеян модернистичен  еврофилм..., който не можеш да се отпуснеш да гледаш с кеф , а след края /ако го хванеш/, ти остава някакво гадно усещане ...
На наш доктор  не му ходи много " костумчето" , като глътнал бастун е така .

# 729
  • Мнения: 3 818
Ели, точно, същото чувство и на мен ми оставят, особено баткото. И за онези персонажи, дето обикновено ги тресва някаква трагична любов и до последно се чудиш ще я целува ли, ще я убива ли...
Сега, аз не знам дали правилно ни разбраха, но на Зорница и трябва някой слънчев и безгрижен доктор. Така че тия директно ги пращаме в св, Кирил някаква друга работа да вършат Grinning
Горката Романова, сама жена сред отбор касапи Joy

# 730
  • Мнения: X
Аз си мисля добре, че е точно тя там, друга жена не би се справила с тях Grinning Girl power!!!!

# 731
  • Мнения: 9 138
Ей ме нА и ще гледам строго,като сте сложили най-грозната му снимка,с очила  Laughing
Ето това е разкош:
Скрит текст:
,,

Тия новите младежи,така да не ми се нравят  Rolling EyesЖена май нямат и намерение нова да вкарат  newsm78

# 732
  • Мнения: X
То жени не останаха (свободни и в подходяща за горещи сцени възраст), мъжете ще трябва да минат на другия бряг вече Grinning
Амбър, припадам по костюмирани мъже и затова много харесвам тази снимка, а и тя идва да покаже, че всякак е добре - брада, очила, каквото се сетиш хахахха

# 733
  • Мнения: 9 138
Той и със смокинга си е ок,ама тези очила..и в "Революцията" беше с такива,ами закриват хубавите очи.
На моите някак погледа му е по благ Simple Smile

# 734
  • Кърджали
  • Мнения: 10 330
Тия новите не ми допадат. Не съм гледала нито един от двамата, не знам що за актьори са, ама на първо четене - тц.
Видях снимки на някакъв никомо неизвестен актьор ( не е кой знае какъв сиимпатяга Mr. Green), виж той по хваща оЧо. Ама не тая надежди да участва, прекалено рисковано е, не се знае ще помогне ли за рейтингът,  ще го харесат ли хората, може ли да играе.
Абе накрая,  съвсем в реда на медийните истанбулскоконвенционни драми - гледам нови жени няма, да не вземат мъж с мъж да сватосат... Съвсем да омажат положението

Общи условия

Активация на акаунт