Кауфланд - тема 26

  • 93 543
  • 728
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 4 192
Аз затова не пазарувам от кварталните. Гадно ми е да ме цакат +30-40%  Confused
Иначе за захарта на промоция ММ лятото ми разправяше че е наредил по 10кг на 10 места на лентата на ЛИдл заради ограничението. На следващият ден още веднъж... Laughing

# 436
  • Мнения: 3
Да, има въведена отстъпка в края на бележката. Размина ми се ходенето отново до К. Благодаря момичета Simple Smile

# 437
  • Мнения: 25 811
Миналата седмица купих 80 кг котешка тоалетна (8 пакета от 10 кг).  Laughing Със сигурност околните са си помислили, че ще зареждам зоомагазин.  Joy Joy Joy
Joy Joy Joy
Малко си взела. Laughing
В неделя гледам да не ходя защото всичко е миш маш, нови/стари промоции...после на касата всичко е на редовна цена. Mr. Green

# 438
  • Мнения: 3 216
То, не е за тази тема, ама така е с промоциите навсякъде...
В Метро на промоциите 2 за 1 - отидох в първия ден вечерта. Половината от продуктите бяха изчерпани...А промоцията важеше повече от 2 седмици.
А в К най-редовно ми се случва да отида за промоционален продукт в първия ден и той да го няма. Например миналата седмица отидох за кафе Лаваца в метална кутия. Нямаше. Хем не беше безбожно намалено.
Вече си научих урока, де. Отивам в края на седмицата. Ако има, има; ако няма - другия път. Пък не се и блъскам, както примерно ми се случва в понеделник.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 10 802
Излиза, че най-удачно е да се ходи сряда-четвъртък. Големи схеми се налага да правим, особено такива като мен, дето следят не една и две брошури на различни супермаркети. Joy

# 440
  • Мнения: 6 535
Миналия понеделник, когато имаше бутчета на промоция, изпратих след работа мъжа ми да купи - еми, свършили били..
Не съм писала възмутени писма, магазини бол, макар че разчитах да ги готвя същата вечер и ми объркаха плановете, ама са си частна фирма, не можем да им държим сметка.

Пък и си връзват гащите като пишат със ситен текст във всяка брошура, че промоционалните цени и стоки важат до изчерпване на количествата.

И така цяла седмица...
Не става въпрос за т.х само, чехли нямаше, предната седмица нямаше хляб Вита и разни други продукти. Не мога да им следя всички липси, само това, което ми трябва. Не е нормално 7 дни от сутрин до вечер да ги няма и да ти обясняват бла бла как зареждали редовно

# 441
  • shumen
  • Мнения: 18 142
То с промоциите е така навсякъде.

# 442
  • Мнения: 54 656
Лъкинце, пак да кажа, че си опасна! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Все гледаш да скъсаш синджира! Laughing

На мен също много рядко ми се случва да не успея да купя нещо промоционално.
Тази т.х. не знам дали е била налична, не бях в града тази седмица.

Иначе вчера се снабдих с шоколад Своге, черен, с лешници. Heart Eyes

# 443
  • Мнения: 283
Здравейте, да попитам за оризоварката на промоция?! Някой да има мнение?

# 444
  • София
  • Мнения: 8 141
Здравейте, да попитам за оризоварката на промоция?! Някой да има мнение?

Аз имам от Лидъл, мисля, че тази е подобна. Доволна съм, работи много добре.

# 445
  • Мнения: 283
Здравейте, да попитам за оризоварката на промоция?! Някой да има мнение?

Аз имам от Лидъл, мисля, че тази е подобна. Доволна съм, работи много добре.
Благодаря...

# 446
  • София
  • Мнения: 4 192
Някой отгоре беше споменал, че всички намалени артикули с изтичащ срок са вече само на -30%
Днес ги загледах и ето го резултата - никой не ги купува и е препълнено с тях. А преди нямаше. Загледах някои - имаше и такива с изтичащ срок днес и пак не ги бяха намалили повече. Еми браво Кауфланд - ударихте главно по пенсионерите пак, които отвреме навреме си позволяваха да пробват нещо по-скъпо с изтичащ срок.  Close

# 447
  • Мнения: 25 811
Не разбрах аз драмата покрай тоалетната хартия... Thinking
Аз декември взех селпак на някаква промоция и имам още, а бях бременна и ползвах хартия колкото 4ри членно семейство...
Пък и Фамилия не е кой знае какво. Друго си е Милдето на Тета. Mr. Green

Лъкинце, пак да кажа, че си опасна! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Все гледаш да скъсаш синджира! Laughing
Много ми е тежко, много. Sad  Сама съм от 2 седмици вече с малката и не мога да изляза, и ми иде да се гръмна. ylinfant
Преди ходех по магазините за кеф, сега ходя с 300 зора и уговорки и спринтирам из магазина. Sad

# 448
  • Мнения: 69 062
При нас  т.х. никога не свършва...като пуснат Милде на промоция, ще ви свирна Stuck Out Tongue Winking Eye

Дали има още луковички за лаленца? Предните цъфнаха.....5бр. за 3.50 бяха...😊

# 449
  • Варна
  • Мнения: 10 802
При нас  т.х. никога не свършва...като пуснат Милде на промоция, ще ви свирна Stuck Out Tongue Winking Eye


Пиши им благодарствен имейл. Joy

Общи условия

Активация на акаунт