Тренировки в домашни условия - 91

  • 60 719
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 878
Аз си мислех, че само аз съм гладна/а дори не се събирам в 1500 калории, по-скоро към 1600-1700/. Вчера вечерях два пъти/втория път скромно - с едно котлетче, но все пак два пъти/. Освен това вкусовите ми рецептори съвсем са се изострили и почти всичко ми се струва пресолено. Засега поне спя нормално, но аз си се знам: ако погладувам още седмица, ще почна да сънувам хляб.
С шампионката и другата фенка на корсетите имаме някои допирни точки, но имаме и принципни различия по първи пункт. Аз може да не съм напреднал йога, но все си спомням нещо от теорията и знам, че не е зле да дишаш, особено коремно, а с корсет не виждам как ще се получи. Но пък съм съгласна, че няма нужда да се прекалява с упраженията за косите коремни мускули/подозирам, че Шалийн и Оутъм затова са с почти квадратни талии, а не че генът им е такъв/. А варианта с малки тежести за рамената го е развила много добре Трейси Ефингър в Squeeze Stronger. Ако някой има сили и време/тренировката е над час и 15 минути/, много добре натоварва крака, дупе, рамене, бицепси и корем с помощта на стол, леки гири и една пръчка/аз ползвах дръжката на парцала/.
Иначе за днес - Weights (Back, Legs, Chest) с Кели (видоизменена, защото има точно упражнения за косите коремни мускули като активна почивка) и бонусната тренировка към Cardio Fat Burn на Сюзън Боуен.
Сринкълс, няма ли някакъв начин да я поддържаш морално само първите пет километра, а след това да симулираш изкълчен глезен и да се оттеглиш при зрителите? Цял маратон ми се вижда убийствено дълго.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 270
Добро утро на гладните. И при мен е същото от както започнах 80DO , сутрин съм мн гладна , но вечер не толкова.Според мен ми се променя метаболизма.До сега винаги е било обратното.Аз съм мн доволна от програмата.Днес Cardio Core.

# 32
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Вчера вечерта бях на косъм да се откажа от тренировката, но се наритах и някак станах. После всичко беше ОК. Правих ден 3 от 80ДО  - кардио, което не беше невъзможно, но добре ме изпоти. bowuu
Днес сутрин отчитам Ден 4. Хареса ми, предполагам, че ще ми докара МТ на горната част...само тия коремните упражнения ме дразнят, дето ги правят с тия кръглите джаджи. Не са моя тип, а явно ще се правят доста в програмата. Ако не успея да ги преглътна, ще заменя с други коремни. Laughing

УНГ каза, че няма представа какво е това, което ме боли  Laughing, но най-вероятно е предизвикано от кашлицата.  А пък тя най-вероятно!!! била прерастнала в алергична, защото няма никакво възпалени по уши, нос и гърло. Предписа ми антихистамини. Добрата вест е, че самата кашлица бавно, но все пак намалява. Както и в болката под ухото вече е тъпа, а не нечовешка. Вече почти карам без обезболяващи. Та, ще се живее и този път! Mr. Green Ходих в поликлиниката с маска, дано не съм си лепнала някой вирус. А малкият ви се оплаках, че в понеделник беше зле, във вторник се оправи, в сряда отново с температура и кашлица. Спрях го от училище, докъдето е оформен за срока - до там. ЛЛ каза да си пие прахчета за температурата, чайчета и т.н. За сега друго не му трябва. Дано се размине без усложнения и АБ. Praynig

Иначе и аз съм в отбора на вечно ненаялите се.  Mr. Green В работата съм прочута с вечния си глад. Laughing Едва дочаквам обедната в 12 и нещо, иначе си закусвам у нас винаги! После ме хваща неистов глад към 4-5-6 часа. И вечер от вратата почти съм на масата! ooooh!

Sprinkles, записвай се, какво го мислиш?! Laughing

# 33
  • Мнения: 1 194
И аз да се вклЮча към групата на 80 ДО. Вчера направих първата тренировка. Бях забравила, че е по-дълга от обичайното. Приятна беше, мислех че ще имам мускулна треска на горна част днес. Вторият кръг си ме озори, минаха ми еретични мисли да го скъся, но всичко си направих.

Сега да очаквам глад да ме подгони. Grinning

Непо, радвам се, че вървиш към подобрение.

В един мой проект шефът ни подпочна в новата година с идеята да се запишем дружно на маратона във Франкфурт тази година. И той е на около 50 години, спрял цигарите, започнал да обикаля планини и да ходи на палатка. Финалът на маратона бил близо до там където живее и като го гледал от прозореца миналата година, предизвикало такива емоции в него, че си поставил за цел да участва.
Ентусиазмът му не предизвика очакваната реакция у колегите. Почти никой не се въодушеви да бяга маратон. Tired

# 34
  • Мнения: 10 012
В нашия офис много хора бягат. Собственикът е маратонец и се занимава от години с йога, събрал ни е там себеподобни. Чехите са много спортна нация като цяло, де. На фиремните партита имаме за какво да си говорим и се засякохме на едно състезание октомври. Можем да направим някоя фирмена щафета на някой маратон, да бием банките и другите фирми. LaughingЗащо не.

Отчитам днешно бягане-16км, след малко йога.

# 35
  • Мнения: 2 878
Искам да питам правилите Booty тренировката, било от ALO, било от 80ДО, дали са я правили без кръглите ластици в упражненията, при които се слагат над колената. Много се навиват и ме мъчат, така че обмислям да ги разкарам и заменя с тежести на глезените, но се притеснявам да не би да падне много нивото.
Аз имам само един-двама колеги, които бягат(през обедната почивка в парка и доста им се чудя, тъй като в района има голямо движение), но пък има много колоездачи. Но не са на състезателно ниво, по-скоро излети през почивните дни и идване на работа с колелото през топлия сезон.

# 36
  • Мнения: 3 067
Аз отчитам 40 минути връткане на вело с нормално темпо.
Нещо в последно време нямах апетит, обаче днес не само ми се яде, ами и емоционално ми се яде - ако може гурме - нещо малко и вкусно.

# 37
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Кръглите "джаджи", Непо, ги смени с хартиени чинии... много са добри! Едно време заради Cathе порових с какво мога да ги заменям, единодушно рускините твърдяха, че по добре хартиени чинии (или малки кърпи върху дърве под), но да не се заменят (упражненията).
Мислех те теб и кашлицата ти - аз правя подобна реакция - веднъж разкашляла се го нося със седмици и то дори не е алергично, а по скоро като раздразнение на дихателните пътища. Но Антихистамините могат да помогнат за потушаване на "дразненето"

Звезди, най-вероятно са ти леки; по-добре си вържи от лентовидните ластици, но по-"неразтегливи" и стисни зъби. С тежести не е такъв ефекта, което не означава, разбира се, че не можеш да замениш част от тях с подобни с тежест (колкото по-голяма, толкова по-добре, защото нямаш време да правиш по 30-50 повторения с малки тежести на глезените)

Тони - точно! Между другото точно вчера Отъмн разправяше (ААА... аз май вървя в момента един ден пред теб), че метаболизмите ни вече би трябвало да са се поразмърдали. А иначе отчитай и пътеката, 6-7 км хич не е малко!

(добавих и 44 мин след вечеря кростренажор вчера)

# 38
  • Мнения: 2 878
Сигурно е така, тъй като проблемът се засили към края на тренировката, когато явно вече са били поохлабени. Вече нямам от широките, всичко изпокъсах. Имам от кръглите с по-голямо съпротивление. Мога да пробвам с тях, но най-вероятно ще се откажа в полза на някоя друга тренировка. Наизлезли са много нови на Кети и се чувствам съвсем като дете, намерило много пари в сладкарница.

# 39
  • Мнения: X
Хоп, цоп - на отчет! БР9/10 седмици им се вижда края!
Яденето засега ми е ОК (мен почивните дни ме препъват), но белтъчините не мога да ги докарам до желаните пропорции без да ги пия на прах.

Агент,
Скрит текст:
ММ май от край време е в критическа и затова имаме 2 "нефункционални" според мен (според него супер функционални) коли. Да са ни живи и здрави (мъжете - и колите де Wink)

Ох, за маратона, аз че мога да го избягам, мога, но като знам миналата година какво желе станах покрай тренирането ... иска се много тичане, не ми оставаше време за силови и резултатът беше лоша форма. Имаше удовлетворение, разбира се от постигнатат цел. Винаги ме е било "страх" от такова предизвикателство.

Както описват във видеата на първа страница, трудно е да се гонят две цели. Това беше и една от причините преди половин година да изоставя тичането. Тази година няма да се излагам пак на морето, я. Омм ... а иначе до Монтана сигурно ще отида така или иначе.   

И за финал, за всички, които се колебаят да се захванат с нещо, ще ви оставя с думите на един любим мой човек - “If you don’t do it this year, you’ll be one year older when you do.” RIP Warren Miller! Broken Heart

# 40
  • Мнения: 3 342
Аз правя упражненията от 80 Days, които са с приплъзване, с едни меки пухести чорапки, плъзгат се идеално на ламината. Но по принцип си тренирам боса или с чорапи, маратонки не нося при тренировките у дома.

Днес съм 400 гр. надолу. Отбелязвам го, за да не изплаша само с нарастващи килограми някой, който иска да опита програмата. Наистина вярвам, че постепенно апетитът се регулира. Да, Агенче, днес чух, че Autumn спомена за метаболизма в днешната тренировка.

И в тази връзка отчитам ААА + 2х3 км. бърз ход на пътеката.
Храната също не беше зле.

# 41
  • Мнения: 1 085
Бързам да се разпиша, после ще чета внимателно. Виждам доста интересна информация, както и голямо движение в темата юхуууу  Simple Smile Харесва ми! Blue Heart
Вчера нещо не успях да направя ден 3, така че днес се отчитам с това - Autumn Calabrese - 3. AAA. A Little Obsessed

# 42
  • Мнения: X
Венета Харизанова от българските кифли съм я виждала да тренира с подобен пояс. Иначе- благодаря за интересното видео, Агент, като намеря време ще се опитам да изгледам и другите видеа. Само да видим кога ще е, че с Австралия Оупън и алпийските дисциплини време за тренировка ми е трудно да намеря. Не ми се мисли какво ще е след 2 седмици като почне Олимпиадата. Направо отсега надушвам в каква нирвана ще съм нон стоп.  Laughing
Иначе си тренирам, подкарвам към края първата седмица от втория ми мини- цикъл за годината. Само ми се иска и по- постоянно да вкарам ходене пеша минимум по час дневно. С храната също съм в добро съдружие.
Покупка на трета кола не е за оплакване, дами! За чиста проба хвалба си е.  Laughing

# 43
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
25/99 80 DO Legs
МАММА MIA, пригответе си най-сериозните тежести и мамо, каква тренировка става, като държиш 18-20 кила в ръце, ъххх!!!

# 44
  • Мнения: 1 345
Агент, хареса ми рускинята. Каква талия , страхотно.
Смятате ли, че тренирането може да доведе до психични отклонения и то на възраст, дето не е особено подходяща Yum? Като говорих нещо с  приятелка по повод тренировките, тя ми каза, че съм станала като петнайсетгодишната й дъщеря и дружките  й, които си сравняват плочките. И според нея трябвало да анализирам откъде идва това вманиачаване, защото  не  е нормално . А аз си мислех, че изобщо не съм вманиачена - ето и с броенето на калории не ми се получава, защото кой уважаващ себе си, и диетуващите,  фитнес калкулатор ще има в съдържанието си супа от чорба от кисело зеле и свинско:smile:?  
Непо, то май по-добре изобщо да не беше ходила на лекар при тези компетентни заключения. Детето как е? Да оздравяват и всички други болни дечица. На моя малчуган му мина с чай от подбел и вече два дни си ходи на детска градина. На работа обаче е страшно -две трети от състава го няма поради грип и се чудя кога и аз ще се тръшна. Сутрин уж пия витамин С, ям си любимите люти чушки шипка, в които също има много.
Вчера с радост установих, че ми остават няколко тренировки от Румфит, аз си мислех, че са 30, а те били 20. Отчет за вчера - тренировка Таня, а оня ден направих едно 20 минутно видео за цяло тяло от Фитнес Блендер. За днес още не знам. Скоро ще се включа в компанията на 80 DO, но трябва да си купя малко по-сериозни тежести.

Последна редакция: пт, 26 яну 2018, 06:52 от Аmanda

Общи условия

Активация на акаунт