Откраднат живот - ТЕМА 30 Наближаване до Критична точка

  • 42 208
  • 757
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 26 401
За малкият брат предлагам да поканят за участие Евелин Костова,така да я харесвам-млада,красива и талантлива.

Тя не е ли твърде висока за него.  Laughing

# 391
  • Мнения: 11 525
О,нямам идея нито тя,нито той колко са високи Simple Smile

# 392
  • Мнения: 3 818
Не я познавам тази девойка, симпатична изглежда на пръв поглед. Всъщност, не разбрахме ще има ли още нови или това бяха. Да не говорим, че някак малко пренебрежително се отнесоха към новата дама в сериала. Момчаците ги представиха, интервюираха, въведоха, девойката просто я пльоснаха в промото...

Дона, Зорница не може все на земята да се оказва, в тоя сезон ще я спасяват, няма да я забиват още повече към дъното Wink

# 393
  • Мнения: 1 280
Eй, Евелин да...
Много я харесвам от "8 дни в седмицата"!
Щеше да й отива роля в този сериал!

# 394
  • Wonderland
  • Мнения: 731
Доколкото си спомням бяха обявили 4-ма нови, значи още един остава. Може да няма друг нов, а може и той/тя да е черешката на тортата и да не издадат нищо докато не се появи на екран. То нали в този сезон всичко е строго секретно Rolling Eyes
 

# 395
  • Мнения: X
Доколкото си спомням бяха обявили 4-ма нови, значи още един остава. Може да няма друг нов, а може и той/тя да е черешката на тортата и да не издадат нищо докато не се появи на екран. То нали в този сезон всичко е строго секретно Rolling Eyes
 

Аз по-скоро залагам(или се надявам) на второто - да изригне темата отново хаха

# 396
  • Мнения: 11 525
А може да влезе един актьор за чието съществуване ей сега разбрах Simple Smile
Христо Пъдев-на снимки не е толкова чаровен,но беше в сутрешното предаване и усмихнат и говорещ-сладур. От къде изкачат едни актьори,които за пръв път чувам.Нека има,но да ги канят в такива масови продукции ,та да разберем за тях:)

# 397
  • Мнения: 3 818
Никой не е съобщавал, че ще влизат четирима, това го каза един от потребителите тук, но официална информация за това няма.

# 398
  • Wonderland
  • Мнения: 731
Никой не е съобщавал, че ще влизат четирима, това го каза един от потребителите тук, но официална информация за това няма.
Моя грешка Simple Smile Извинявам се. Значи може да са си тези трима нови, които видяхме в промото.
Тук по едно време (май) се мяркаха някакви "вътрешни хора". Къде се покриха? Да издадат по нещо  Laughing

# 399
  • Мнения: 3 818
Не знам, изчезна вътрешният човек, нещо последната информация не му беше много калибрирана и сега не ще повече да ни издава нищо.

# 400
  • София
  • Мнения: 26 401
Не знам, изчезна вътрешният човек, нещо последната информация не му беше много калибрирана и сега не ще повече да ни издава нищо.

Аз го виждам в някои теми, не е изчезнал съвсем.  Laughing

# 401
  • Мнения: 3 818
Не знам, изчезна вътрешният човек, нещо последната информация не му беше много калибрирана и сега не ще повече да ни издава нищо.

Аз го виждам в някои теми, не е изчезнал съвсем.  Laughing
Тоест, ни е изоставил? Disappointed Relieved

Аз няма да се сърдя ако мине да сподели нещо. Даже и друго да се окаже после, поне ще си запълваме времето да си фантазираме Grinning

# 402
  • Мнения: 7 849
Аз идвам с клюка, че Ралица Паскалева е бременна.
Сега ще дам линк, ако вече не сте го прочели, де.
А то на тази новина се позовавали последователи от Инстаграм, тъй че..

https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/petko-venelinov … am-prirodata.html

Мернах го в нюзфийда, но чак сега отворих.

# 403
  • Мнения: 6 831
На мен не ми изглежда бременна. Няма нищо лошо ако е така , но мисля , че просто жълта клюка.

# 404
  • Мнения: X
Защо ми е останало в главата, че още в края на миналата година бяха казали, че Ралица ще го играе бременна и в сериала и в живота през следващия сезон. Може би още тогава е било известно. Иначе наскоро пак повториха клюката от спортните форуми.

Общи условия

Активация на акаунт