Клуб на храбрата шивачка - тема 20

  • 75 328
  • 787
  •   1
Отговори
# 510
  • велико търново
  • Мнения: 585
Макарон отговора на въпросите ти е ,,да,,. Може да се свият крачолите . Може да се изработи по къс подгъв май има и широк обърнат маншет.В талията също може да се ,,Витали,, се казва.

# 511
  • FRANCE
  • Мнения: 2 223
Здравейте да знаете сайтове (он лайн) от където мога да закупя трико от вълна (тънко) за блузки или клинчета? Благодаря

# 512
  • Мнения: X
madame, заповядай: https://www.etsy.com/de/shop/WollstoffeAusTirol?ref=notif_nfyfs& … p;order=date_desc. С по-добро съотношение цена/качество не съм намирала досега. От години поръчвам тези трика (преди от DaWanda), качеството е много добро. Имам тениски, които нося целогодишно от 4-5 години вече и още са здрави. Платовете ги взимат от някакъв скандинавски производител с разни сертификати за екологичност.
Знам и други, обаче цените няма да ти харесат. Laughing

# 513
  • София
  • Мнения: 5 547
Търся трико за боди с еластан , девойката иска бордо, за сега не намирам ,ако знаете магазин в София без Какаду, техните нещо не ми харесват много.

# 514
  • FRANCE
  • Мнения: 2 223
madame, заповядай: https://www.etsy.com/de/shop/WollstoffeAusTirol?ref=notif_nfyfs& … p;order=date_desc. С по-добро съотношение цена/качество не съм намирала досега. От години поръчвам тези трика (преди от DaWanda), качеството е много добро. Имам тениски, които нося целогодишно от 4-5 години вече и още са здрави. Платовете ги взимат от някакъв скандинавски производител с разни сертификати за екологичност.
Знам и други, обаче цените няма да ти харесат. Laughing

Супер много благодаря.Flowers Hibiscus  Просто сърцето спира като ги видя по 60-80 евро една блузка или тениска. А и честа са с някъкви странни дантелки тип комбинезон от 70 те години. (Това във френско)

# 515
  • Мнения: 5 013
Макарон отговора на въпросите ти е ,,да,,. Може да се свият крачолите . Може да се изработи по къс подгъв май има и широк обърнат маншет.В талията също може да се ,,Витали,, се казва.

Благодаря!

# 516
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
привет,

скоро никой нищо не е показвал.  Simple Smile

от мен едно зимно яке ушито в последния момент преди да тръгнем към планината...
ултралеко, спира вятър, не пропуска вода (шевовете не съм ги лепила, нямах време и лента)  Whistling

за мъжът ми ших гамаши, че като се спуска с шейната и му влизал сняг под панталона.
не съм ги снимала, но краката му бяха сухи.

# 517
  • FRANCE
  • Мнения: 2 223
Здравейте, искам да си направя такава тениска, с цип на вратната извивка. И въпроса ми е дали да сложа някое тънко подлепващо ими от плата или веревно парще по вратната извивка или само ципа става?  Притеснява ме да не се "нагърщи" пларта ако е само ципа. Благодаря


https://orsay-fashion.bg/product/teniska-s-dulug-rukav-107#gallery-3

Супер е якенцето. Още не съм се пробвала на якета

# 518
  • София
  • Мнения: 5 547
Здравейте, искам да си направя такава тениска, с цип на вратната извивка. И въпроса ми е дали да сложа някое тънко подлепващо ими от плата или веревно парще по вратната извивка или само ципа става?  Притеснява ме да не се "нагърщи" пларта ако е само ципа. Благодаря


https://orsay-fashion.bg/product/teniska-s-dulug-rukav-107#gallery-3

Супер е якенцето. Още не съм се пробвала на якета
Има веревно подлепващо, но дали ще намериш, че трудно се намира. Иначе трябва да си вземеш метализиран пластмасов цип, металният е тежък и неприятен за кожата.

# 519
  • FRANCE
  • Мнения: 2 223
Благодаря. Мислех цветен пластмасов цип. Веревно подлепващо още не съм виждарла. Ще потърся

# 520
  • София
  • Мнения: 5 547
Благодаря. Мислех цветен пластмасов цип. Веревно подлепващо още не съм виждарла. Ще потърся
Пускам ти снимка, тази е със стабилизиращи нишки,че иначе ще се разтегли до безкрай,има и бяла широка е към 1,5 см. Цип може да си сложиш какъвто искаш, аз написах кой е най- подходящ спрямо снимката. Но ако ще е друг платът ти ще си прецениш по твой вкус.

# 521
  • FRANCE
  • Мнения: 2 223
Супер. Благодаря

# 522
  • Мнения: 890
Здравейте, знаете ли как се нарича материала, който се залепва за плат за да го “стабелизира”. Изпилзва се при чанти например.

# 523
  • FRANCE
  • Мнения: 2 223
Подлепващо?

# 524
  • на пъпа на Златията
  • Мнения: 3 212
Здравейте, знаете ли как се нарича материала, който се залепва за плат за да го “стабелизира”. Изпилзва се при чанти например.

Подлепващото не омеква ли , може би канаваца? .
Слагаха го  едно време на мъжките костюми отпред.
Но мисля че и тя омекваше при пране.
За какво ви трябва???

Общи условия

Активация на акаунт