Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 66

  • 99 713
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Здравейте,

желая успех на всички момичета, които искат да се сдобият с бебе!

Преди няколко дни имах ембриотрансфер. Няколко дни имах пристягания в корема. Пия но шпа, но общо взето се чудя тези пристягания ОК ли са. Има ли някоя мама, която да е имала подобни приястягания и след това да е имала положителен тест?

# 31
  • Мнения: 2 843
Електра, благодаря Kissing Heart
Само да кажа, като бях последно миналата седмица в клиниката, казаха, че болничният след пункция е 5 дни от НГ насам Simple Smile
Бамбуча, при всеки е различно, аз имах една тежест, която изчезна след два,три дни, после нямаше нищо и имам положителен резултат. Не мисли за това, успех!

# 32
  • Мнения: 556
Здравейте, момичета! След първото дълго чакане за обработка на заявката за преглед, най-сетне получих обаждане от клиниката. Часът ми е при доктор Тихомирова. Не мога да скрия, че се надявах на преглед при по-старшите.
Бихте ли споделили мнение за д-р Тихомирова, моля? Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 9 111
Ако тепърва почвате да се борите със стерилитета и да търсите проблема, тя е добро решения за вас. Няма да чакате колкото при другите лекари, ще пуснете основни изследвания и ще изключите възможните причини за проблема, докато стигнете до това, което възпрепятства забременяването.

# 34
  • Мнения: 71
Здравей момичета! Пациентка съм на д-р Стаменов, средата на декември месец правихме пункция, за съжаление без успех. Трябваше да се обадя на доктора  в първите дни на следващия ми цикъл, но тук вече идва проблема. От пункцията до момента нямам цикъл вече за втори път.  Незнам сега да търся час за д-р Стаменов или да търся гинеколог от моето градче? Моля дай те ми съвет, започвам да се притеснявам

# 35
  • pleven
  • Мнения: 163
Здравейте, пуснах да си изследвам АМХ, за да мога да си подам документи за 4 опит от фонда. Но за съжаление хормона ми е много под нормата. Сега знаете ли какво следва, консултация с кого трябва да направя?

# 36
  • Мнения: 3 042
Здравей момичета! Пациентка съм на д-р Стаменов, средата на декември месец правихме пункция, за съжаление без успех. Трябваше да се обадя на доктора  в първите дни на следващия ми цикъл, но тук вече идва проблема. От пункцията до момента нямам цикъл вече за втори път.  Незнам сега да търся час за д-р Стаменов или да търся гинеколог от моето градче? Моля дай те ми съвет, започвам да се притеснявам
Звънни на спешния и им обясни...макар,че на мен ми казаха-чакай ще дойде...и така 40 дни...Е дойде,ама на мен косата ми побеля.Ходих и в моя град да ме видятпреди да им звънна.И на спешния прочетох какво са видяли...и така.Явно се объркват хормони те тотално..

# 37
  • Мнения: 1 659
Здравей момичета! Пациентка съм на д-р Стаменов, средата на декември месец правихме пункция, за съжаление без успех. Трябваше да се обадя на доктора  в първите дни на следващия ми цикъл, но тук вече идва проблема. От пункцията до момента нямам цикъл вече за втори път.  Незнам сега да търся час за д-р Стаменов или да търся гинеколог от моето градче? Моля дай те ми съвет, започвам да се притеснявам

Защо не звънеш на тел. за запазване на час, да си разкажеш фактите и те да преценят или да те запишат в списък на изчакване и там, който гледа да го реши.

# 38
  • Мнения: 2 193
Имам драма с ТСХ: след няколко дни прием на Еутирокс 25 вместо стойностите да паднат, се увеличиха.
Дали е нормално? Ще го изкоменторам с ендокринолог, разбира се, но съм в чуденка дали има такъв ефект или просто от едната лаборатория са дали грешни резултати.

# 39
  • София
  • Мнения: 72
ТСХ се изследва 45 дни след започване на Еутирокс. Няма как да се повлияе толкова бързо.


Имам драма с ТСХ: след няколко дни прием на Еутирокс 25 вместо стойностите да паднат, се увеличиха.
Дали е нормално? Ще го изкоменторам с ендокринолог, разбира се, но съм в чуденка дали има такъв ефект или просто от едната лаборатория са дали грешни резултати.

# 40
  • Мнения: 2 193
А дали е нормална такава промяна на стойности: от 2.3 на 4.0 само за месец? През последните 4 години точно4 пъти съм изследвала ТСХ по разни поводи и константно без прием на медикаменти е около 2.3 и 2.5?

# 41
  • Мнения: 578
Здравей момичета! Пациентка съм на д-р Стаменов, средата на декември месец правихме пункция, за съжаление без успех. Трябваше да се обадя на доктора  в първите дни на следващия ми цикъл, но тук вече идва проблема. От пункцията до момента нямам цикъл вече за втори път.  Незнам сега да търся час за д-р Стаменов или да търся гинеколог от моето градче? Моля дай те ми съвет, започвам да се притеснявам
Ако си била със стимулация по дълъг протокол така закъснява,заради блокажа.На мен ми закъсня с 2 месеца,но аз се обадих още след теста да си запиша час,когато отидох още нямах цикъл.Стаменов каза да си го чакам.Ако си на ЕЦ вече не знам,по-добре звънни да им кажеш Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 659
А дали е нормална такава промяна на стойности: от 2.3 на 4.0 само за месец? През последните 4 години точно4 пъти съм изследвала ТСХ по разни поводи и константно без прием на медикаменти е около 2.3 и 2.5?

И моето TSH се е увеличило двойно от септември 2017г. , поддържам го около 1.6-1.7 с л-тироксин, защото съм с частично отстранена ЩЖ, а сега е малко над 3. В интерес на истината зимата се увеличава, но в последните три години не съм имала проблеми.

# 43
  • Мнения: 592
Здравей момичета! Пациентка съм на д-р Стаменов, средата на декември месец правихме пункция, за съжаление без успех. Трябваше да се обадя на доктора  в първите дни на следващия ми цикъл, но тук вече идва проблема. От пункцията до момента да нямам цикъл вече за втори път.  Незнам сега да търся час за д-р Стаменов или да търся гинеколог от моето градче? Моля дай те ми съвет, започвам да се притеснявам
Както и другите са ти писали, нормално е ако си на дълъг протокол. Първия цикъл ми дойде след почти 50 дни

# 44
  • Мнения: 13
Момичета, ще питам вас.Неудообно ми е да звъня в клиниката за това, ако ми е много малоумен въпроса- простете.След няколко дни ми предстои хистеро+ лапаро, чудя се , лака на ноктите по ръцете трябва ли да го махна. Знам че не са сложни интервенций, но да не стане да не го махна и да е проблем( не че толкова държа на него,просто тези гел лакове не се свалят много лесно, та да знам да се организирам)

Общи условия

Активация на акаунт