Сексуални нападки на работното място

  • 20 292
  • 175
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 8 919
Ами защо не почва със сопата, а го е ударила на молби, обяснения и оправдания?

# 151
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
ама като е опряло яйцето до д-то и се чуди , какво да прави
Не точно яйцето е опряло и не точно до д-то.  Crazy Чатът задължава ли по някакъв начин да се прави секс със субекта?! newsm78

Ами защо не почва със сопата, а го е ударила на молби, обяснения и оправдания?
Защото не всяка жена е хард и може да запази самообладание в такива ситуации. Той и за това ненормалникът й е налетял.

# 152
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Писала е защо. Колега, довчера общуване на съвсем нормално ниво, изведнъж се разкрива в съвсем друга светлина. Освен това въпросният е приложил номера със съвета, а на кого ще му хрумне, че довчерашният познат по един начин колега, приятел или някакъв друг днес ще го подведе някак? И при положение, че досега си познавал един човек като някакъв тип, характер и прочие, как ще му извадиш сопата веднага, при положение, че той пита за съвети и съвсем не го познаваш в тази му светлина? Написала е, че в момента, в който е почнал да говори по тая тема, тя е казала да престане и че няма да стане това, което той си мисли. Неговата реакция - не можел да повярва, че тя не го харесвала. Брей! То вярно, че всеки сульо си въобразява, че всички мацки го харесват, ама това вече влиза в неговото въображение, или, ако сульото е хептен сульо, в сферата на фантастиката. Ама да прехвърля въображението и мераците си на други хора, че и да ги напада, понеже той си смятал, че го харесват, вече е повече от прекалено.

# 153
  • Мнения: X
Тя не го е познавала толкова добре, че да знае какъв е точно. Имала е някакви бегли общи впечатления. Затова е чудно защо изобщо толкова време му е отделила в чат. Предполагам, това че е проявил загриженост към състоянието й я е поласкало и оттам нататък вече се е отплеснала. Като гледам как откликва тук почти на всеки постинг, допускам, че и с него е било така, а на него малко му е трябвало да реши, че тя си пада по него.

# 154
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Като гледам как откликва тук почти на всеки постинг, допускам, че и с него е било така, а на него малко му е трябвало да реши, че тя си пада по него.
Именно, и на мен това ми направи впечатление. Затова не проумявам защо й се набива, че тя го е предизвикала, и едва ли не нарочно. Ами има си такива хора, наивни, с мисъл, че никой отсреща не може да мисли зло. Те не мислят, че държанието им е проблем, а и действително не е, когато насреща им стои човек, не нагъл тъпанар със задни мисли и вторачен в реализирането им. Не мисля дори, че е сметнал, че тя  си пада по него. За такива типове няма значение жената отсреща пада ли си по тях или не. Даже ако не си пада и им го каже и покаже, стават още по-нагли и агресивни.
Пропуснах и "любимото" ми - "кучето не тръгва, ако кучката не си е вдигнала опашката". Обичайното оправдание на такива боклуци, че и възприето в обществото. Ми не, не е задължително да си е вдигнала опашката, за да реши някой келеш, че я е вдигнала, и то специално за него. Какво толкова, нали после хората ще си кажат онова за кучето, кучката и опашката, и той пак ще излезе сух от водата.

Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 13:42 от La Sombra

# 155
  • Мнения: 1 780
Ето какво направих уф още ми трепери под лъжичката.
Днес ми писа на вайбъра, но изтрих и не отговарям.
Обадих се на служебен номер - стационарен, казах му, че имаме да говорим за важни неща. Той ми вика ела де ще говорим - само като чух мазния му лигав глас и като ми кипна то малко ми трябва бях си написала на един лист да не забравя нещо, ама то си дойде отвътре.
Казах му че съм бясна, че не не искам да правим секс, не го харесвам, няма да стане. Да не е посмял да ме докосне дори тук вече се усетих, че гласът ми се стегна яко и говорех много злостно, без да заплашвам какво ще стане.
И само да усетя, че ме цака с работата.
Накрая му викам как ти се вижда тая сделка- устройва ли те?
И ми затвори.
Така и не успях да му кажа че съм записала разговора, но всъщност не бях само исках да го досплаша.
Даже очаквах по-рано да го стори, но поне ме изслуша докрай- мисля, че го изненадах точно както той мен и му го върнах- поне засега.
Е, много ми олекна, може да ми стъжни живота, ама поне знам защо.
Както ви и казах дори и не е разбрал предходния ми опит да кажа не, но сега се надявам да е било много ясно.
Уф, пълна тъпотия.
Благодаря ви за подкрепата.

# 156
  • Мнения: 29 761
Какво му се обясняваш, не мога да разбера?
Тотален игнор. Като ти намекне нещо, отговаряш му, че си семейна.
И ще ти е обеца на ухото - в работата само служебно, вкъщи - личните обяснения.

