Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 468
  • 896
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 399
На мен намалението от 20 % преди малко го имаше , а сега го няма ? Някой поръчвал ли е днес , излиза ли му ,че има намаление?

# 151
  • Варна
  • Мнения: 211
На мен намалението от 20 % преди малко го имаше , а сега го няма ? Някой поръчвал ли е днес , излиза ли му ,че има намаление?
Мен ми го няма от петък,събота пусках без намаление ми я обработи.

# 152
  • Мнения: 399
На мен намалението от 20 % преди малко го имаше , а сега го няма ? Някой поръчвал ли е днес , излиза ли му ,че има намаление?
Мен ми го няма от петък,събота пусках без намаление ми я обработи.

Много странно , преди няколко часа като влязох пишеше ,че има намаление , а от петък до днес всеки ден съм проверявала и не съм видяла да има намаление. Вие в петък пускала ли сте с намаление поръчка? Писах им имейл ,ще видим какво ще ми отговорят.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 211
На мен намалението от 20 % преди малко го имаше , а сега го няма ? Някой поръчвал ли е днес , излиза ли му ,че има намаление?
Мен ми го няма от петък,събота пусках без намаление ми я обработи.

Много странно , преди няколко часа като влязох пишеше ,че има намаление , а от петък до днес всеки ден съм проверявала и не съм видяла да има намаление. Вие в петък пускала ли сте с намаление поръчка? Писах им имейл ,ще видим какво ще ми отговорят.
В петък в 10ч бг време изчезна намалението.Малко преди това пуснах една имаше го,после като добавих новите неща вече го нямаше.

# 154
  • Мнения: 399
На мен намалението от 20 % преди малко го имаше , а сега го няма ? Някой поръчвал ли е днес , излиза ли му ,че има намаление?
Мен ми го няма от петък,събота пусках без намаление ми я обработи.

Много странно , преди няколко часа като влязох пишеше ,че има намаление , а от петък до днес всеки ден съм проверявала и не съм видяла да има намаление. Вие в петък пускала ли сте с намаление поръчка? Писах им имейл ,ще видим какво ще ми отговорят.
В петък в 10ч бг време изчезна намалението.Малко преди това пуснах една имаше го,после като добавих новите неща вече го нямаше.

А кога го пуснаха това намаление ,защото аз проверявайки всеки ден, го видях вчера и след 5 мин го нямаше.

# 155
  • Мнения: 40
Добър ден.Имам едно питане.За първи път ще поръчвам от този сайт,и ми дава доставка 28лв. и някаква такса 20лв.Такава ли е цената за доставка до бг.или аз нещо не правя както трябва.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 211
Добър ден.Имам едно питане.За първи път ще поръчвам от този сайт,и ми дава доставка 28лв. и някаква такса 20лв.Такава ли е цената за доставка до бг.или аз нещо не правя както трябва.
Добър ден.Имам едно питане.За първи път ще поръчвам от този сайт,и ми дава доставка 28лв. и някаква такса 20лв.Такава ли е цената за доставка до бг.или аз нещо не правя както трябва.
С директна доставка до Бг е толкова да.

# 157
  • Мнения: 399
Добър ден.Имам едно питане.За първи път ще поръчвам от този сайт,и ми дава доставка 28лв. и някаква такса 20лв.Такава ли е цената за доставка до бг.или аз нещо не правя както трябва.

Поръчайте си с фирма превозвач до английски адрес - от кой град сте?Ако имат офис в него още по добре .Такива фирми са Габиели ,Габко и д.р.

# 158
  • Мнения: 4 714
До сега не съм поръчвала панталони за момче и нямам представа дали са умалени, уголемени или си отговарят. Детето е 112 см, 17 кг. На друга английска марка носи размер 5 г. (5-6).
Тези модел харесах:
https://direct.asda.com/george/kids/trousers/jogger-cargo-trouse … 9,default,pd.html

# 159
  • София
  • Мнения: 23 162
До сега не съм поръчвала панталони за момче и нямам представа дали са умалени, уголемени или си отговарят. Детето е 112 см, 17 кг. На друга английска марка носи размер 5 г. (5-6).
Тези модел харесах:
https://direct.asda.com/george/kids/trousers/jogger-cargo-trouse … 9,default,pd.html
моето е 115-116см, 17кг.
5-6г са му широки, още носи 4-5г, те пък малко почват да са къси.

# 160
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Здравейте момичета, аз до сега пазарувах от бебешката секция но вече ще трябва да преминем на по-големите. Та исках да ви питам отговарят ли си размерите в KIds секцията- дали са уголемени или умалени?

# 161
  • Мнения: 18 425
Същата работа като бебешките - на по-дребните дечица са уголемени, на по-високите - умалени. Дъщеря ми е слаба и висока, някъде на 3-4 започнаха да й малеят и върви поне размер нагоре. Обаче пък някои неща са й широки.

# 162
  • Мнения: 399
Здравейте момичета, аз до сега пазарувах от бебешката секция но вече ще трябва да преминем на по-големите. Та исках да ви питам отговарят ли си размерите в KIds секцията- дали са уголемени или умалени?

Моята дъщеря сега ще стане на 3 г , до сега и купувах главно 2-3 г размер , от блузките взимам 2-3 г , а от клинчетата има 2-3 г и и стават , но са почти точно . Скоро и взех яке 18-24 м и е добре. По моите наблюдения горните дрехи са уголемени , но сигурно зависи и от килограмите и височината на детето . Моето е 12 кг

# 163
  • София
  • Мнения: 143
А как се регистрирате в сайта, нещо не виждам откъде...  Embarassed

# 164
  • Мнения: 284
Момичета, имаше ли опция да откажа това заменяне на продукти в поръчката? Мисля, че трябваше да има начин да не ми ги заменят за неща, които не желая да ми изпращат.

Общи условия

Активация на акаунт