Среща с чужденец

  • 15 817
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Nice
  • Мнения: 946
Ех, голям зор за тоя Истанбул с всичката му селяния и модерност.
В такава ситуация бих приела само ако става въпрос за Малдивите, Бора Бора или Сейшелите. Smile Ма никой не ме кани.

Сега сериозно. Наистина ли има млади момичета които са готови да тръгнат към Истанбул, за да се видят с някакъв си турчин?
Наскоро пак имаше такава тема.
Това ли е модерно сега?
Или просто с подобни теми се прави гаргара с потребителите?

Мнението ми е, че ако е мъж ще дойде да те види.
Мен би ме било страх да ходя където и да е, ако ще и мъжът да е супер модерен и ерудиран. Просто не ми излизат от главата разни истории с трафик на хора и тн. Кой човек с акъла си ще се емне да предприема такова пътуване?

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 19:09 от nikaia

# 16
  • Мнения: 2 123
Как си успяла да попаднеш в тази ситуация? И сега реши да се притесняваш. Какво си мислиш? Турчин, Истанбул, той поема разноските (което е много съмнително), сама в мюсюлманска страна с нрави на светлинни години от нашите! Как въобще ти е хрумнало да общуваш с него? Пък и да пътува. Зарязвай всичко и да не си помислила за такива познанства!

# 17
  • Мнения: 2 681
Ако успелия мъж е сериозен първо той ще дойде тук и ще се опознаете на твоя територия.
Цената на билетите и хотела едва ли би го спряла.
Не бих пуснала близко момиче при непознат, дори и на Сейшелите.

# 18
  • Мнения: 6 622
Наскоро се говореше за подобна схема за трафик на хора. Жертвите са обикновено млади момичета ,а примамката "съвременни" и красиви турци. Сама решаваш дали ти се рискува..

# 19
  • Мнения: 2 049
Наскоро се говореше за подобна схема за трафик на хора. Жертвите са обикновено млади момичета ,а примамката "съвременни" и красиви турци. Сама решаваш дали ти се рискува..

Ама той обещал да поеме всички разходи... Как да откаже... Сърце не дава... Sad

# 20
  • Мнения: 1 487
Ама каква сериозност се очаква от този мъж? Той просто си плаща за малко забавление.
За мен лично е лудост това отиване при непознат там. Изобщо няма върху какво да се умува.

П.П. На 22-23г. съм ходила сама два пъти по работа в Истанбул, като съм си наемала стаи от Airbnb, където съм нощувала в жилища с местни младежи - момчета и момичета. Но сега и това ми се вижда лудост и не бих го направила отново.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 36 786
Човека си е поръчал компаньонка по интернет. И е готов да заплати сумата. Само дето тя не схваща, че е в ролята на такава.

# 22
  • Мнения: 282
Момиче, що ли питаш в този форум, със същия успех можеше да питаш и баба си!
Ако си оправна, отракана и не се вкарваш във филми лесно, отиди и се забавлявай, нали виждаш какво става като пораснеш: всичко лудо, импулсивно и неконвенционално у лелките е умряло😉
Ако си някоя пъзла и ще се спичаш предварително, по - добре си стой на дупцето.

# 23
  • Мнения: 5 647
Колкото и оправна и отракана да е, все пак не отива в Париж или Барселона, а в консервативна Турция, където порядките и обичаите се различават коренно от нашите, нищо общо със сапунките, които пускат по тв-то.

