Кауфланд - тема 26

  • 93 514
  • 728
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 25 757
При нас  т.х. никога не свършва...като пуснат Милде на промоция, ще ви свирна Stuck Out Tongue Winking Eye


Пиши им благодарствен имейл. Joy
Тя и на Лидъл не прощава ако пуснат Милде. Laughing

# 451
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 819
Аз съм тази, дето се оплаква за т. х. Фамилия. Но нали си взех, сега съм кротнала. Милде постоянно я има на промоция в различни вериги, но Фамилия - не, нея само в Кауфланд съм я виждала на промоция. Т. х. предпочитам да взема в голямо количество, че да не я мисля ежедневно като нещо, което трябва да купя.

Относно червените етикети, т. е. намаленията май ще ме карате да снимам, за да докажа, че не са на 30%.



Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 18:48 от didka pitka

# 452
  • София
  • Мнения: 4 192

Относно червените етикети, т. е. намаленията май ще ме карате да снимам, за да докажа, че не са на 30%.




Онзи ден като колежката го написа това в Кауфланд на Каблешков не бяха така. Днес в този Кауфланд (Овча Купел) до един бяха само на -30%  Wink

# 453
  • Мнения: 68 710
Под " при нас" имах предвид в Лидл бре...

# 454
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 819
Първо ги пробват на 30%. А после:



Отделно от това ММ е купил и мъфини, които на редовна цена са 6.99 лв. за 4 бр. Е, как пък няма да им дам толкова пари. Изядохме ги, но на 1,49 лв. и няма как да снимам. И толкова пари са им много.

# 455
  • София
  • Мнения: 4 192
Шоколадите и бисквитите имаше на промоции където са кошниците. Там имаше и ел уреди, чаши и храна за кучета. При сирената, месата и млечните всичко беше на по 30%

# 456
  • Мнения: 29 446
Уцелвала съм понакога прилични неща от щанда с големи намаления, но като цяло избягвам да купувам от там - застояли ми се виждат.  newsm78

# 457
  • Мнения: 1 514
И на мен ми направи впечатление днес, че на рафта с намаленията беше пълно. Друг път по това време (18:30) не съм виждала нищо останало. Но не загледах етикетите.

# 458
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 819
Уцелвала съм понякога прилични неща от щанда с големи намаления, но като цяло избягвам да купувам от там - застояли ми се виждат.  newsm78
Нищо им няма, просто им изтича срока, на някои по-скоро, на други - не.

# 459
  • Мнения: 29 446
Уцелвала съм понякога прилични неща от щанда с големи намаления, но като цяло избягвам да купувам от там - застояли ми се виждат.  newsm78
Нищо им няма, просто им изтича срока, на някои по-скоро, на други - не.

Принципно е така, има и добри попадения, но няколко пъти съм купувала доста застояли неща.  Peace

# 460
  • Мнения: 3 214
И аз съм фен на Милде. Нищо друго не ползваме в къщи.
Зареждам голямата разфасовка и изкарваме до някоя следваща промоция, а те не са рядкост...

# 461
  • Мнения: 2 838
Мда, ние взехме Идеалка с мухъл от намалените стоки Joy МП едва не повърна от вкус..

# 462
  • Мнения: 54 478
Лъки, бих ти помогнала, но си далече...
При нас има намаления повече от 30%, сигурна съм.

# 463
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Ами, да ви кажа в Русе вечер в 18 ч. няма нищо намалено, ни на 30, ни на 68%. И при млечните и при месата е празно, да не говорим за стелажа непосредствено преди касите. Там, както бях писала преди време има стоки на редовни цени.

А Фамилия в големи опаковки редовно пускат в МЕТРО на прИмоция.

# 464
  • shumen
  • Мнения: 18 066
Ние също сме попадали на развалени стоки от промоционалните.Затова избягвам да вземам от тях вече.

Общи условия

Активация на акаунт