КГБ = Клуб на Готините Баби - 186.

  • 72 562
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 740
    КАГ, имала съм такива случаи на недообмислени реакции.Научих се да оценявам постъпката си като се поставям на другата страна,а нея- на моя.Сменям позициите и се питам:как бихме реагирали тогава.Установих,че в обратния вариант проблема ще е далеч по-малък.Просто,ти си точен човек и си самокритична.Сигурна съм,че би преглътнала и би приела нормално такъв съвет,ако го адресират към теб. Не се измъчвай,твоята близка ще разбере,че си била добронамерена!

# 676
# 677
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 295
 Римарче и аз съм инат и почти цял ден вече издържам Joy
Фло и аз мисля, че идеята ти за такава тетрадка е чудесна! Все си мисля, че Анжелка просто няма как да ме забрави, но като се върна в миналото се сещам, че почти нямам много спомени от бабите и дядовците ми. Имам откъслечни и то защото често са ми разказвали! Така веднъж напомнихме на Галена нещо и после баща й пита: ти спомняш ли си?! А тя отговори: Че вие оставихте ли ме да забравя! Та и при мен така. С времето много неща избледняват и се забравят и е хубаво да има една такава тетрадка на спомените.
 За щастливите години - науката е ясна, но наистина всеки гледа от своята камбанария.  Преди години и при мен беше като при всички и въпреки всички трудности, като че ли бях щастлива \ с някои уговорки \. Имах за кого да се грижа, за кого да мисля, дните ми минаваха ползотворно, Ако и да не са били много спокойни! Сега имам спокойствие, колкото искам - но дали сам щастлива newsm78 Ето ви за пример вчерашния празник. Събрали са се на село всички като едно време: Галенини, свато с неговата, братовчедите, комшиите, децата....Само мен ме е нямало, но и на никого не съм липсвала! Дори менюто е било същото, но не аз съм приготвяла всичко. Ще кажете: Ами, чудесно - тъкмо си си спестила усилията...Да, ама това са "сладки" усилия за и сред любими хора. Е, поплаках си малко и пак съм спокойна, но дали съм щастлива newsm78 Явно не ми стигат само малките радости...

# 678
  • Мнения: 5 346
Янче!!!  Нищо не мога да ти кажа, освен да те прегърна!
Яжка,  винаги съм изпитвала емпатия към другите.  В този случай изпитвах точно емпатия  и заради нея казах това нещо, което не беше прието.

Боряна, аз съм от тези, които приемат съвети и забележки, както и да извличам полезното от тях. Затова си мисля, че и другите са така, особено ако са изречени с обич и   грижа.
Ами станалото, станало. Ще се разберем. Все пак става въпрос за близък човек, с който общуваме доста години.И по-тежки неща съм преживяла.

# 679
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 295

 Добро утро, значи!
Снощи да не би да съм ви стресирала, че от 19ч никой не е писал, или просто сте били заети - сигурно е второто hahaha
Е, нова седмица започва, макар и много студена. Горкото ми дети - чак го съжалявам как ще стигне до у-ще! Аз съм си добре - с чашата кафе в ръка. Като една барманка да сервирам и на вас Wink

           

# 680
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро, барманке. Добро утро на дружинката, която ще се включи днес тук.
Ако не е наложително, не излизайте, а си стойте на топло.Ако можех  и аз щях да си стоя в къщи, но няма как.
Лек, приятен и усмихнат ден.

# 681
  • София
  • Мнения: 8 377
Добро утро красавици! Hug
Така както несериозно вчера се ръсеше снежец като пудра захар, така нощес е натрупало цяла педя cold
Не можа Малък Сечко да не си покаже гнева. Е каквото е - такова.
ЯНЕ, и за мен едно кафе, моля Wink Благодаря!
ФУРИЙКЕ, не си сама Simple Smile. След малко тръгвам и аз. Добре, че първата ми пациентка се обади, че няма да дойде, та сега имам време преди работа да ви нагледам. А как не ми се излиза...
Хайде, хубав ден. Стойте си на топличко, сложете нещо да къкри на печката, а вие с плетка или книжка на диванчето... Мммм красота! И тАлАвизора да пуснете. Все ще чуете някоя и друга щуротия Mr. Green

