Откраднат живот - ТЕМА 30 Наближаване до Критична точка

  • 39 140
  • 757
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Според мен при Галя и Петър проблемите ще са и на двата фронта, но ще започнат само като професионални, особено ако го направят директор на болницата. След това няма да е трудно да ги пренесат и вкъщи, при тях сякаш се случва това.
Виж, Тасев и на мен ми е много любопитен.

# 76
  • Мнения: 9 628
Тасев ще го съберат със Зорница, за да си лекуват любовната болка и мъка, тя ще му е като кака, ама решаваме проблема с новите Joy
То докато стигнем финала на сезона, ще има 2-3 дивотии, няма да избягаме от тях. Grinning

# 77
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 083
Една друга потребителка го спомена преди мен, ама смогва ли се на темпото ви?

За Галя - надявам се търканията да са на професионално ниво. Ако Захариев стане Шеф, тя завеждащ, може да се появяват проблеми там. Не искам да са в личен план, защото те преминаха през достатъчно неща и се доказаха.

За Наталка и Калин - имаше един намек за детето през миналия сезон - името на починалата, и нямаше един намек за истинска вероятност - Синдромът на Даун. Могат да бъдат разклатени само по тази плоскост.

# 78
  • Мнения: 9 628
Тази вечер в Семейни войни:


# 79
  • Мнения: 3 818
Ахахахаха, Майче, гифчето ти е един път JoyJoyJoy
Леле, колко ми е приятно да ги виждам такива нахилени Heart

# 80
  • Мнения: X
Сладури! Каква хубава снимка! Диана!!!!!!

# 81
  • Мнения: 9 628
Толкова са хубави, така усмихнати Heart ....толкова ли е трудно, като снимат така да се да се щракнат веднъж Grinning
Сега дадоха рекламата, един от другия отбор ги попита "Вие един психолог нямате ли?" и ние това се чудим, нужен им е JoyJoyJoy

# 82
  • София
  • Мнения: 12 587
Диана не ми харесва на тази снимка. Дано се прибера навреме да гледам.

# 83
  • Мнения: 3 818
Нали виждаме, че екипът на болницата бавно, но сигурно се разраства. Миналият сезон си отимахме урология, тази година ще си имаме рентгенолог, догодина може и психолог да назначат Grinning

# 84
  • Мнения: X
Е нали имаше психолог миналия сезон, може да го върнат на постоянен трудов договор Grinning (макар че не го харесвам този актьор)

# 85
  • Мнения: 9 628
Ама познахме, че Диана и Наум ще са едни от дежурните Sweat Smile
Но като им го каза това за психолога Joy си беше закачка към тях.
Имам някакво чувство, че нашите са паднали, ако е така, дано да не е с много Joy
Ето го промото:
https://play.nova.bg/programi/ochakvaite/913655?autostart=true

Последна редакция: вт, 30 яну 2018, 10:48 от maichetoo0o

# 86
  • София
  • Мнения: 12 587
Вече и аз започвам да се замислям за връзка Зорница - Тасев. Странна би била, но кой знае какво мислят сценаристите. Едва ли Тасев ще го върнат при Галя, особено като вече е омъжена.

# 87
  • Мнения: 3 818
Вече и аз започвам да се замислям за връзка Зорница - Тасев. Странна би била, но кой знае какво мислят сценаристите. Едва ли Тасев ще го върнат при Галя, особено като вече е омъжена.
Мдааа, точно това и аз се замислих, като видях анонса и установих, че все пак Тасев е по-висок от Зорница Grinning Леко странна би била една такава връзка от гледна точка на възрастта им, Тасев май го играе десетина години по-млад. Иначе за него би било глътка свеж въздух да има взаимоотношения с някоя жена, която е зряла и знае какво иска, за разлика от шизофреничната Вяра. Същевременно той е абсолютно необременен, така че ще бъде свеж полъх и за Зорница. Но това е само в сферата на вероятностите.

# 88
  • Мнения: 9 628
Fairy, аз пък виждам Диана по-висока от Наум или май на една височина са, но не и по-висок от нея Grinning

# 89
  • Мнения: 2 365
Хайде сега пък Тасев....Aко няма да я пращат в Германия, аз я давам на Вездесъщия  Blush Blush
Човекът е 1.87-1.88, като физика най-много си отиват. Красавицата и Звяра, втори дубъл, моля  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт