КГБ = Клуб на Готините Баби - 186.

  • 72 593
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 5 074
Борянка, съжалявам скъпа.
Съседите са по-добри от роднините.
Чела си " Земя" - Елин Пелин.

# 421
  • Мнения: 18 585
Ходихме преди години да му подпиша за аренда на земята,като съсобственик по документи.Имаше едни хора седнали наблизо,че  бе с кравите  и там на колата му подписах.Не  ме помнят,измрели старите и тези не ме познават. Замръзнах,като чух:Защо се занимавате с този ,той  е най-глупавия  в селото.
Не  казах,че съм му сестра. Съжалявам,че съм го оставила да прави каквото иска. Не  трябваше. Ама не мога да го наддумам,като кажа едно ,вади сто.Мислех,че не лъже като казва,че всичко е оправено. Лъгал е ,кой  знае  какво още не знам. За  това и не ме иска там.
Преди време някакъв бе взел нивите ,26 дка си присвоил ,децата платиха дело ,върнаха му ,доказа се измамата ,но дали е така не знам ,така каза.Викаха ме полицаи да дам показания. И до там. На есен като се прибере  сина ще предприема нещо,поне каквото може да остане мое и на децата.Обещала съм му го, взех на баща ми 19 дка,другите 50  и повече са за него. Не  заслужава.Има над 25  крави и телета има. Като котки ги въди,което умре,другото не пипа.И което заколи.
Ще го  ядосам поне.Това заслужава. Да  ги ползва,но няма да му ги дам както съм обещала. Ядосана съм,защото не знам какво да очаквам още.

# 422
  • София
  • Мнения: 5 074
Бори, от мен съвет. Стъпвай като котка, обмислено. Не се пали , изчакай .

# 423
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300

 Борянке, като предадох колата на брат ми на вторични никой не ми иска документи. Дойдоха, взеха я и ми оставиха номерата. ММ каза да ги оставя някъде и да чакам да има давност. Щом талонът е в КАТ нека си стои там - ще я отпишат колата с времето.

# 424
  • София
  • Мнения: 8 392
Ставайте дружки, празник е. Един от хубавите български празници - Трифон Зарезан! Да се роди много грозде, да има руйно вино, да има весели поводи да го пием и да пеем...Наздраве, красавици!

# 425
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 300

 Добро празнично утро!
Трифон си е Трифон, но да се разсъним първо: Ееее, чичко Гугъл е сменил нещо #2gunfire Няма Преглед...има някакви нови работи newsm78

         

 Това е от Фейса!
Фло, снощи ни призоваваш да ставаме, пък аз тъкмо лягах Joy
     

# 426
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 027
Честит троен празник момичета. Днес освен Ден на лозаря -  Трифон зарезан, Свети Валентин е и Успението на Свети Кирил Славянобългарски.
Пожелавам ви много усмивки през днешния ден!

# 427
  • Мнения: 2 004
Добро празнично утро!

Яжке,Кремчи-ако празнунате 😘-Честит имен ден!
Да сте здрави и обичани!🌺🌼🌸🍀❤


Честит Трифон зарезан!
Богата реколта за руйно вино!
Честито на имениците!

Красив ,празничен ден за всички ни!

Последна редакция: ср, 14 фев 2018, 13:50 от Gabkata

# 428
  • Мнения: 1 082

Добро утро и наздраве рано, рано за нашия си празник Трифон Зарезан а за обичаните и обичащите-Св Валентин!!!
Борянка-я сложи розовите очила! Всичко ще се оправи!Имаш прекрасни внуци-това е най ама най-голямото богатство на света!
На всички Ви приятно празнуване!

Последна редакция: ср, 14 фев 2018, 09:50 от дидимити

# 429
  • Мнения: 1 563
Честити ви празници,мили готини момичета  !
Бъдете опиянени от вино и любов!




Ще излизам на среща с приятелки  и бързам !

До скоро !

Обичам ви ! ♥

# 430
  • София
  • Мнения: 1 741
  Честит празник Трифон Зарезан! Честито и на влюбените!


# 431
  • София
  • Мнения: 5 074
Честит троен празник момичета. Днес освен Ден на лозаря -  Трифон зарезан, Свети Валентин е и Успението на Свети Кирил Славянобългарски.
Пожелавам ви много усмивки през днешния ден!
Тоя , средния го недолюбвам. Св. Валентин покровителствал хомосексуалистите и еднополовите бракове. Затова са го убили.  Та, кво да му харесвам ?
Наздраве - Трифон зарезан е,да има берекет !!!
Да е честит и св. Кирил Славянобългарски !

# 432
  • Мнения: 4 369
Честит Трифон Зарезан, Честит Св. Валентин!

На тези, които обичат им пожелава още любов, на лозарите и винарите пожелавам... също любов!

https://www.youtube.com/watch?v=DBCepnHG0yE

Това за Св. Валентин го тиражират едва от няколко дни. Има няколко легенди и в тях не се говори за хомосексуалисти.

http://www.exooo.com/viewarticle.php?id=630

# 433
  • София
  • Мнения: 2 672


Привет, девойкииии!

Да сте живи и здрави! Започнахте ли да празнувате? Отворихте ли винцето? Аз чакам либето и го започвам с домашно червено винце. Ама, виното си върви с любовта, така че знае ли човек докъде ще го докара? Simple Smile Нека има празници. Днес е празникът на Имболк - пречистващия пламък в деня, когато слънцето е в най-ниската си точка, по средата между зимното слънцестоене и пролетното равноденствие. Това е времето, през което Майката се възражда отново като Дева. Или с две думи -  началото на края на зимата Simple Smile
Преживяхме още една зима в нашият живот....
Наздраве на всички и весели празник! Simple Smile

И сега едно стихотворение, което много, ама много ми харесва. За вас, влюбени, разлюбени и обичани жени - ЗАКЛИНАНИЕ!

НИКОЛАЙ ХРИСТОЗОВ

ЗАКЛИНАНИЕ

Не отминавай никое
"обичам те",
прошепнато от глас, с очи, с мълчание.
То идва от пустинни разстояния.
От неродена светлина изтича.
Не отминавай никое
"обичам те",
защото, ако то не те намери,
вселената от скръб ще потрепери,
звездите ще помръкнат от обида.

Изостряй своя слух -
да го дочуваш.
Със всички свои сетива улавяй
блуждаещия знак за всеотдайност...

А ако ехо в теб не се събуди?

Отново се поспри,
не отминавай:
да те погледат остави очите,
да те запомнят щедро,
до насита.

И после в сънища да те извайват.

# 434
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте , момичета!
Тъй като аз не употребявам алкохол , си празнувам Св.Валентин.
Любов , любов ... Wink

Вчера станах леля-баба. Simple Smile Simple Smile
Племеницата ми (на сестра ми дъщеря) вчера на обяд роди момченце Йоан.
Да ни е здрав , щастлив и да расте в мир и любов!
Ето го Йоан на няколко минути живот.  Green Heart

Някак си на 50 год. съм си баба на мойте , не се оприличавам на баба за другите дечица. Simple Smile
Сестра ми и тя е леля , на мойте внуци ... тъй , че и Яз съм лелка-зелка. Wink
Като го видя ще видим ще ми се пречупи ли езика , но не вЕрвам. Simple Smile
Почерпете се скромно със сладичко и следобедно кафенце.
 

Общи условия

Активация на акаунт