Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 513
  • 896
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 459
Минаха 7 дни от срока обявен за доставка и нищо. Нито отговор, нито нищо. Супер несериозно.

# 436
  • Варна
  • Мнения: 287
Здравейте, моля за малко помощ. От последната ми поръчка в Джордж изглежда доста неща са се променили и сега не знам как да поръчам до английски адрес. Директно ме разпознава, че не съм там и не ми дава УК като опция за доставка. Не виждам и откъде мога да се логна в стария си акаунт. Приемат ли изобщо все още плащания с БГ карти и доставки до адрес на превозвач и как?
В горния десен ъгъл на екрана ще видите българския флаг. Сменете го на английския и ще ви прехвърли в английския сайтм от където ще може да поръчате с доставка в Англия до адрес на превозвач.

# 437
  • Варна
  • Мнения: 211
До кога е намалението -20%?

# 438
  • София
  • Мнения: 23 165
не пише докога е, ама напоследък тия 20% ги обявяват във вторник и в петък вече ги няма.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 771
Здравейте bouquet,
 Според вас, защо когато вляза чрез този линк не успявам да видя от къде да вляза в профила  си newsm78
https://global.george.com/george/clothing/10,default,sc.html
Благодаря! bouquet
 

# 440
  • Мнения: 817
До кога е намалението -20%?
Мисля, че някъде срещнах до 12-ти. Ама много бързо се изчерпват артикули.

# 441
  • Мнения: 2 847
Пазарувах един път от Асда гросери ,и сега поразгледах в Джордж ,но не мога да си вляза с паролата от гросъри  ,отделна регистрация ли трябва да направя?И как така като е отделна регистрацията ще ми обединят поръчките?

# 442
  • Мнения: 1 675
Пазарувах един път от Асда гросери ,и сега поразгледах в Джордж ,но не мога да си вляза с паролата от гросъри  ,отделна регистрация ли трябва да направя?И как така като е отделна регистрацията ще ми обединят поръчките?

Ей това за обединяването на поръчките и на мен хич не ми е ясно Thinking
А по спомен, май не съм правила отделна регистрация, а влизам и в двете секции с един акаунт.

# 443
  • София
  • Мнения: 23 165
не могат да се обединяват поръчките, различни акаунти се ползват.
за който влиза с еднакви, явно сте въвели еднакви мейл и парола.

# 444
  • Мнения: X
За първи път пазарувах от ASDA и виждам, че два от продуктите ми са заменени с други. За следващия път ме интересува има ли как предварително да откажа замяната на продукти? В момента нещата, които първоначално поръчах са си налични, но все пак са ми ги заменили, защо се получава така?

# 445
  • Мнения: 2 847
На мен ми пуснаха мейл че единия артикул се е изчерпил и ще ми го заменят.Ако искам да си вляза в поръчката и сама да си коригирам .Ами влязах коригирах и стана.

# 446
  • Мнения: X
На мен ми пуснаха мейл че единия артикул се е изчерпил и ще ми го заменят.Ако искам да си вляза в поръчката и сама да си коригирам .Ами влязах коригирах и стана.
Хм, аз имейла го получих днес сутринта, че вече са подготвени нещата и ще бъдат доставени на обяд. В профила можех да променям вчера до 00ч. Но артикулите са си налични и в момента, та не знам защо са ги заменили.

# 447
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
А някой случайно скоро да е пускал поръчка от Гросъри? От 01.11 не мога да пусна поръчка. В момента в който реша да финализирам пръчката и да избера ден за доставка ми дава постояно че имат техническа грешка,и да опитам по- късно. Говорих с приятелка, която също пазарува от там, но и при тях е абсолютно същотото.

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 18:04 от <3Лилит<3

# 448
  • Мнения: X
А някой случайно скоро да е пускал поръчка от Гросъри? От 01.11 не мога да пусна поръчка. В момента в който реша да финализирам пръчката и да избера ден за доставка ми дава постояно че имат техническа грешка,и да опитам по- късно. Говорих с приятелка, която също пазарува от там, но и при тях е абсолютно същотото.
Аз пуснах във вторник с доставка днес. Даваше абсолютно същата грешка когато опитвах да запазя час на адреса на Габиели. Успях да поръчам резервирайки час от главната страница, не от кошницата и на адреса на ГГБГ.

# 449
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Сега ще пробвам, благодаря.И аз ползвам Габиели, ако има значение. 😁

Общи условия

Активация на акаунт