Пубертетът при момчетата

  • 117 312
  • 1 293
  •   1
Отговори
# 315
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 327
Добре де, каква е тази мода и само при нас ли я има, да ходиш без шал и с разкопчано яке на -10? С гола шия, якето се вее, а не е от най-здравите.

# 316
  • Мнения: 9 052
И продупчени дънки, през които се вижда зачервена от студа кожа ... Само при момичетата е мисля тази мода. Моето момче се опакова здравата и слага шапки, шалове и ръкавици. Якето колкото може по-дебело ...

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Добре де, каква е тази мода и само при нас ли я има, да ходиш без шал и с разкопчано яке на -10? С гола шия, якето се вее, а не е от най-здравите.
... и под якето само тениска 😈.

# 318
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 327
Не, имаме и суичър за разкош...Бандиера, момче е, само се карам за това разкопчано яке.

# 319
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Добре че моя не прави прически и се опакова добре преди да излезе. Късметлийка съм.

# 320
  • Мнения: 9 052
някой нещо му е казал. моя се опита да ходи с летни шарени маратонки посред зима , защото били модерни и някой му казал, че няма нужда да стои с дебели обувки в у-ще , трябвали му обувки за вътре.
Това добре, но като нямат условия да се преобуват_ По цял ден с тези ботуши! В основното у-ще имаха гардероб с пантофки и си беше човешко.

# 321
  • Русе
  • Мнения: 11 922
 Облича си яке. Каквото намери. Държа дебелото до вратата, да не би да се размине с него. Шапки, шалове, ръкавици - не. И те стоят до вратата и ги държа като просяк пред асансьора, ама не става. Обувките - също с каквито хване, та се грижа тез дет не са подходящи да не ги докопва на първо хващане.Поне се научи да се облича за училище с всичката униформа - от първи клас е с униформа, та чак в 8 успява да я финализира сам. И за тренировки - от 6 годишен тренира, ама едвам сега вече има любими екипи, та не пропуска да се облече с каквото там трябва.  Има идол в спорта от една година и го гони като модел на визия и физика.В момента търси подходящата спортна шапка и се подстрига като него.

# 322
  • Мнения: 9 052
A m b e r сега остава идола да се появи някъде с шапка , шал, ботушки и дебело яке ... защо не поровиш за такива снимки в нета. Залепяш до гардероба и на него целия @екип@

# 323
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 327
Това е добра идея, значи аз търся идол, че нямаме...

# 324
  • Русе
  • Мнения: 11 922
 Идолът му се мята полугол на лостове из едни плажове!

# 325
  • Мнения: 9 052
оу, ужас!

# 326
  • Мнения: 15 677
Бъдете спокойни - и при нас е същата работа. Вчера отивам на родителска среща и заварвам моя синковец на двора да се замеря със снежни топки с другите деца. Беше по блуза и с гуменките за физическо. Краката разбира се бяха целите мокри и така ме чака до края на родителската среща. Интересното беше, че всички деца по двора бяха облечени така. Дори видях две по тениски - направо след физическото излезли навън в снега. Лошо ми стана. Отделно след тренировките по плуване излиза да ме чака на спирката с мократа коса без шапка. А сигурно над 100 пъти повтарям да ме чака вътре, докато дойда. Няма оправия и това е.
С газираните напитки е същата работа - всеки ден студена кола /било много модерно/. А после мрънка, че го боли гърлото. Миналата седмица даже пил 3 в 1, защо това не било истинско кафе. После цяла нощ се въртя и не можа да спи и то точно преди контролното по математика. Отнесе едно хубаво конско /30 минути/. Надявам се да му е влязло нещо в главата

# 327
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 327
Значи, той трябва да е здрав, за да стане като идола си, а за целта  трябва да носи шал и шапка. Лесно се дават идеи, трудно е изпълнението...

# 328
  • Русе
  • Мнения: 11 922
Значи, той трябва да е здрав, за да стане като идола си, а за целта  трябва да носи шал и шапка. Лесно се дават идеи, трудно е изпълнението...
   Здравето за тях е даденост. Въпреки ,че покрай сериозния спорт разбра какво е сериозна травма и за някои неща е дисциплиниран и предпазлив. Не че не скача и сега неща ,дет според мен не трябва да ги скача.За да стане като идола си прекарва по 4-5 часа в залата ежедневно. Всяка вечер са пазарлъци за да се прибере преди 9.30 и висим пред залата вечер -с шапката или с колата. Smiling Imp

# 329
  • София
  • Мнения: 5 289
Направо ме нацелихте в слабото ми място с тия прически и дрехи....Вечно му стърчал някой косъм, вечно мокри, маже и стои по 5 часа пред огледалото.
За дрехите, наложи ми се да крия някои якета подходящи за 20 градуса, като вестници. Цяла зима не сложи шапка това дете, нито ръкавици, само в урагански вятър слага шал. Не носи сума ти дрехи, не му харесвали, а заедно сме ги купували. Казах му, че ще му оставя два парцала да си ги менка. Онзи ден стоял цял ден в училище с мокри крака и настина. Да не говоря, че ходи с маратонки, зимните обувки ги е обул 5 пъти. Аз излизам преди него за работа и си облича и обува каквото си поиска. На 13 е.

Общи условия

Активация на акаунт