Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 339
  • 896
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 920
Намаление имаше преди десетина дена.

# 181
  • София
  • Мнения: 23 156
намаление на единични бройки имат вскеи месец.
 там като са останали само определени размери.
голямо намаление в началото на лятото, юни-юли.
аз се надявам на някакви 20%, ама нещо не пускат  Rolling Eyes

# 182
  • София
  • Мнения: 1 825
Здравейте, момичета! Как е номерацията на платнените обувки на George? Подобен тип обувки в БГ са ни все един номер умалени, както за възрастни, така и за деца, но пък от George всичко ни идва уголемено.
https://direct.asda.com/george/kids/shoes/glitter-toe-2-strap-tr … tem_id=G005923222

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 249
Намаление имаше преди десетина дена.

Намаление от 20% имаше в началото на април

# 184
  • Мнения: 3 920
Имам поръчка от 25.04 с артикули на -20%.
Бяха ми я разделили на две и си ги взех от превозвача вчера.

А, и на предната страница има постинг от 24.04 за намалението:
Има намаление на някои неща, но е още по категории.
Така, че явно сте го изпуснали.

Последна редакция: сб, 12 май 2018, 08:03 от Greene

# 185
  • Мнения: 27
Здравейте, някои да е пускал поръчка тези дни. Вчера се опитах, но ми дава грешка при плащане. Досега не съм имала проблем. Плащам с Виза на Обб, до адрес на Габиели.

# 186
  • София
  • Мнения: 23 156
с пейпал дали не става?
леко полеко май ни брекзитват отвсякъде  Rolling Eyes

# 187
  • Мнения: 4 642
Аз от няколко години само чрез пейпал успявам да завърша поръчката. Вече не опитвам дори да платя с карта.

# 188
  • European Union
  • Мнения: 1 361
Малко офф-топик, но миналата седмица не успях да поръчам от M and M Direct, а съм поръчвала над 10 пъти. Адресът на превозвачът им бил проблем (пробвах с Габиели и ГГБГ). Отписах ги, дано и от Джордж не ни резнат.

# 189
  • Мнения: 27
Аз от няколко години само чрез пейпал успявам да завърша поръчката. Вече не опитвам дори да платя с карта.
Да се извиня предварително ако въпроса ми не е за тази тема, но не успях да намеря информация. Като се регистрирам в ПейПал кой адрес трябва да дам, моя личен или на превозвача

# 190
  • Мнения: 4 642
Аз от няколко години само чрез пейпал успявам да завърша поръчката. Вече не опитвам дори да платя с карта.
Да се извиня предварително ако въпроса ми не е за тази тема, но не успях да намеря информация. Като се регистрирам в ПейПал кой адрес трябва да дам, моя личен или на превозвача
В съответния сайт (ebay, asda) въвеждам адреса на превозвача. При плащане с пейпал ми излиза именно този адрес. Иначе сега си погледнах акаунт настройките и там съм посочила адрес на превозвач, който не ползвам от години. Важен е адреса, който вписвате в сайта, от който поръчвате.

# 191
  • Мнения: 3 920
При регистрация в  Пейпал се пише личният адрес т.е. в БГ /адресът с който ти е регистрирана картата в банката./
Чрез тази система плащаме не само към английски сайтове, та да вписваш адрес на превозвач в Англия. За китайските също се ползва пейпал. Вече за адрес на доставка при регистрация в съответния сайт, от който ще поръчваш се вписва съответния адрес на превозвач.

# 192
  • Мнения: 27
Благодаря!

# 193
  • Мнения: 1 406
Здравейте, някой може ли да ми премери бодита 6-9 и 9-12 колко сантиметра е ширината и дължината, понеже съм в чуденка, кой от двата размера да взема.

# 194
  • Мнения: 1 710
В момента има -20% на детско - момичета и момчета.

Общи условия

Активация на акаунт