Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 625
  • 896
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 23 165
аз лично нямам спомен нещо особено да е имало по черния петък  Rolling Eyes

# 406
  • Мнения: 2 847
Запис от мен да ви следя!Хвърлила съм око на Fairy капсулите за пране ,щеше ми се да избегна регистрацията в още един сайт ,ама имат изгодни цени да му се не знае!

# 407
  • Мнения: 3 459
Пуснах поръчка с бебешки неща, които очаквах да получа наведнъж, а сега получвам мейл че са ми изпратили само 2 и другите да ги очаквам скоро!? Защо ги делят?

# 408
  • Мнения: 6 710
Не знам защо, но понякога и на 3 ги делят.Не са в наличност или пък са в различни складове.

# 409
  • Мнения: 18 481
Делят ги, за да създават неудобство на клиентите си да следят няколко пратки. Шегата настрани, следете си всяка част, защото ми се е случвало вторият пакет да не ми го доставят.

# 410
  • София
  • Мнения: 2 045
Делят ги, за да създават неудобство на клиентите си да следят няколко пратки. Шегата настрани, следете си всяка част, защото ми се е случвало вторият пакет да не ми го доставят.
На мен ми се случи преди 2-3 седмици. Втората част не я доставиха и си ми върнаха парите след това за нея. За жалост нещата ми трябваха, но това е положението.

# 411
  • Мнения: 3 459
Тъпанарска работа, поръчах толкова неща а за начало ми пратили две от тия които най-малко ми трябват. А бодита които ми бяха най-спешни един Господ знае кога ще дойдат.

# 412
  • Мнения: 18 481
Джей, споко, в рамките на няколко дни обикновено ги изпращат. Все пак са се ангажирали със срок на доставка. И на мен последния път ми пратиха само две неща, но поне бяха нацелили най-спешното (също бодита).

# 413
  • София
  • Мнения: 6 010
А когато се случи така да разделят поръчката колко пъти се плаща доставката?

# 414
  • Мнения: 5 598
Колкото в началото са блокирали в картата-еднократно.

# 415
  • Мнения: 4 785
Здравейте, чудя се за размерите точни ли са или леко умалени? Свиват ли се о сушилня, дори и малко? Защото бебето ми е по-високо и тежко на килограми и му поръчвам следващ размер - той сега е 6 м, 73 см, 9 кг и поръчвам 9-12 обикновено, мъжът ми обаче ме убеждава да вземем 12-18 размер, че като се свие малко от сушилнята щели да му станат Joy Dizzy Face Какво бихте ме посъветвали?

# 416
  • Мнения: 18 481
Мър, дъщеря ми е 73-74 см. и около 8.5 кг. Отскоро носи 9-12 и има мегдан да ги поноси. Взела съм ѝ и 12-18 за по натам, но сега определено ще са ѝ големи. Не съм забелязала да се свиват или поне не е осезаемо.

# 417
  • Мнения: 4 785
Мър, дъщеря ми е 73-74 см. и около 8.5 кг. Отскоро носи 9-12 и има мегдан да ги поноси. Взела съм ѝ и 12-18 за по натам, но сега определено ще са ѝ големи. Не съм забелязала да се свиват или поне не е осезаемо.
Благодаря много!

# 418
  • Мнения: 3 459
едната ми част от поръчката е изпратена, другата дава че е трябвало дна бъде доставена на 23.10 и все още си стои със статус Preparing your order. Писах им но освен че получих обратен отговор че ще ми отговорят до 48 часа, има само пълно мълчание. И как ме е яд, това е втората част от поръчката ми която ми трябва спешно и която бях наблъскала основно с бодита.

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Джей, при мен също имаше проблем
 Не бяха изпратили един от артикулите, а срокът отдавна беше изтекъл. Писах им, извиниха се и ми върнаха парите, въпреки че настоявах да ми го изпратят (беше в наличност). Не пуснах нова поръчка. След няколко дни си получих поръчката от превозвача и изненада - всичко си беше вътре.

Общи условия

Активация на акаунт