НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 120

  • 77 651
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 12 985
Теле купуваме цяло, после в буркани на телешки компот:) Много е удобно като е готово, аз направо от буркана мога да го ям желирано. Прасе миналата година ни гледаха и го заколиха, имахме кайма, луканка, буркани с пача, буркани с месо и други с пръжки. Искам пуешко в буркани, почерпи ме една приятелка, облизах си пръстите!
Кате, аз писах във вода накисва и после добавям малко кокосово мляко и плод.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 40 775
Теле купуваме цяло, после в буркани на телешки компот:) Много е удобно като е готово, аз направо от буркана мога да го ям желирано. Прасе миналата година ни гледаха и го заколиха, имахме кайма, луканка, буркани с пача, буркани с месо и други с пръжки. Искам пуешко в буркани, почерпи ме една приятелка, облизах си пръстите!
Кате, аз писах във вода накисва и после добавям малко кокосово мляко и плод.
Браво бе Жаки!Кой ти ги прави бурканите?  Grinning Щото на мен мама ми ги прави същите вкусотии  Heart Eyes

Кой питаше за кокосово?Взех оня ден от Лидл/има го в пост.асортимент/ добро е.Предишното ми беше такова...http://dragonsuperfoods.com/bg/project/coconut-oil-300ml-%D0%B1%D0%B3/
Имаше време поръчвах от Ай хърб,но вече не е мн.изгодно.

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Честита Баба Марта! Да сте здрави, румени, засмени, като мартеничките червени!

Жаки, овесени трици ли киснеш за закуска освен чия? И ако да, по колко си позволяваш на ден?

Иииии, хайде в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/?topic=1022774.new#new

# 738
  • Мнения: X
Да не говорим, че в Европа и ЕС неслучайно действат, спазват и прилагат директиви, с които се забранява използването на така митичните хормони. Месо- от месарниците, аз лично най- доволна съм от Партньори и Вашата месарница.  Peace

За кокосовото мляко, това в тенекиените кутии- като си накиснете чията или каквото е там от вечерта, на сутринта не го ли намирате разслоено един вид? Това, което ползвам аз / също тайландско, различни марки съм ползвала и експериментирала/ още в кутията си е на два пласта- вода и своеобразна твърда маса и единствено като го загрея на котлон става еднородна течност.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт