Сексуални нападки на работното място

  • 20 280
  • 175
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 19 253
Бивш полицай, който може да работи какво ли не.

# 166
  • Мнения: 4 270
...Аз, първо бих казала всичко на мъжа си, дори и бих показала чата. Такъв какъвто е бил. Второ щях да съобщя в работата. Какво работите? В голямо предприятие, болница, какво? Каква е йерархията? Аз не знам един милиционер какви подчинени може да има?
Тя е изтрила чатовете, така че сега каквото и да разказва на мъжа си, няма доказателства, с които да подкрепи казаното. Освен това, тя доста неща е сътворила от собствена глупост, така че в случая да въвлича съпруга си е повече от излишно.
Авторката писа, че от сваляча й зависи в голяма степен работата, но не му е на пряко подчинение.
Сега, на този етап какво да каже в работата: "Заиграх се, ама в момента не знам какво искам. Бихте ли ми помогнали да осъзная какво се случва и че евентуално ако не се майтапя в неподходящия момент, ако спра да го търся, за да му се обяснявам, може би и повод за задявки от негова страна няма да има."

# 167
  • Мнения: 9 052
Каква грешка след грешка ... ами то си прилича на яка пързалка вече.

# 168
  • Мнения: 9 152
Каква грешка след грешка ... ами то си прилича на яка пързалка вече.
И аз това  си помислих, след като се оказа, че  мнимият насилник веднъж беше красавец, а после  се оказа нисък и плешив или каквото беше там...
съвсем наскоро се бях включила в една друга драма, която  се оказа пързалка и  взех да се чудя какъв процент от написаното в Бг мамма е истина?

# 169
  • Мнения: 2 143
Не повече от 10%.
Иначе само 9 страници ви трябваха да се убедите, че ви пързаля.

# 170
  • Мнения: X
Не знам, четох я в темата за сексуалните предпочитания на зайчето-байчето. Следва си същата ...сюжетна линия.

# 171
  • Мнения: 8 901
Не знам, четох я в темата за сексуалните предпочитания на зайчето-байчето. Следва си същата ...сюжетна линия.
Почистила си е там.
А колкото до пързалянето, независимо дали е истинска или измислена историята, все себе си пързаля/излага авторката.

# 172
  • Мнения: 2 643
Иска й се , но не и стиска.аз залагам на това  Peace

# 173
  • Мнения: 1 780
А толкова ли е важно да се разбере пързалям ли ви или не?

Разбира се, че има противоречия в писаното, ако нямаше- щеше да е съмнително. Когато емоциите са силни човек не разказва последователно и логично. Може би след време като се успокоят нещата, ще мога да го разкажа по-ясно.
Преди време се натъкнах на един лаф, който не знам защо сега ми излезе наяве.
Беше в някое криминално филмче с не особено сериозно съдържание. Та героят каза човек който не лъже пред полицая дори и историята му да е невероятна продължава да я поддържа. По това може да се познае лъжеца.

За това защо съм му се обадила мога да ви дам моята гледна точка, ако я искате. Това беше първият и последен път, когато съм му звъняла. Ако бях се скатала и мълчала- това е позицията на пораженец, на страхливец, това щеше да му даде крила и да посегне друг път при друга подобна ситуация. Щях да покажа че съм се уплашила, че съм разбрала заканата му и че може би съм склонна да му се отдам, само и само да си спестя ядове в работата. Така го виждам аз. Засега не ме е притеснявал, бъдещето ще покаже останалото.

А може би "проблемът е, че ние се опитваме да правим превод на всяко свое преживяване, използвайки все същите стари кодове." Не са мои думи днес ги срещнах случайно в една книга.

Защо писах тук- защото не ме познавате и само непознати за мен хора биха се осмелили да ми дадат другата кофти за мен гледна точка. Приятелите ми, с които споделих не посмяха, те или не разбраха ситуацията или просто изцяло застанаха на моя страна, което не ме устройваше.

Благодаря ви, най-вече за негативните коментари. Много ми помогнаха.



# 174
  • Мнения: 9 052
сега да ви кажа , без зла умисъл ... ами чета темата като Сексуални патки на раб. място. Просто така ми се видя. Казвам го като нещо смешно .

# 175
  • София
  • Мнения: 19 253
Ако бях се скатала и мълчала- това е позицията на пораженец, на страхливец, това щеше да му даде крила и да посегне друг път при друга подобна ситуация. Щях да покажа че съм се уплашила, че съм разбрала заканата му и че може би съм склонна да му се отдам, само и само да си спестя ядове в работата. Така го виждам аз. Засега не ме е притеснявал, бъдещето ще покаже останалото.
Нищо подобно. Точно в този случай показва нежелание да се комуникира с конкретен човек по повод неговото държание. Нищо страхливо или пораженско няма в това да се разграничиш от някакъв разгонен екземпляр, който си търси плячка.
Да, ние тълкуваме събитията през призмата на своя личен опит. Това всеки го прави, вкл. и ти. И смятам, че ти не можеш да вникнеш и правилно да разтълкуваш неговите подбуди. Никому не е приятно да си мсли, че е просто една поредна бройка и отсрещният има съвсем различни намерения от това, което твърди. Та малко негативни коментари поне действат отрезвяващо.

Общи условия

Активация на акаунт