Всичко за косата

  • 87 852
  • 769
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Аз се въздържам понякога да коментирам косата на Чаровна, защото много пъти съм ѝ казвала колко е хубава.
Ама сега пак ще го кажа - чудна !

А защо искаш в корените да слагаш 3 или 4 ? Ти не се ли правеше с 5- ца ? Искаш да потъмниш корена ли ? Simple Smile

# 481
  • Мнения: X
Жана,и аз така се въздържам понякога да коментирам косата ти.За мен винаги косата ти е уау и е перфектна ♡
Корените искам да ги направя с 3 ка или 4 ка ,защото съм боядисана с чиста 3 ка плюс добавени два или три коректора.Сега не искам да правя цяла коса а само корени.Стана месец от както съм се боядисала и започват да личат тук там.

# 482
  • Мнения: X
Ааа, ясно. Аз съм останала с впечатление, че си с 5-ца.
Щом се чудиш кой от двата цвята и си боядисана последно с 3, мацкай една смес от 3 и 4 в полза на 3 и това е. Hug

# 483
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Чаровна, косата ти както винаги е страхотна, гладка и блестяща. И цвета ми допада страшно много.
Аз пак започвам да се замислям за нещо по-тъмно кестеняво Grinning

# 484
  • Мнения: 2 179
Обичах, да не би косата да е порьозна? Потърси такива продукти, изплаквай косата с вода и оцет.
Такава е да ..на това ли се дължи ? Тези дни ще си взема ДПШ по препоръки от тук и ще видя как ще е .

# 485
  • Мнения: X
Трябва да прочета какво значи порьозна.  Да не би и моята да е такава.


Чаровна, отказа ли се от МШ зс финиш. Иначе аз съм за тройка в корените,но на мен ми харесва ефекта дълбок корен и винаги бих предпочела по тъмен корен и по светла дължина отколкото обратното..


Благодаря за съветите за моята коса. Глезя я. Чудя се дали не прекалявам с нещо и затова да е такава. Не ми допада и това е.

# 486
  • Мнения: 2 805
Нямам време да отворя темата, и сега ще ревна и аз - Жана, къде е този разкош да го видя  Grinning bouquet?

Скрит текст:
Не е по-темата, но аз не се справям с 24 часа, не ми достигат за всичко. Следя много теми - за коса, грим, бяла козметика, спорт, естетични процедури, книги, филми, мода, хранене и ...и всичко, ама всичко ми е интересно еднакво и ми се чете по-много, и имам дете, котка, мъж, ходя на курс, уча нов език и денят ми трябва да е 48 часа поне.


Най-после синият Редкен е поръчан,намерих го с един сайт с 50% намаление, по повод  Денята на майката 11 ноември, тук има страхотни предложения. А онзи ден случайно в една аптека видях и новият шампоан на ВИШИ ДЕРКОС DENSI-SOLUTION с цена -30%, и разбира се, го купих.

Обаче имам едно вероятно глупаво питане - шампоани/балсами/маски - те не се делят само  на протеинови и хидратиращи предполагам. В коя категория са шампоани против косапад, за обем, за мазна/суха/нормална коса, медицинските за чувствителен/мазен скалп, пърхот и т.н. Как да знаем тези продукти за коса - хидратират или възставновяват  Simple Smile?

Шампоана на Виши напр. - ето му описанието - " почистваща грижа за тънка и слаба коса, подходяща за ежедневна употреба. Ефективно почиства скалпа и цялата дължина на косъма. Увеличава обема и плътността на косата. Подходящ е за жени, страдащи от косопад." - Е какво е това сега - за косопад, ДПШ или за обем?

Обичах, да не би косата да е порьозна? Потърси такива продукти, изплаквай косата с вода и оцет.

Моята коса е същата, но не я изправям. Някои косми са по-груби образно казано. Винаги съм мислила, че порьозна коса, означава коса, която цъфти, но по дължината на косъма, не само в краищата.

# 487
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Много ми харесаха 3 и последния шоколадов цвят. Следващият ми ще е такъв😊
Третият е прекрасен.Blue Heart

# 488
  • Мнения: 18 562
Самсара,не е по темата, но как се справяш?
Наумила съм си и аз курс, имам и вного друти идея с какво да се занимавам,но все ми се струва,че няма дя успея. Светни ме как става номера моля😉

# 489
  • Мнения: X
Ще си взема 3.0 или 3.1 ако успея да си намеря.
И аз много си харесвам този цвят на косата и нямам намерение да го сменям единствено да лятото ще разнообразя.До тогава не пипам.
Докато се чудя какъв финиш да си взема си пуснах кенди мист на алтерна Simple Smile

# 490
  • Мнения: 3 025
Обичах, да не би косата да е порьозна? Потърси такива продукти, изплаквай косата с вода и оцет.
Такава е да ..на това ли се дължи ? Тези дни ще си взема ДПШ по препоръки от тук и ще видя как ще е .
ДПШ веднъж месечно. Трябват други продукти за такава коса, силни, овлажняващи.
Аз когато се интересувах ми излезна Кюн https://www.arlen.bg/product/4387/shampoan-za-suha-shuplesta-i-u … ition-300-ml.html  взех си и маската и косата се преобрази. Други подходящи специално за такива коси, не знам. Както казах изплакване с вода и оцет, да затворят кутикулата на косъма.
Самсара, медицинската козметика много изсушава при продължителна употреба, трябва да се слагат хубави маски след нея, иначе скалпа добре, ама дължините се скапват. Иначе има и балансирани серии, освен хидр. и протеин.

Чаровна, много ти е тъмна косата ( видях и във фб)  Grinning Не ми харесва. Нито е кафява, нито е черна. Белите косми също много личат на тъмна коса, ще трябва да боядисваш всеки месец. Направи няколко дом. маски да се отмие и си сложи 5-ца  Embarassed

# 491
  • Мнения: X
Ел, аз си я харесвам Simple SmileRelaxed
Много тъмно кестеняво е Simple Smile Тъмното преди черното, но не от най тъмните .Изглежда като 4 ка Simple SmileЗа   март планувам промяна,докато не стане няма да ви показвам нищо Simple Smile
Ето какво си взех за проба.Дано да ми хареса Simple Smile

# 492
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Цветът на Чаровна е еспресо и аз съм с него, когато не съм в червено или лилаво. Най-любимият ми цвят за коса.

# 493
  • Мнения: 5 101
Коя маска за коса бихте ми препоръчали за изглаждане на косата ( да няма стърчаши връхчета фриз ли се казваше) на christian of roma.

# 494
  • Мнения: 1 893
Момичета, въпросът ми е малко по-различен от коментираното тук, но нали все пак темата е "Всичко за косата" Blush
От много години косата ми е подстригана на пластове, но вече се уморих да я оформям ежедневно - иначе изобщо няма прилична форма. Леко чуплива е, по-скоро начупва се точно там, където е пласта. Искам да премахна пластовете, като оставя само един максимум два и то в долната 1/3 част на косата. Посъветвайте ме как да го постигна, така че през този период да изглеждам що годе в приличен вид.

Общи условия

Активация на акаунт