Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 431
  • 896
  •   1
Отговори
# 585
  • Popovo
  • Мнения: 1 629
Върни се на първа страница. Обяснено е перфектно .Ако не се справиш, ще помагаме.☺

# 586
  • Мнения: 309
Здравейте, от няколко дни се опитвам да направя поръчка, но когато стигна до деня и часа на доставка и кликна на избрания час ми изписва, че имат технически проблем и да опитам по-късно. Понеже проблема е от няколко дни исках да попитам дали при някой друг се получава същото или има някаква грешка само при мен Simple Smile

# 587
  • Мнения: 119
Някой да е успял да поръча тези дни от сайта?
Смених браузъра, защото ми даваше съобщението от миналата страница, стигам до плащане и там отново ме връща на проблемната страница.

Току-що установих, че не може да се поръча и от Ту.

# 588
  • Popovo
  • Мнения: 1 629
Вчера поръчвах.

# 589
  • Мнения: 119

 А как плащаш- чрез Пейпал или директно с карта?

# 590
  • Popovo
  • Мнения: 1 629
С Пейпал, до Английски адрес.

# 591
  • София
  • Мнения: 23 162
Миже би е добре да пишете от кой сайт не става.

# 592
  • Мнения: 119
Миже би е добре да пишете от кой сайт не става.

От Джордж Blush
От снощи опитвам и не мога да довърша поръчката, стигам до етап Плащане и ми дава грешка. Опитвам да платя чрез Пейпал и съм дала адрес на превозвач (Габиели).

# 593
  • София
  • Мнения: 23 162
Аз тия дни поръчеах, нямаше проблвм. Може би с друг браузър да пробваш?

# 594
  • Мнения: 144
И на мен ми излиза това съобщение с техническата грешка на asda groceries. Някой да е решил проблема? Пробвах и през различни браузъри.

# 595
  • София
  • Мнения: 6 010
Много странно, аз си пуснах поръчка днес без проблем. До английски адрес.

# 596
  • Мнения: 144


И аз пращам до английски адрес. Преди съм правила поръчки, но не е имало този проблем. Пробвах през друг браузър, друг профил... И пак не става

# 597
  • София
  • Мнения: 6 010
А как плащаш? Аз през Пейпал и няма проблеми.

# 598
  • Мнения: 144
Как през пейпал? И аз имам, но виждам, че може само с карта. По принцип не дава да стигна и до метод на плащане, защото не мога да резервирам слот.
През кой браузър пазарувате?

# 599
  • Popovo
  • Мнения: 1 629
Аз през Google Chrome.

Общи условия

Активация на акаунт