Откраднат живот - ТЕМА 30 Наближаване до Критична точка

  • 37 507
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 27 278
Ха, супер, на мен Вездесъщят ми хареса. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 3 818
Ха, супер, на мен Вездесъщят ми хареса. Simple Smile
Бе на теб ти е харесал, ама ние тук дамите сме в нервна криза, щото много не ни пасва на претенциозния вкус Joy

# 47
  • Мнения: X

Ние си падаме по филми от типа на Мисия Лондон и сериали от типа на Стъклен дом Wink

# 48
  • Мнения: 9 628
Ха, супер, на мен Вездесъщят ми хареса. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 3 818
Пипъл, нося ви тука една снимка,ма не знам нова ли е, стара ли е, какви са тия звезди, освен Хинова и вездесъщата операционна сестра.
https://www.facebook.com/groups/1870439859857809/permalink/2080176312217495/

# 50
  • Мнения: X
а, гледах я в инстаграм, този вдясно имал  епизодична роля като анестезиолог и се хвали. Нова е иначе

# 51
  • Мнения: 9 114
Никой не ми хваща окото Simple Smile
Тъй де,няма само фейса да краде от нас и ние от него Grinning

# 52
  • Мнения: X
Значи ако беше предишния сезон, щях да се кандидатирам за епизодична роля на пациент/анестезиолог/трето борче вляво на някоя урологична операция, изискваща намесата на хирург, ама в тоя..... няма смисъл Grinning
Амбър, ние сме по-бързи от тях в информацията Wink

# 53
  • Мнения: 9 628
Donna, трябваше за предния сезон, особенно през онези 4-ри месеца, които не видяхме, можеше да ги видиш и да ни разкажеш нещо от тях Joy

# 54
  • Мнения: X
А имате ли 18, за да ви разкажа? Smiling ImpStuck Out Tongue Closed Eyes
Макар че, като се замисля, те и тази информация май я пазят от ДАНС, дали щяха да ми разрешат да участвам точно тогава? Joy

Последна редакция: вт, 30 яну 2018, 08:07 от Анонимен

# 55
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Ха, казах ви аз, че без операционната сестра не може.

Много ме радвате, че не харесвате новите Stuck Out Tongue  Аз им давам гредит доверие. Давайте, братя Simple Smile


И не е лошо малко да му поскрият сенките под очите.

# 56
  • Кърджали
  • Мнения: 10 320
Donna, те ДАНС поеха случая след края на сезона. Виж, предвид връзките си с форума и да искаш в новия сезон няма да може да участваш...

# 57
  • Мнения: 2 365
Този от снимката е пилотът,който приземи най-големият пътнически самолет на Луфтханза в София. Hищо лично, може и да е готин в тази роля, но не ми допада тая евтина политика на екипа за вдигане на рейтинга.
 

Ние си падаме по филми от типа на Мисия Лондон и сериали от типа на Стъклен дом Wink
 hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 3 818
Много ме радвате, че не харесвате новите Stuck Out Tongue 
И не е лошо малко да му поскрият сенките под очите.

Ами какво да праеим, Мириел, като сме моногамни Joy
Аз бих ги харесала, стига да не припарват до урологията. Grinning

Сенките са му ужасни, да, но зависи на каква възраст искат да го представят.

# 59
  • Мнения: X
Zlati, по-важният въпрос е откъде е излетял самолета - Берлин, Киев? И дали са слезли пътници?
Fairy, той май постоянно си ги има сенките, не са специално за сериала. И да - никаква урология!

Общи условия

Активация на акаунт