Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 3

  • 77 621
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 680
На мен не са ми искали Д и В12 там

# 46
  • Мнения: 2 673
Странно, на мен ми бяха в списъка на задължителните, затова ги направих. Но аз първоначално се записах чрез Турмед, те ми дадоха списъка, който искала клиниката.

# 47
  • In transit
  • Мнения: 11 805
Аз си мисля, че от добавките има ползи. Естествено, че влияят и много други фактори като стрес, начин на живот, гени и прочие. Приемам списъка на Денис повече от година и половина и виждам ефект. Единия ми яйчник почти го няма, изрязаха го заради ЕМ киста, доки даже не му даваше шансове да проработи, но слвд няколко месеца и добавките се възстанови и през месец имам О от него.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 432
Здравейте, днес ходих на преглед да видя дали нямам задържан фоликул преди процедура. доктора  първо не  видя нищо и каза че всичко е наред а после видя нещо в левия яйчник ,но според него това не е  задържан фоликул а жълто тяло 12мм и че с мц ще се изчисти. притеснена съм вие как мислите дали ще мога да стартирам този месец. питам защото съм от Бургас а пътувам до София , февруари съм си пуснала отпуска и затова се притеснявам че ще ми изгори напразно.Worried

# 49
  • Мнения: 505
Момичета естрофен кога се приема след пункция или след трансфер и какво точно е действието му?

# 50
  • София
  • Мнения: 23 164
приема се като ти каже лекаря  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 505
приема се като ти каже лекаря  Simple Smile


Бамба естественно,че когато лекаря го предпише,незная дали някоя жена на сама глава ще почне да си го пие,просто така. ...Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 23 164
пият, самопредписват, има ги много такива  Rolling Eyes

на мен след пункцията са ми го предписвали.
не съм питала защо е, но съм чела някакви обяснения че спадал рязко след пункция, което не било добре за лигавицата, не знам дали е вярно.

# 53
  • Мнения: 2 673
Здравейте, днес ходих на преглед да видя дали нямам задържан фоликул преди процедура. доктора  първо не  видя нищо и каза че всичко е наред а после видя нещо в левия яйчник ,но според него това не е  задържан фоликул а жълто тяло 12мм и че с мц ще се изчисти. притеснена съм вие как мислите дали ще мога да стартирам този месец. питам защото съм от Бургас а пътувам до София , февруари съм си пуснала отпуска и затова се притеснявам че ще ми изгори напразно.Worried
Здравей! Нямам представа какво е това, иначе при задържани фоликули съм имала силни кръвоизливи.
Най-добре отиди да се консултираш и с друг лекар, поне да те видят още веднъж на ехограф. Късмет! Hug

# 54
  • Мнения: 1 433
Светлана, има го варианта да се пунктира киста и същевременно да се стартира процедура още веднага.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 432
Светлана, има го варианта да се пунктира киста и същевременно да се стартира процедура още веднага.
Да но предният път отложихме с 2 месеца, заради задържан фоликул сега док. не казва да е киста и се съмнява да  е задържан фоликул не знам вече и аз какво да мисля и правя.

# 56
  • In transit
  • Мнения: 11 805
Светлана и аз бих ти предложила се консултираш с друг АГ. Щом чакаш да ти дойде на 22-ри значи трябва да не се вижда жълто тяло...ако и другия лекар го види може пак да си задържала фоликул.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 432
много ви благодаря на всички, а ако е задържан фоликул и е 12мм  не мога да стартирам нали момичета

# 58
  • Мнения: 1 680
Чувала съм, че при задържан фоликул, естрадиолът е много висок.Ако пуснеш утре, дали няма да ти  помогне да разбереш?

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 432
нямам си идея,  изобщо не съм наясно какво трябва да изследвам

Общи условия

Активация на акаунт