Откраднат живот - Тема 29 - В очакване на сезон 5

  • 48 567
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 818
Ако се замислим, тоя двамата братя ще имат достатъчно драма на главата си един с друг, може жени да не им трябват. Мен ми е по-интересно Тасев какво ще го правят.

Всъщност, имам идея! Тоя големият брат могат да го дадат на Романова!

Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 16:56 от Fairy

# 736
  • Мнения: 9 374
Като гледам сестра Кирилова остава в сериала, Вяра като я няма може двамата с Тасев да си станат дружки и току виж жената почне да харесва мъже и си падне по него, въпреки, че някак не ми стоят добре двамата. Сега се зачудих и нея какво ще я правят.

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
"Откраднат живот" се завръща, героите се озовават в критична точка

Пети сезон на най-успешния български медицински сериал "Откраднат живот" стартира в ефира на NOVA на 27 февруари в 20:00 ч.

Сезонът е озаглавен "Критична точка" и само можем да предполагаме какви ще са всички трудности, през които героите ще преминат.

Към актьорския състав ще се присъедини звездата на "Вездесъщият" – Велислав Павлов, който ще облече лекарската престилка за спешното отделение на МБАЛ "Св. Кирил".

https://m4.netinfo.bg/media/images/32748/32748636/960-ratio-vezdesyshtiia.jpg

Младият обещаващ актьор Димитър Захариев ще партнира на Павлов в ролята на негов брат, а двамата ще създадат един непредсказуем тандем.

"Влизам в един сериал, който е много успешен. Героят ми е хирург, а аз самият имам голям респект към лекарите. Наскоро си мислех за общото между актьорската професия и задълженията на лекарите – мисля, че ги свързва именно отговорността", споделя Велислав пред камерата на "Здравей, България".

"Критична точка е медицински термин – минутите, в които лекарите се борят за човешкия живот. В новия сезон зрителите ще проследят не само екстремни ситуации в лекарската професия, но и критични моменти в любовта и личния живот на героите", разказа продуцентът Евтим Милошев, допълвайки, че присъствието на двамата братя в болницата ще отвори нова социална тема, която ще бъде сред лайтмотивите на новия сезон.

Дария Симеонова е красива, обаятелна и много талантлива актриса. Само на 26 години, тя вече има редица роли в театъра и киното. Завършва НАТФИЗ Кръстьо Сарафов в класа на проф. д-р Атанас Атанасов през 2011 г., а година по-късно става част от трупата на Театър София. Има две номинации за ИКАР  през 2014 г. за главна женска роля и през 2015 г. за поддържаща женска роля, както и номинация за Аскеер през 2015 г. за изгряваща звезда., В сериала Откраднат живот Дария влиза в ролята на Наталия  PR на МБАЛ Свети Кирил. Амбициозна и напориста млада жена, която следи отблизо всички служители на болницата и не пропуска да си докара дивиденти от определени ситуации. Още от първата серия хлътва по д-р Василев (в ролята Александър Алексиев), а взаимоотношенията между двамата преминават през различни метаморфози.

В ранните часове на деня се включи и актрисата Дария Симеонова, която загатна, че Наталия и Калин ще трябва да се справят с "критичната точка" в съвместния си живот и да превъзмогнат повратен момент за семейството.

Житейски предизвикателства, сложни медицински казуси, неочаквани събития в личния и професионален живот ще бъдат част от ежедневието на екипа на болницата, част от който са д-р Стилянова, доц. Захариев, д-р Хинова и доц. Мазов, сестра Жекова и много други от обичаните лекари.

# 738
  • Мнения: X
Сега гледах репортажа по Нова - този малкия хич няма да си ходи със Зорница, няма да го описвам, че да не обидим момчето
Хаха, Романова пак ли ще преспива с подчинен Grinning  Пенев и Владов ще има да се бъзикат хахахах

# 739
  • Мнения: 2 364
Hяма начин поне единият брат да не го завъртят около жена, а то друга свободна, подходяща за целта, освен Зорница няма. Eвентуално и около Галя може да се усуче някой, защото спокойно и щастливо живеещи си двойки в сериала не е редно да има.

# 740
  • Мнения: 9 374
Ще ми се да вкарат поне две нови жени в сериала и около тях да ги завъртят братчетата. Зорница не я даваме на никой от тези двамата. Grinning

# 741
  • Мнения: X
Сега се замислих, че ми харесва специалността на малкия брат - аман от хирурзи в тази болница!

# 742
  • Мнения: 9 374
Хирурзите са на почит явно там. Grin

# 743
  • Мнения: 3 818
Баткото съвсем спокойно могат да го докарат около възрастта на Романова. Тя да страда, че е подчинен и накрая да се заобичат.

Хирурзите имат най-много работа, нормално. Един рентгенолог може да отметне 20-тина пациента дневно. Хирурзите хем трябва да са по двама, хем  колко операции да правят на ден -2-3'макс.

Иначе ако няма да се появи някой готин за Зорница, може ли чудодейно бебето да се окаже немахнато и тя да си бременее самотно, докато таткото се върне Smile

# 744
  • Мнения: X
Аз сутринта също си мислех за бебето, ама си викам - махай тази еретична мисъл от главата!

# 745
  • Мнения: 3 818
И за мен беше еретична до момента, в който видях кандидат-зетьовете Joy

# 746
  • Мнения: 2 997
Ама вие сериозно ли мислите, че ще я дадат на някой от новите? То тогава и Йоско да вземе да се нареди на опашката Joy
Объркаха ме нещо и май беше по-добре да си пазят в тайна новините още месец.

# 747
  • Мнения: 6 833
Ами аз не смятам, както казах нито единия не мисля, че й подхожда.
Но все пак, ако са замислили нещо такова ми се струва, че ще е малкия брат.

# 748
  • Мнения: 3 818
Яху, ние не мислим, но от време на време се паникьосваме Grinning

Ванилия, с малкия брат ги виждам точно само близалки как си разменят. И може би се разхождат из парка, хванати за ръка. Срамота ще е тази огън жена да в дадат на хлапе.

Но! Искам да отдадем заслуженото на екипа, че вкарват ново лице, което е младо и непознато. Може да ни озненада приятно с играта си Simple Smile

# 749
  • Мнения: 7 848
насладете се, на оня детонебивадаказвам име
https://www.instagram.com/p/Beh8_m3nEyu/?taken-by=julianvergovnet

Общи условия

Активация на акаунт