Перилни препарати и омекотители – 51

  • 70 191
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 209
Въпросният Ариел за черно и тъмни е спрян и е заместен с Ариел колор (за цветно). Ползвайте си него. Между двата няма никаква разлика.

# 76
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 965
Благодаря за новата тема  Hug

Пропускам коментарите за пот,пране и градуси  по дифолт ...

Напоследък дискусиите трудно разбирам, предимно язвителни забележки,намеци и емотикони...
Темата ми беше и все още е много полезна,но ми е излишно подобно напрежение/поне за мен/
п.с:Дано няма припознали се в поста ми ,с най-добри чувства споделям!

И сега за да не е спам,този път се оплаквам,а не възхвалявам.
За разнообразие смених омекотителя,пак Коколино,но друг аромат.Е,адски сладникава и задушлива миризма  Sick
Не е за моя нос този:


аз лък един такъв роззов си харесах на Коколино , но кога ще се вземе не знам.

# 77
  • Мнения: 5 209
Новият Коколино (дето се слагат 15 мл от него) от утре ще е намален в Билла на 3,99 лв.

# 78
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Прахообразен за вълнени тъкани няма...
В духа на рекламата да ти отговоря: "В грешка си, скъпа" Wink
Има - Первол, но струва майка си и баща си. Както писах, докато бях в Германия кутия за 6 пранета беше 2,25 € в ДМ.

Дев, аз също харесвам омекотителите Коколино, но от тази серия са ми противни. Купувам си от тези, които са за 28 пранета.

Праховете си държа в плътно затварящи се кутии от латекс. Ползвам основно 2-3 вида, еднократно съм изрязала етикетите с дозировката и съм ги залепила на капаците на кутиите.

# 79
  • София
  • Мнения: 979
Трябва да си взема течен за цветно, за рядко ползване. Колебая се ежду Ариел, Персил и Формил. Гес ти кой препоръчваш.

# 80
# 81
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 965
Някой вече с отзиви за новия Денкмит?
аз не , но в темата „ Препоръчано от Дм” една майка се изказа негативно. За този за бяло.

# 82
  • Сливен
  • Мнения: 4 087
Кой прах за цветно да взема-Персил, Омо или Бинго,досега ползвах на ДМ обаче няма в нашия магазин,а имам само за две перални наличен в къщи

# 83
  • Мнения: 21 332
В Лили от днес :
Ариел капсули 15 броя или прах за пране 20 пранета на 7.29 лв ;
Персил гел за пране - 30 пранета - 9.99 лв ;
Бинго течен 1.2 л - 4.99 лв ;
Медикс Алвина 1 л - 4.79 лв ;
Савекс гел или прах на  4.69 лв ;

# 84
  • Мнения: 4 270
Ако някой се интересува, в Кауфланд има кутии за прах за пране с капак, на цена 2,99 лв.

# 85
  • Мнения: 21 332
Снощи си потроших мерителната чашка от Ариел.
Откъде мога да се сдобия с нова ,без да купувам прах,че имам Омо, Тео Бебе и Денкмит  Blush ?

# 86
  • Мнения: 5 191
Каква е разликата между течен препарат за цветно и течен за черно? И този за черно добре ли е да се ползва за цветно и обратното?

# 87
  • Мнения: 1 135
Каква е разликата между течен препарат за цветно и течен за черно? И този за черно добре ли е да се ползва за цветно и обратното?
Никаква.

# 88
  • Мнения: X
А в Первол за черни дрехи,дето уж възвръща наситеността на черния цвят,какво има? Grinning

# 89
  • Мнения: 69 346
Ензими....които заглаждат нишките и така дрехата изглежда по-свежа, а не остъргана...оптическа малко измама...
В первол риню е същата работа - имаше повече, май три ензима...

Нещо такова беше...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт