Откраднат живот - ТЕМА 30 Наближаване до Критична точка

  • 39 101
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 918
Никаква урология, но уроложката е необходима при някои случаи Simple Smile

# 61
  • Мнения: 9 628
Ами какво да праеим, Мириел, като сме моногамни Joy
Аз бих ги харесала, стига да не припарват до урологията. Grinning

Сенките са му ужасни, да, но зависи на каква възраст искат да го представят.
Моногамни, ама с леки забежки на моменти по Врачански Joy
Урологията не, само с Романова, Калин, Тасев или двамата клюкари може урологията Grin

# 62
  • Мнения: X
Моногамни сме, я - един сезон - един мъж Wink

# 63
  • Мнения: 3 818
Да, Майче, Калин може да припарва до урологията. Може ако иска, там постоянно да си виси Grinning

Дона, негови са си сенките, да. Исках да кажа, че ако искат да е по-млад, ще ги скрият, в противен случай ще ги оставят.

# 64
  • Мнения: 9 628
Fairy, Kaлин и шев на урологията бих го направила, за да е в близък допир до хубавата уроложка Sunglasses

Donna, имам, 18 имам(през май, 25 годишна) та може да кажеш Joy  какво стана със съня ти от миналата седмица, че се сетих, разбрали коя мацка е свалила Зорница Joy

Е то и магарето беше измъчено, ама не изглеждаше така Grin

# 65
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 918
Не знам, не знам. Може и да си промените мнението.

# 66
  • Мнения: 3 818
Не знам, не знам. Може и да си промените мнението.
Мислиш ли? Де да знам, може и така да стане, то не е само до просто външен вид. Много е важно как ще играят, какви ще са им образите, какви ще ги вършат... Но все пак на теб някой от двамата вижда ли ти се с потенциал да е ведър, усмихнат, без товар и да носи шоколади? Grinning

# 67
  • София
  • Мнения: 12 540
Леле, колко сте изписали и в новата тема. Simple Smile

# 68
  • Мнения: X
Fairy, Kaлин и шев на урологията бих го направила, за да е в близък допир до хубавата уроложка Sunglasses

Donna, имам, 18 имам(през май, 25 годишна) та може да кажеш Joy  какво стана със съня ти от миналата седмица, че се сетих, разбрали коя мацка е свалила Зорница Joy

Е то и магарето беше измъчено, ама не изглеждаше така Grin

Не беееее, на другата нощ нищо не сънувах, аз иначе щях да се похваля Satisfied Пуста работа, ще си умрем неосведомени Smile
Калин Генадиев и Зорница ли? това ли ще е критичната точка за младото семейство? Тук ме втрещи

The only one - норма гоним, имаме срок до петък да изпишем 50те страници, иначе бой!

# 69
  • Мнения: 3 818
Не, бе, Дона, ти пък къде изплесна Joy Другият Калин - Врачански, нали ние с Майчето тайно (и не толкова тайно)  си мечтаем за него Simple Smile

# 70
  • Мнения: 9 628
Donna, неее Генадиев, ето тоз хубостник :

Fairy, отговорила вече Joy

# 71
  • Мнения: X
Офффф, голяма бяла птица съм, не се усетих хахахахха
Доктор Водянов ще го кръстя него (да потушава огъня Wink )
Ох, майчееееее, тези очи, добре ще ми мине деня до довечера (когато ще видя едно магаре Wink )

# 72
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 918
Не знам, не знам. Може и да си промените мнението.
Мислиш ли? Де да знам, може и така да стане, то не е само до просто външен вид. Много е важно как ще играят, какви ще са им образите, какви ще ги вършат... Но все пак на теб някой от двамата вижда ли ти се с потенциал да е ведър, усмихнат, без товар и да носи шоколади? Grinning

Хайде, хайде, само вие сте искали Врачански Simple Smile

Не, но е ясно, че този мъж, Врачански, няма да го има в сериала. А от анонса е ясно какви ще са новите. От друга страна е възможно Зорито и новият така да се захапят, че и двамата да тръгнат към светлината. Банков винаги е имал един минус, който беше непреодолим както и да се погледне - жива жена в кома. Този може и да е темерут, но ако не е обременен с такова минало, лесно ще мине на светлата страна - без да го гложди съвестта, че изневерява на друга, без да го изненадват телефонни обаждания.

# 73
  • Мнения: X
Miriel, не се знае, още нищо не са ни разкрили за него Grinning Grinning  Може тайно да иска да бъде жена Grinning
Не подценявай сценаристите, тя и на Банков жена му беше умряла в началото

# 74
  • Мнения: 3 818
Всъщност, Мириел, ти ме подхлъзна за Врачански. Аз го споменах, ти доразви теорията, че ще е много подходящ, така че ако се появи, ти давам наградата Wink Ама това май ще е в паралелен сериал Grinning

Възможно е да се получи нещо хубаво, знам ли ги какво са измислили. Всъщност да, каквото и да става, се надявам, че няма да има жени в кома, изскачащи иззад ъгъла, и други подобни дивотии. Във всеки случай съм вече все по-нетърпелива за началото. Отделно от нашата вечна драма, много ме вълнува как ще се развият отношенията между Галя и Петър. Че няма да настане мир и любов е ясно, но дали ще имат търкания в личния им или в професионалния им живот, или и в двете? После Тасев какво ще прави? Той ми е голяма енигма, толкова орбитираше около Добрева, че сега ми е абсолютно непонятно накъде могат да го пратят.

Общи условия

Активация на акаунт