Какво кисело мляко давате на децата си ?

  • 1 662
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Предимно Верея, Родопея

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ние сме предимно на Верея, по-масленичкото...

# 17
  • София
  • Мнения: 39 766
Мъж ми купува само Данон. Аз купувам прясно и кисело на Верея.

# 18
  • Мнения: 3 356
Елена 2% и 3.6%
Герма 3.6%
Здравец 3.6%
бор и чвор 3.6%

# 19
  • Мнения: 1 214
До скоро бяхме на Родопея но се разочаровах.преди можех да се закълна , че няма нишесте в него , но сега като го отворя още и като го зърна ми става ясно.Голяма е разликата.Минахме на Герма -3,6 % .Много е добро , а е и по-евтино от Родопеята.

# 20
  • Мнения: 46 518
А вие какво кисело мляко давате на децата си ...

"БорЧвор" 3.6%.


След навършване на 1 година.

# 21
  • Мнения: 1 021
Преди давах Родопея, ама напоследък много са я рязвалили и вече купувам Верея!

# 22
  • Мнения: 14 654
яде кисело мляко,каквото има вкъщи-най-често взимам на баба и бяла и кафява опаковка,а по-рядко пършевиците.винаги без захар-не обича сладко.а от кога-забравила съм

# 23
  • Мнения: 5 299
От 6_я месец, само ''Данон'', или ''на Баба''

# 24
  • Мнения: 255
И ние сме на Родопея 3,6% още, но се замислям да сменя марката. От къде купувате кисело мляко Герма?

# 25
  • Мнения: 3 042
Елена, зелената опаковка

# 26
  • Мнения: 1 214
И ние сме на Родопея 3,6% още, но се замислям да сменя марката. От къде купувате кисело мляко Герма?
Във Фантастико го има.

# 27
  • Мнения: 2 214
А от кой месец започнахте.Ние сме на 6 и още не смея.
Ние ядем кисело мляко откакто навършихме два месеца, иначе не искахме да акаме (извинете) Embarassed
Започнахме от една чаена лъжичка.
А по въпроса какво мляко, не мога да съветвам за съжаление, налага се да ги сменяме все не можем да изберем най - доброто. Hug
Обаче аз съм против да купувам мляко от крава,която е въобще без какъвто  и да е  санитарен контрол. newsm11   

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
аз отскоро започнах да предлагам кисело мляко, тъй като д-ра ни беше обяснил, че е много богато на фосфор и може да възпрепяства затварянето на фонтанелата.
Не зная дали е вярно но ни казаха, че само три марки са със жива "подкваска": Елена, Родопея и Активия. По този повод опитах Елена 2% и много ми хареса  Wink

# 29
  • Мнения: 3 042
Верея 2,9 % и Пършавица 3,6%.

Общи условия

Активация на акаунт