Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 451
  • 896
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте, моля за малко помощ. От последната ми поръчка в Джордж изглежда доста неща са се променили и сега не знам как да поръчам до английски адрес. Директно ме разпознава, че не съм там и не ми дава УК като опция за доставка. Не виждам и откъде мога да се логна в стария си акаунт. Приемат ли изобщо все още плащания с БГ карти и доставки до адрес на превозвач и как?

# 421
  • Мнения: 1 099
Искам да поръчам от гросърито, но нещо не мога да завърша поръчката.
Като избера в колко часа да е доставката ми изписва пощенския код на Габко, но не мога да избера техния адрес, а ми излиза друг. какъв е този слот, който постоянно резервирам?

# 422
  • Мнения: 6 697
Здравейте, моля за малко помощ. От последната ми поръчка в Джордж изглежда доста неща са се променили и сега не знам как да поръчам до английски адрес. Директно ме разпознава, че не съм там и не ми дава УК като опция за доставка. Не виждам и откъде мога да се логна в стария си акаунт. Приемат ли изобщо все още плащания с БГ карти и доставки до адрес на превозвач и как?

Приемат, да!
Втора поръчка направих по обичайния начин, задавам UK и си влизам в профила.Пълня кошницата и плащам с бг карта, на адреса на превозвача пращам пратката.Да не би от този акаунт да сте поръчвали директно до БГ и по този начин да ви разпознава?

# 423
  • Мнения: 2 842
На мене пък ми изписва грешка ,до сега не съм пазарувала от този сайт.Направих регистрация ,въведах адрес на GGBG , че разбрах че те нямат такса преопаковане.Но като избера часа примерно понеделник и ми дава техническа  грешка??? Пробвах със понеделник ,вторник ,сряда? Пише си грешка?Да не би да трябва да вкарам птедварително и данните на картата?Мислех като в ТКМаха ,че ще въвеждам картата на момента и няма да я запаметявам.

# 424
  • Мнения: 2 842
Да се редактирам ,успях да направя поръчка.Платих и ми изпрати парола от банката ,всичко точно ,потвърдих ,ама не дръпва парите.Може би много бързам?На други места като съм плащала по този начин парите си ги блокират веднага.Нямам идея какво ще стане ,с този превозвач до сега не съм пазарувала ,най много да изгоря с 30£  ,то и ID номера не ми прие ,писах го като втори адрес както са дали пример в сайта на превозвача.Много питанки хич не обичам като пазарувам ,ама да видим.

# 425
  • Мнения: 3 922
От Гросъри напоследък не изпращат до някои превозвачи.

# 426
  • Мнения: 2 842
То добре ,ама ако не изпращат до този превозвач нямаше ли да ми откаже поръчката?В смисъл да не ме пусне да я завърша?

# 427
  • Мнения: 1 099
От Гросъри напоследък не изпращат до някои превозвачи.
И как ще ми върнат парите?

# 428
  • Мнения: 3 922
Банката ще ти ги разблокира след 45 дни.

# 429
  • Мнения: 817
Pepina709, Гросъри-то дърпат парите вечерта преди деня за доставка, който си избрала. Аз направих поръчка миналата неделя с ден за доставка вторник, парите бяха изтеглени около 0:00 часа, доставиха във вторник поръчката при превозвача, а в четвъртък тръгна за Бг.

# 430
  • Мнения: 5 592
Кой превозвач използва,имат ли такса преопаковане? Благодаря

# 431
  • Мнения: 817
Аз Габиели, нямат такса.

# 432
  • Мнения: 255
Как  се поръчва с превозвач.

# 433
  • Мнения: 5 592
Виж в подфорума,има цяла тема за превоз от Англия

# 434
  • Мнения: 1 099
Pepina709, Гросъри-то дърпат парите вечерта преди деня за доставка, който си избрала.
Благодаря! Да, аз бях избрала доставка днес и парите вече са блокирани.
Жалко, че не попитах по-рано и се набутах с преопаковането от Габко, но за другия път ще знам.

Общи условия

Активация на акаунт