Астрология - 12 тема

  • 64 829
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 234
Вече има много знайни и незнайни астролози, не всички търсят публичност и известност. Не всички са и астролози.

# 721
  • Мнения: 9 152
Здравейте, нова съм в тази тема, но искам да Ви попитам за следното. Преди няколко дни ми правиха хороскоп, но не знам дали мога да се доверя на жената, та ако може да споделите мнения за нея. Само знам, че се казва Мария и приема на Ул. Цар Самуил 1. Ако някой може да каже нещо за нея, ще бъда много благодарна
По мои спомени, не сме  я споменавали тук. Ако имате възможност, свържете се с хората от партито за повече подробности, те са тези, които биха могли да дадат информация от "първа ръка ".
 За мен, " спешно да разбера някои въпроси " чрез астрологична консултация, едва ли е осъществимо и ефективно, може би зависи от астролога и техниките, които той ползва.

# 722
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Е, явно някой я е препоръчал Simple Smile

# 723
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
Благодаря , прекрасни сте !

Последна редакция: ср, 25 юли 2018, 08:15 от мадам тиква

# 724
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Една много хубава статия за предстоящото затъмнение: https://nauka.offnews.bg/news/Novini_1/Skoro-mozhe-da-vidim-naj- … i-vek_110349.html

# 725
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
По време на предстоящато затъмнение Слънцето ми е в 3-ти дом, а асц в 9-ти. Ще пътувам с кола из Европа. Какво ли да очаквам?

# 726
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Тази кратка презентация ми попадна и мисля, че е хубава за начинаещи https://drive.google.com/file/d/0B8pFc8Xhp7C9RGlrYl9JQlJKcW8/view

# 727
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
По време на предстоящато затъмнение Слънцето ми е в 3-ти дом, а асц в 9-ти. Ще пътувам с кола из Европа. Какво ли да очаквам?
Да се случи.

# 728
  • Мнения: 2 779
Здравейте, аз си правих хороскоп при Кожухаров.
Каза, че картата ми е много добра с изключение на аспекта здраве. Каза, че съм се родила с Марс в дома на здравето (или нещо такова) и че в дома на здравето са Марс и не помня, коя планета, но означавало пари - тоест че ще давам пари за здраве. Не ми спомена сериозни болести, а само че ако се ядосвам за неща, свързани с работата и шефовете ще си докарам проблеми с нервната система и сърцето. Реално погледнато това вече се случи - в следствие на стрес на работното място получих прескачания на сърцето и тревожност, примесена с хипохондрия (страх от болести). Според вас дали е възможно картата/аспектът за здравето да ми излиза толкова лош, защото в момента не съм в добро психическо здраве и заради хипохондрията? С тази хипохондрия сега само това ми трябваше да каже, че здравето ми е зле Sad
Мога ли да прикача изображенията и графиките, които той ми изпрато, за да погледнат тези от вас, които разбират от астрология. Много съм притеснена.
Благодаря предварително!


# 729
  • Мнения: 3 234
А защо са три различни карти? Марс в съвпад с Луна в дома на рутината, служенето и здравните грижи има в третата карта. По принцип всеки астролог използва набор от специфични техники и методи, с каквито могат да не работят други колеги. Та в тоя ред на мисли само този, който е правил анализа, може да обясни защо е стигнал до еди кое си заключение по хороскопа Ви. Всеки астролог носи лична отговорност за своя прочит и направената ректификация.

# 730
  • Мнения: 3 920
Първата карта е наталната, а следващите две са солари за 2018 и 2019 година.

# 731
  • Мнения: 3 234
Цитат
 Каза, че съм се родила с Марс в дома на здравето (или нещо такова) и че в дома на здравето са Марс и не помня, коя планета, но означавало пари - тоест че ще давам пари за здраве.

В първата карта Марс не е в дома на здравето. Не виждам и шестодомен акцент, освен по управление. Марс управлява изгряващия знак и шести дом/знак от него.

Тези карти сидерални ли са? Г-н Кожухаров работи по фиксирания античен Зодиак.

# 732
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Най-добре карта в астро.ком или да си остави данните.

# 733
  • Мнения: 3 234
Вдясно в горната табличка са посочени, но с много блед и дребен шрифт. Нямам лупа под ръка. Simple Smile

Според мен това са сидерални карти. РД е на 12 януари, Слънцето е в края на Стрелец.

# 734
  • Мнения: 3 920
Сидерални са картите. Равнодомна система е зададена - знак= дом.
Картите може да отворите с десен бутон върху изображението и отвори в нов раздел.
Виждат се данните.

Общи условия

Активация на акаунт