# 157
  • Мнения: 8 919
Значи, триеш това, което той ти пише и което можеш да използваш срещу него, а искаш да запишеш собствените си думи? И ти му се обаждаш!?

# 158
  • Мнения: 4 270

Явно е много вярно защото един път като ме пита защо го избягвам, аз се помайтапих че като ходя в неговата сграда първо звъня да питам там ли е и после отивам, като се подсигуря че не е. Той се върза и се уплаши видимо даже почти ми направи проблем. не помня точно какво стана но сега се сещам за ситуациятя.

До този твой пост и аз смятах, че нямаш вина.
Сега обаче имам друго мнение. Не ти стига забатачената история, ами и майтапи пускаш. Изтрила си чата, защо ли? Ако беше толкова безобиден, какво ти пречи? Мисля, че трябва да се сърдиш единствено и само на себе си за грешните сигнали, които му даваш, вероятно неволно, поласкана от вниманието. Задължително обери поведението си и задължително сама, без да набъркваш съпруга си на този етап, оправи ситуацията.

Какво му се обясняваш, не мога да разбера?
Тотален игнор. ...
И ще ти е обеца на ухото - в работата само служебно, вкъщи - личните обяснения.
Мацката е заинтригувана, но и объркана. Опитва се да държи фронта, но всъщност тези обяснения друго говорят.

Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 15:53 от Herz

# 159
  • Мнения: 6 972
Ама спри да му звъниш вече и да се обясняваш. Игнор и ако те тормози, тогава заплашваш - със спокоен тон казваш, че ще разпространиш писанията му сред колегите. Толкова. Честно, защитих те, но като те чета си мисля, че ако ми беше жена и знам за цялата тая история, щях много сериозно да се изнервя, че продължаваш да звъниш на тоя.

# 160
  • София
  • Мнения: 19 322
Той вече е разчел перверзния й поглед, ако ще дума да не му каже - все тая, просто се прави на интересна  Sick
И като се е помайтапила - какво? И аз бих отговорила така, пасивно-агресивно, ако ми искат сметка кого и защо отбягвам.
Значи, триеш това, което той ти пише и което можеш да използваш срещу него, а искаш да запишеш собствените си думи? И ти му се обаждаш!?
С това съм съгласна. Ти трябва да записваш неговите инкриминиращи действия, а не своите. Запиши неговия глас, не твоя как му говориш, защото утре ще каже, че не е говорил с теб.
Ама на колко години си, такива неща ли трябва да ти обясняваме?

Последна редакция: пн, 29 яну 2018, 16:30 от Cuckoo

# 161
  • Мнения: 20 028
Ей на това му се казва "от нищо нещо".
Лично на мен подобно поведение от страна на жената ми се струва леко налудно, айде да е невротично и хем ме боли, хем ме сърби. Поне аз така бих изтълкувала, ако някой държи да ми се обяснява.
Това са двузначни сигнали.
И нерезът как стана от хубавец, нисък плешивец?!
Хич не е болен този, а си е класически елементарен забивач, с предвидима психика и поведение. Обикновено тези похотливци използват дори един и същи подход, реплики, ситуации, думи, свалки с всички жени.
Два отрезвяващи шамара и ще се наака. Но с обяснения няма да стане.

# 162
  • Мнения: 4 270
Той вече е разчел перверзния й поглед, ако ще дума да не му каже - все тая, просто се прави на интересна  Sick
И като се е помайтапила - какво? И аз бих отговорила така, пасивно-агресивно, ако ми искат сметка кого и защо отбягвам.
Да се майтапиш в ситуация, когато виждаш че всяка следваща дума така или иначе поражда нов повод за комуникация, съжалявам но аз го намирам за неподходящо поведение.
"Он си знае що го бият", е казал литературният герой Simple Smile.
Твърде скучно стана.

# 163
  • Мнения: X
Значи, триеш това, което той ти пише и което можеш да използваш срещу него, а искаш да запишеш собствените си думи? И ти му се обаждаш!?
Много глупав ход...Точно тези съобщения щеше да е добре да ги пази за доказателство, че я тормози. А реакциите й са по-скоро, все едно тя е виновната и се крие.

# 164
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Грешка след грешка правиш. Вижда ми се много глупаво триене на чатове, уж записване на разговори. Тук трябва пълно игнориране, кви са тия пуберски изяснявания и обяснения? Аз, първо бих казала всичко на мъжа си, дори и бих показала чата. Такъв какъвто е бил. Второ щях да съобщя в работата. Какво работите? В голямо предприятие, болница, какво? Каква е йерархията? Аз не знам един милиционер какви подчинени може да има?

Общи условия

Активация на акаунт