Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 441
  • 896
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 842
Моята също е от миналата седмица даваше грешки и аз от главната страница резервирах ден за доставка и стана.

# 451
  • при моите любими
  • Мнения: 2 521
Има -20% на детски дрехи. Аз поръчах:
https://direct.asda.com/george/kids/shoes/white-polar-bear-full- … 7,default,pd.html
https://direct.asda.com/george/kids/nightwear/pyjamas/pink-fleec … 2,default,pd.html
и едни слипове за малкия.

# 452
  • Мнения: 1 773
До английски адрес ли поръча,  или директно до БГ, вчера си опитах да поръчам до адреса на габиели но не стана, пробвах до БГ адрес, но освен доставка 24лв ми слага още 34лв някакви такси и се отказах, днес ще пробвам пак до англ. адрес, дано да се получи.

# 453
  • Мнения: 817
Аз поръчах в сряда до Габиели, не съм имала проблем.

# 454
  • Мнения: 3 922
И аз поръчах вчера до Габиели.

# 455
  • София
  • Мнения: 936
Момичета, за първи път поръчах от сайта бебешки дрешки до GGBG, но не съм наясно трябва ли да фиксирам време за доставка между 10:00 и 16:00 часа. Видях, че са написали специално за поръчки на хранителни продукти. Благодаря Ви предварително за съдействието.

# 456
  • София
  • Мнения: 214
Здравейте , искам да попитам мога ли да поръчам бебешки дрешки и храна в една поръчка ? и как точно става поръчката по спиди , вече при финализиране ли ми излиза или някъде другаде ? моля моля моляяя Sad

# 457
  • Мнения: 1 124
Здравейте, до сега пазарувах с карта на ЦКБ, но от известно време банката има проблем.Бихте ли ми казали с какви банкови карти поръчвате, за да сменя моята?

# 458
  • Мнения: 18 398
Какъв проблем има банката? Миналия месец поръчвах с карта на ЦКБ.

# 459
  • Мнения: 1 124
Не мога да си заредя картата, от банката казаха,че не знаят кога ще оправят проблема. ooooh!

# 460
  • Мнения: 628
Здравейте , искам да попитам мога ли да поръчам бебешки дрешки и храна в една поръчка ? и как точно става поръчката по спиди , вече при финализиране ли ми излиза или някъде другаде ? моля моля моляяя Sad
Дрехи и храни в една поръчка не става - Джордж и Асда Гросърито са с отделни акаунти и съответно ще трябва да направите отделни поръчки.

# 461
  • Мнения: 54
Здравейте, с бг дебитна карта може ли да се плати в гросърито? Ползвам по принцип виртуална Виза на ДСК. И дали оправиха проблема с букването на доставка, че от доста времв все изписва грешка?

# 462
  • Мнения: 2 842
Някой писа ,че е поръчал от Асда гросери с превозвач Габко .Може ли да питам дойде ли пратката и наистина ли слагат такса преопаковане 13 лв на кашон?

# 463
  • Варна
  • Мнения: 211
Някой писа ,че е поръчал от Асда гросери с превозвач Габко .Може ли да питам дойде ли пратката и наистина ли слагат такса преопаковане 13 лв на кашон?
Слагат да,освен теглото се плаща и кашон

# 464
  • Мнения: 1 099
Някой писа ,че е поръчал от Асда гросери с превозвач Габко .Може ли да питам дойде ли пратката и наистина ли слагат такса преопаковане 13 лв на кашон?
Аз поръчах, но не ми изпратиха пратката от Асда, канселираха ми я.

Общи условия

Активация на акаунт