# 24
  • Мнения: 1 625
Не е много във връзка с темата, но ако си спомняте едно време скайп като беше популярен, турците бяха много активни там. Преди да си сменя пола, да не пише че съм жена, ми пишеха поне по трима на ден. Все много обичали България и българките, били сме много красиви и секси и така нататък. С първият си писахме седмици наред, беше ми интересно, докато не ме покани на среща. Нали се сещаш как се залетях аз да ходя в Турция, нищо че щеше да ми покрие всичко. Обясних му, че няма да стане и като почна да ме храни(разговорът се водеше на развален английски) че той толкова време си мечтал за мен, откакто съм му пратила снимки( снимката беше една в цял ръст, със дънки и затворена блуза) , че аз съм била жената на животът му, пък от пусти притеснения да ида там ще изпуснем животът си заедно. Обещаваше да ме носи на ръце, че ще дойде в България, че всичко. Накрая ми писна след 2 часа и го блокирах. Следващите които ми пишеха получаваха отговор, че съм мъж, но нямам против да си пишем, защото съм гей. Толкова псувни съм отнесла, че ти е бедна фантазията. Точно от такива ”модерни” турци, дето ми обещаваха света и всичко. Когато имах време, а тогава си имах през ваканциите, завързвах малко интригата и след няколко дена, казвах дежурното ”гей съм”. Та тези няколко дена аз бях най-готината, единствената за тях, уникалната жена.
Сега по темата- Замисли се, дали можеш само по интернет да опознаеш някой до толкова, че да се довериш. Аз дори и на живо да съм виждала човека, никога няма да ида в друг град( камо ли държава) без да си платя сама престоя.
Ако все пак се решиш да идеш
1. Разпитай го точно в кой квартал, част от града, ще бъдете. Проучи много добре транспорта, запиши си на лист на турски, адреса на посолството ни там. Проучи колко би излезнало едно такси от най отдалечената точка на града до посолството. Подсигури си двойно на нужните за таксито пари и нека винаги да са във теб.
2. Съобщи на всичките си близки къде си и до кога ще си там. Дай си срок от 2-3 часа след пристигане и съобщи в колко часа ще звъннеш. Кажи им, че ако не звъннеш до 5 часа, след пристигане, значи има проблем.
3. Проучи от къде можеш да хванеш автобус до София и каква е цената. Запиши си адресите на лист и предвиди пари за такси до там. Задължително си предвиди пари за обратен път.
4. Уточни със човека, че отиваш за разходката и да не се надява на секс. Дори и да имаш желание да се случи нещо повече, му кажи. Така той ще покаже дали му е затова или не. Опитай се да му го кажеш във видео чат, за да можеш да наблюдаваш реакцията му.
5. Най- добре е да не ходиш изобщо. Съвсем сериозна съм. Според тяхната религия, на тях им е простено да лъжат, бият, убиват и изнасилват неверниците. За тях това е добро дело. Да, със сигурност има добри мюсюлмани, които не мислят така. Но шанса да си попаднала точно на такъв е малка. Ясно е, че иска да те изчука. Не знам дали ти искаш същото, но мненията преди мен са категорични. Ако за едното ходене до там си готова да те използват и захвърлят, то да, ти си си ”легална” к***а.

# 25
  • София
  • Мнения: 24 839
Момиче, що ли питаш в този форум, със същия успех можеше да питаш и баба си!
Ако си оправна, отракана и не се вкарваш във филми лесно, отиди и се забавлявай, нали виждаш какво става като пораснеш: всичко лудо, импулсивно и неконвенционално у лелките е умряло😉
Ако си някоя пъзла и ще се спичаш предварително, по - добре си стой на дупцето.


Така е, и ще получи същия съвет- ако отиваш да начешеш крастата на мъжа, който си плаща за да чукне нещо бяло, чуждо и младо, върви.
Ако се разминеш само с това и се прибереш в края на седмицата по живо , по здраво- ще си късметлийка.
Ако ти се наложи да поработиш за някого нелегално, ще да си извадила късата клечка, ама пък ще те топли факта, че си избрала нещо лудо, импулсивно и неконвенционално, което ще ти държи влага цял живот. Mr. Green

# 26
  • Nice
  • Мнения: 946
всичко лудо, импулсивно и неконвенционално у лелките е умряло😉


Аз специално съм на 24 и всичко лудо и неконвенционално и в мен е умряло сигурно. Но нищо, нека съм ненормална щом не искам да служа за забавление на някакъв анадолец Open Mouth

Пък големите бохеми да си ходят където си искат. То е лесно когато всичко е платено Smirk

Последна редакция: чт, 01 фев 2018, 13:31 от nikaia

# 27
  • Сф
  • Мнения: 10 742
Темата е 1:1 със старата.Дори стилът е същия.От цял свят все сме в Истанбул, голяма драма, голямо чудене за 600 км. Някой се . бава с нас! И забележете заглавието. .Среща с чужденец ХА ХА ХА
От тия "сложни и неразгдаеми чужденци" си имаме не малко и тук.

Аз си падам по англичани- напускам темата ❤

# 28
  • Мнения: 4 808
Веднага се сещам за една позната,
която преди няколко години по същия начин ходи до Истанбул. Писаха си месеци, той имал дъщеря, но обещавал, че ако потръгнат нещата, ще се премести да живее в България. И не беше на 21 познатата ми, беше на около 40, разведена и без деца, дори не и красавица, напротив, не знам какво са си говорили, но чак се размечта, че може и дете да има. Не ме послуша и отиде. В крайна сметка човекът не е излъгал, наистина имал дъщеря, която живее при него, симпатичен, мил, галантен, но нямал намерение да живее в България. Не знам дали са спали заедно, подозирам, че са, не знам дали той и е платил ходенето дотам, но знам, че изкара късмет и че приказките рядко имат щастлив край. Та добре си помисли и си опичай акъла. Ако пък толкова искаш да отидеш, да ти плати хотел в центъра на града, който ти избереш, плюс всички мерки, посочени по-горе.

# 29
  • Мнения: 6 909
В мен неконвенциалното явно никога не се е раждало, понеже не бих отишла и в Париж при непознат. Хрумват ми сценарии от "Не без дъщеря ми" до Ханибал Лектър. Пък и разбира се бил платил...

Последна редакция: ср, 31 яну 2018, 17:58 от Welt

Общи условия

Активация на акаунт