Астрология - 12 тема

  • 65 096
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 740
И защо плюят? Защото тук нищо в подобен формат не се случва? Има една популярна басня на Крилов – за слон и пинчер. Слонът си върви, пинчерът се скъсва да лае. Simple Smile

И тук такова инфо няма да го дадат безплатно и свободно пуснато в тубата. Признавам си, че съм пристрастна, защото уча в школата, но колкото да съм пристрастна, мога с ръце на сърцето да заявя, че в нея никога и по никакъв повод не се е плюло срещу други школи или астролози. Напротив винаги когато ни учат и има разминаване в позицията с други школи се казва, а това  еди къде си се учи така, сравнете, опитвайте, вижте за вас как ще работи и дали ви ползва.

# 676
  • Мнения: 3 285
Левин е астролог от класа, получил е признание. Не знам по каква система работи, но смятам, че заслужава уважение. В Русия имат много силни астролози, една от тях е Ирина Вичайте. Изключително ерудирана и интелигентна жена.

# 677
  • Мнения: 9 152
Аааааа, връщам се тогава в Русия да живея.

# 678
  • Мнения: 7 767
Може ли малко хелп коя е звездата, от запад е



# 679
  • SF
  • Мнения: 21 422
Според моя e Венера.

# 680
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Венера е в Лъв сега, да Simple Smile

Herzen, с какво приложение е показано лъвчето над хоризонта?

Последна редакция: вт, 03 юли 2018, 09:46 от a.l.e.n.a

# 681
  • Мнения: 7 767
Благодаря ви
Алена, със skyview

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
И аз благодаря, Herzen Flowers Hibiscus Нямам никави астро приложения на телефона, а идеята никак не ми се вижда лоша Simple Smile

# 683
  • Мнения: 7 767
За астрология са ми много тегави приложенията, по лесно е с астро.ком
За звездите може да си избираш, готино е  Simple Smile

# 684
  • Мнения: X
Здравейте, ще се радвам, ако някой може да ми каже какво може да се каже за партньорските отношения на този човек

# 685
  • Мнения: 3 285
Венера е в Лъв сега, да Simple Smile

Още е в сидералния Рак, така че в съзвездието Лъв не би следвало да се проектира, някъде по-страни се вижда вероятно. А за звездата Регулус не знам дали е толкова забележима в небето.

Има една програмка, може да се инсталира и като приложение за андроид – Stellarium. Направено е като виртуален планетариум, хваща всички звезди и посочва техните наименования.

# 686
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
С удоволствие ще я разгледам Flowers Hibiscus

# 687
  • Мнения: 3 285
Оттук можеш да си я изтеглиш: http://stellarium.org/

# 688
  • Мнения: 3 117
Аз ползвам също тази
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skymap.startracker.solarsystem
Вчера гледах точно Венера и Меркурий бяха близо един до друг, виждаше се и Сатурн, но на юг. Simple Smile

А за астрологична програмка ползвам тази, и друг път съм писала:
https://play.google.com/store/apps/details?id=astro_charts_lite.astro_charts_lite
Много ми харесва и имам платената версия.

Ще ми се да намеря добър app за ведическа астрология. Вие имате ли някой, от който сте доволни?

# 689

Общи условия

Активация на акаунт