# 682
  • тук и там
  • Мнения: 312
Красота,ама си е доста студено.Тази сутрин рано, рано бях по улиците.Жива душа нямаше,силен вятър,навявания,абе не си е за излизане въобще.
Трябваше да повторя изследванията,резултатите почти същите.
Трябва да ходя до Разград на ендокринолог да ми изпише подходящо лечение.Но пътищата са затворени и не мога да отида.Та за сега ЛК ми даде хапчета Метфодиаб да ги пия три пъти на ден по едно.
Сега ще ви оставя,че ми е прималяло от глад.До после

# 683
  • София
  • Мнения: 1 740
    Добър ден!
  При мен вее от всички страни,натрупва преспи.Трябва да изрина,но още не съм си подписала заповедта. hahaha
  Мими,от колко мг. ти е лекарството? Вероятно са ти казали как да започнеш-с по-малка доза и да увеличаваш постепенно.Пий го с последния залък при хранене и гледай да си близо до 00. Laughing
   Хайде,излизам с лопатата.

# 684
  • тук и там
  • Мнения: 312
Яжка,от 500мг.е.Една позната каза,че дозата е малко,но не смея да променям.В сряда ще правя профил и тогава в Разград.Сега пак ходих до болницата,направо нямам сили.

# 685
  • София
  • Мнения: 1 740
   Имам си рожденичка и черпя за нейно здраве. Миа навършва 3 годинки.Да е здрава,весела и много щастлива!


   Миа е красиво и умно момиченце.Тя е дъщеричката на Деси .Вече е сестричка на Вики. Щастлива съм,че се обичат и ще растат заедно.

# 686
  • Мнения: 1 250
Да е жива и здрава  Мия, сестричката на Вики, да растат като такива ,обичани и обичащи А родителите и двете баби да им се радват и гордеят.

Честит ви сняг по цялата страна. Малък Сечко ако не си покаже рогата, ще се изложи. А кой знае и Баба Марта какви ги готви.  newsm78

Мими, дано резултатите се подобряват по бързо. Praynig

Тук сутинта беше мразно и мокро. Бях се наканила да пазарувам в супера, но се отказах. И утре е ден. Сега обаче излезох да взема нещо от бакалията до нас и гледам топло, слънцето се показало, постоплих се малко Mr. Green че вътре в къщи е по студено. Е прозореца и портала към двора са широко отворени, но съм спуловер вътре.Утре като наближава празника да видим какви ще ни ги сервера времето. Днес търсих снимки от детсвото на децата , на които са снимани  на този ден. Намерих доста , но всички ,които са правени навън са запечатали ветрищата.

На всички ви хубав и приятен ден, ако не е наложително да излизате, пазете си стаите Simple Smile

# 687
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Яжка,  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЯ! ДА Е ЗДРАВА И В МИР И ЛЮБОВ ДА СА С ВИКИ!
Нас ни пуснаха в дървена ваканция. Вали, вее и нищо не се вижда. Минах пътьом през магазина, напазарувах за два дни и няма да си покажа носа навън.
Кари, такъв студ, на отворен прозорец искам.
Мими спокойно, всичко ще се нормализира.Свекърва ми три месеца държеше по- висока стойност, но всичко се нормализира. Сега си пие хапчета и си хапва забранени неща.
Котката се е намърдала на топло до радиатора, дали да не я придружа, ама под юргана.

# 688
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 295
 
 И при нас е много студено и вее!
Реших да отида по обед до магазина, че хляба щеше да свърши. Ами то голям зор! Навсякъде навято и едва стигнах. Освен това малко преди магазина успях и да падна! Не се ударих много - само коляното малко ме боли, че се подпрях на него. Накупих доста неща и поне 2-3 дена няма да излизаме. Току що на сайта на у-щето на Анжелка пуснаха съобщение, че в следващите два дена няма да учат - дървена ваканция! Мисля, че ще я продължат, защото четвъртъка го дават най-студеният ден по нашия край. Ще видим!

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЯ! НЕКА ДЕТСТВОТО Й БЪДЕ ЩАСТЛИВО В НОВОТО Й СЕМЕЙСТВО! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА!

 Нещо на този Гугъл не мога да разбера как става номерът!

# 689
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит рожден де на Мия!
Яжка , да ви е здрава и щастлива! И да се разбират с Вики и за напред!


Общи условия

Активация на акаунт