Астрология - 12 тема

  • 65 010
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • SF
  • Мнения: 21 276
Здравейте, ще се радвам, ако някой може да ми каже какво може да се каже за партньорските отношения на този човек


Аз ще ти кажа някои неща, но в лична бележка. Този стелиум в 7-и дом говори много. Уран дава малко внезапни и неочаквани обрати в действията. Ще ти го разтълкувам според това, което аз знам и съм чела до момента.

# 691
  • Мнения: 7 755
Сотис, на приложенито точно Регулус пишеше, но беше единствента видима звзда в момента и беше много ярка
Пада се по-голямата звезда в предния десен крак на лъва

# 692
  • Мнения: 3 278
Сотис, на приложенито точно Регулус пишеше, но беше единствента видима звзда в момента и беше много ярка
Пада се по-голямата звезда в предния десен крак на лъва

Много трудно разпознавам звездите и съзвездията в небето, за мен само Антарес е разпознаваем поради по-специфичната му светлина – червеникава и сякаш премигва. Но даваш добър ориентир, може да се провери в коя част от съзвездието Лъв какви неподвижни звезди се позиционират. Регулус е в сърцето на Лъва, Денебола е в опашката, в краката му сякаш липсват ярки звезди.



# 693
  • Мнения: 7 755


Зеленото заградено при задържане излизаше като Регулус и дпоред мен беше на мастото на светещета звезда

# 694
  • Мнения: 3 278
Може и Регулус да си видяла. Аз само планетите разпознавам с лекота – Венера, Юпитер, Марс.

# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Отварям сега ZET-ко и какво да видя - сходяща опозиция на Меркурий и СЛВ от Лъв към Марс и ЮЛВ във Водолей. Изглежда утре по обед ще е точният аспект. При мен ще бъде на К6/К12. Нодалната от от 7 градус ще квадратира с точност до 2-3 минути нат. Уран. Мислех си, че ще е обикновен работен ден, но може и да ескалират събития.

# 696
  • Мнения: 3 856
Аленка, ти да видиш.
Днес, съвсем неочаквано спря тока на работа, отне ни повече от час да задвижим системите и да започнем да работим пак.
Тъкмо се оправиха нещата и хоп - отново изгасна и целия офис излезе на обяд.

Това никога не се е случвало.

# 697
  • Мнения: 3 278
И при мен се случи злополука, късо съединение вкъщи.
Днес има точна опозиция на Меркурий и Марс /мунданно/.

# 698
  • Мнения: 15 619
 Днес само приходи, преподписани по-изгодно договори, че както се бях наточила, щеше да им секне капчицата мед. Много мразя да не ме разбират, когато съм  най-кратка, ясна и категорична и да ме правят на улава. Аз, ако имам желание, сама ще се направя. Та, огънят и искрите бяха в мен, ама ефективни. /1-ви - 7-ми дом е опозицията при мен/

# 699
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Адреналиново е било днес Simple Smile  Sotis,надявам се да си добре  Flowers Hibiscus  Green Heart Flowers Four Leaf Clover

Аз днес реших да включа кардио в тренировката. Преди да се омъжа беше неизменна част от нея - по 1 час след силовата тренировка. След това правех комбинация от интервално (25 мин.)  и монотонно (20 мин.). И в даден момент спрях.

При предното ретроградие на Марс имах страхотни и много резултатни тренировки, ето, че това ретроградие ще запомня с друго Simple Smile пак хубаво Simple Smile Марс в натала ми е ретро и при ретро фазите му се чувствам в полет Stuck Out Tongue

# 700
  • Мнения: 2 360
На мъжа ми транзитния Марс прави квадратура с наталния (в 11 дом) и цяла седмица се връща с някоя лоша новина - кучето ни го ухапа без да иска доста сериозно, на другия ден се блъснали три коли на един светофар, точно на връщане от ремонт по застраховка.... дано бързо отминава това влияние. Случват се такива неща, но когато са концентрирани в няколко поредни дни, започваш да се притесняваш.

# 701
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Кои домове управлява Марс при него?

# 702
  • Мнения: 2 360
Кои домове управлява Марс при него?

4 и 11. Марс му е на куспидата на 11 дом в Скорпион, в съвпад с Юпитер. Транзитният му попада във 2 дом (интерсептиран).

# 703
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Еееее, няма как да не усети таото - реално се заформя тао квадрат с мунданна опозиция Марс - ЮЛВ срещу Меркурий и СЛВ с връх наталаен Марс + нарален Юпитер. Юпитер какво му управлява?

Мощно е при него Simple Smile

Моят мъж също има Марскови и Меркуриеви акценти - Марс му управлява Слънцето (има съвпад на Слънце и Венера в Овен),  а Меркурий му е на Асцендента в опозиция на нат.Уран. От няколко дни е меко казано нетърпим.

# 704
  • Мнения: 2 360
Юпитер какво му управлява?

Асцендента Close

Общи условия

Активация на акаунт