За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 59

  • 44 096
  • 775
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 406
Наистина е индивидуално. Все си мисля, че поне на едното бебе ще се хареса. Аз също се колебая дали да взема.
Виж този сайт, дават се под наем,за седмица, две колкото да видят родителите дали си заслужава дадена покупка.
http://bebenaem.com/index.php?route=product/product&path=59& … =102#.WoWLYVnF40N

# 481
  • Германия
  • Мнения: 3 432
Аз изкарах без шезлонг, за нас беше ОК така, но дъщеря ми беше относително кротко бебе...

# 482
  • Мнения: 10 610
Amy, мисля, че тези в Кауфланд са на лорели, като тези, които показах. Също си сменят цвета и са много удобни. Имах на Томи Топи, но ги ползвам чак сега, защото са по-големи.

Да, точно така Лорели (или Бертони, все тая). Тия на Томи Типи (линкът ти нещо е сгрешен, не мога да ги видя), обаче, сигурно са тройно по-скъпи. Нали?

# 483
  • Мнения: 766
 За шезлонга моята дъщеря е на 4 месеца, от както се роди го имаме и вече не го иска, а е много модерен със светлини, колани, 3 мелодии и люлеещ механизъм.Бързо и омръзна, пазя го за следващото бебе.
За захранването и аз мисля от 5-ти месец да започна, че още има колики понякога и връща почти на всяко хранене.

# 484
  • Мнения: 6 542
И на мен ми беше много полезен шезлонгът. Оставях го да свърша нещо, кефеше се много на играчките, а дори нямаше музика. Даже е заспивал в него.  Като започна да сяда, край. Заема ми място само. Но си изпълни предназначението де Simple Smile

# 485
  • Мнения: 9 865
Аз докато се наканя за шезлонг, детето ми порасна. Ползвах кошницата за кола, за да го оставям, минахме без шезлонг, но ако не бяхме заксънели толкова с избора и покупката, бих взела.

# 486
  • София
  • Мнения: 30 142
Шезлонгът се оказа успешна покупка. В момента го ползва за стол, но с уточнението, че е легло, шезлонг, стол в едно.

# 487
  • Мнения: 2 721
Шезлонга беше най добрата покупка. До края на 3тия месец спеше само и единствено там . Нашия беше с вибрация . Стигала съм до там да слагам шезлонга в кошарата , за да свиква .. И вечер едва едва съм го пренасяла със шезлонга от хола до спалнята , че да мога да поспа и аз. Имаше ужасни колики по 24ч и това ни спасяваше. Наистина беше най успешната и добра покупка.

# 488
  • София
  • Мнения: 234
Благодаря за споделения опит. Само се чудя тези шезлонги до каква възраст/ кг са? Моите мишленца стават на.3 м. в края на месеца - закъснели ли сме с тази покупка?

# 489
  • София
  • Мнения: 30 142
На моя пише: 0-18 kg

# 490
  • Мнения: X
Аз шезлонг ползвах, докато детето стана на година и половина. Но пак казвам, индивидуално е.

# 491
  • Мнения: 6 542
Моят е също до 18кг, ето такъв https://www.hippoland.net/fisher-price-shezlong-tropicheska-gora-cbf52
Обаче от 7-я месец досега не сме го ползвали, той на едно място трудно седи. Трябва да се кротне малко, за да влезе в употреба пак. На година ще е под 8кг, така че има време да почакам още малко да прояви интерес Simple Smile

# 492
  • Мнения: 9 865
Много често срещани са 0-6 месеца, просто защото за след това е трудно да ги озаптиш както и да било. Аз в стола за хранене едвам го задържам.
Може би е много непедагогично, ама храня както падне.

# 493
  • Мнения: X
Зависи за какво се ползва шезлонга.Моят син си беше мрънкало от малък и почти никога не е седял в него ей така, мама да свърши нещо. Но за приспиване ми беше безценен, заспиваше за минути вътре и в процеса на отбиване ми беше много полезен. Ама ей на второто хич не последва светлия пример на брат си.

# 494
  • Мнения: 202
Моето бебе имаше адски колики от 5тия си ден, дали само от това или и от друго, но се дереше по 20 часа на ден минимум. Нищо не помагаше докато не я сложихме на шезлонга ( с вибрация). Благодарение на него и тя и ние оцеляхме... направо не искам да се сещам за минутите в които батерийте свършваха и трябваше да се сменят Simple Smile Та мисълта ми е, че е до дете! Ползвахме го 4 месеца, но въпреки това си струваше всеки лев и грам не съжалявам, защото ми беше невероятна помощ

Общи условия

Активация на акаунт