Февруарчета добрички гукат като малки птички

  • 11 191
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 733
"Юнско слънце вън пече, февруарче весело расте"
И другите ми харесват  Hug. Мами пробвам да дремна и после ще се включа за по дълго надявам се  Wink.
Приятен и усмихнат ден на всички   bouquet

# 271
  • Мнения: 351
 Здравейте и от нас Hug!
 Chere6ka,  и аз точно щях да питам за Вигантола. Наш'то педи вчера каза да го намалим на 1 капка до 20.06 и да го спирам. Някой друг ще го спира ли?

# 272
  • Мнения: 728
 Здравейте, мами, аз от вчера съм с нов уиндоус и сега вече всичко се отваря, така че скоро ще си направим албумче, само да изкарам новите снимки, че да са актуални
   smile3509
 
Ние пием деавит, обаче фонтанелата ни е много голяма и едва ли ще го спрем newsm78

Дидунчо, браво и то нас, и ние скоро ще пътуваме, доно имаме вашия късмет

За ръчичките, те май все още нямат добро уросяване на крайниците, така че ако врятлето и нослето са топлички не би трябвало да е проблем thumbsup

# 273
  • Габрово
  • Мнения: 316
     Здравейте, момичета!
     Как ги измисляте тези заглавийца на темичките!? Браво! На мен нищо не ми хрумва. Явно не съм артистична натура - ами да, нали съм инженер  Wink. Мами, а вие с какво сте се занимавали преди да излезете по майчинство?
     Мими, много неприятна история. Дано колежката ти се съвземе по-бързо.
Аз Вигантола за сега го давам. Педито не ми е казвала да го спра. Но аз от началото давам по 1 капка. Антония не ми повръща. Е, случвало се е 2-3 пъти да върне малко.
     Краси, ще се радвам ако дойдете по нашия край и се видим  Hug.
     Рибке, вие още ли се будите през нощта? Ние като че ли имаме напредък. Чак не смея да кажа. От 2 дена Антония ляга в 22-22.30. Поразмърква се малко около 4. Давам бибата и спи до 6-6.30. Надявам се скоро и без бибата да се справим.

# 274
  • Мнения: 791
Здравейте, мамета, много активност тази сутрин виждам  Flutter
Kuju, вечер заспива около 22:30, но нощно време се буди около 1-2 за водичка две глътки, а в 4 задължително за папане  Crazy
Ох, да ви се пооплача - аз си се подстригвам сама, ама този път се изложих - бритона ми е отврат  #Crazy Ама какво да се прави - проба грешка, проба грешка, пък каквото излезе  hahaha
За повръщането - не сме спирали от раждането - понякога за два дни събирам цяла пералня /чаршафите също ги включвам/.  smile3506 Кофти работа, ама като гледам после й олеква и започва да се хили, ни лук яла, ни лук мирисала  smile3502
Браво, Дидунчо, когато човек истински иска нещо, винаги намира начин!  smile3521

# 275
  • Мнения: 258
Рибката същите сме и ние...от първата минута,в която ми я донесоха разбрах,че ще е така-около главичката й имаше повърнато на чаршафчето,спеше на повдигнато дюшече...и така до ден днешен-на вдигнат дюшек и почти постоянно мокра..ама така ще е ,вече съм се примирила...абе и тва ще мине,няма страшно,то няма бебче без недостатък(абе не е точната дума,ама не се сещам друго дега  EmbarassedCrazy колкото до одеалото-Лора е уникална-ръцете и краката са извън одеалото,а главата е покрита цялата..хахах,а снощи какъв майтап беше,тоест сутринта към 5...реши детето че трябва да се събуди и да ми се смее,да иска манджа съответно...нахраних я аз и я слагам да спи,ама не-то не иска..и си пее там няква песничка нейна(наподобяваше 'зайченцето бяло' Simple Smile ) по едно време реших да я погледна-нашата девойка лежи перпендикулярно на коша и кракът й се заклещил между пръчките на коша(той е плетен и има малки дупки-май не го обясних правилно  Embarassed ) и седи си така госпожицата и си пее...умряхме да се смеем с татко й  Laughing Дидунчо ,голямо браво за изпитите smile3501 аз съм пак и аз на изпит скоро,та да видим...голям зор ми е,ама...няма как...абе всъщност кои мами учат в момента,че май не сме само аз и Дидун  newsm78 Айде и аз да предложа едно заглавие,че не съм се изявявала до сега Wink "Февруарско бебе пухкаво расте,хайде да го водим на мореее " (нищо че ние сме януарско бебче Wink ) лек и спокоен ден на всички

# 276
  • Мнения: 3 342
Браво за заглавията!/и на мен браво Joy/
Особено заглавието на ScreamingMamaa е страхотно Heart Eyes...
Дидунчо, имаш заглавия за мнооооого теми напред.
А ние да се стягаме и бързо да ги пълним...

И късмет на всички на които им предстоят изпити - аз завърших преди седем години и вече отдавна съм забравила що беше това Mr. Green

# 277
  • Мнения: 258
еее,ама как мразя така-написах нещо и то се изтри  #2gunfire  #Cussing out исках само дави питам още нещо-кой как се предпазва от  EFP защото моята гинеколожка ме посъветва като станат 4 месец от раждането да отида при нея да ми постави спирала(нали по никакъв начин не трябва да имам второ дете в близките 2 години,не че се натискам де ) та за това ви питам-да събера мнения Wink ееее,пак ме повърнаха....мириша все едно снощи съм препила и сега  Sick трябва да ходя да се 'пера' пак...Суити,мерси   bouquet абе я напишете кой какво и къде е завършил и който не е-къде учи сега Wink айде отиваме на консултация-после ще си пишем манекенските мерки Wink

# 278
  • София
  • Мнения: 7 030
Ей страхотни заглавийца и особено на Скрииминг много ми харесва.Искаме на морееее smile3514
Ами ние никак не се предпазваме,пробвахме с презерватив ,но се скъса/оплаках се преди време Embarassed/ и не го признаваме вече.Чух за някакви капсули които се поставят преди  luvbed ,но трябва да питам в аптеката за какво става въпрос.
Изпитите и на мен вече са доста далечна тема,завършила съм туризъм,но не съм работила по специалността си.
Ох мойто като е заспало към 12.00 и вече повече от 4 часа спи все едно е прекопала градината hahaha Поне аз свърших доста работа,но след малко ще я будя защото какво ще прави през нощта.
Сега качвам видеото от изписването и като я гледам каква е малка мойта мишка,направо не мога да повярвам,че са минали само 4 месеца Grinning

# 279
  • Мнения: 1 951
Здравейте   bouquet И аз се присъединявам към учещите майки.Завършила съм медицина,работя в отделение по "Образна диагностика",т.е. рентген,скенер и т.н.
И сега специализирам "Образна диагностика". Догодина май месец ми е изпита за специалност.Трябваше да е този май,но поради "технически" Wink причини го отложих за 2007г.  Mr. Green А пък и покрай бременността изоставих 4 колоквиума и сега до нова година трябва да ги положа  Cry

# 280
  • Мнения: 3 342
Леле, Вики днес ще ме побърка. Твърдо си е наумил, че трябва да успее да се преобърне от гръб по корем и цял ден се упражнява. Всичко хубаво, но едната ръчичка не иска да излиза и остава отдолу и той забил муцунка в чаршафа, с щръкнало дупе сумти ли сумти Heart Eyes. Обърна ли го по гръб, за секунди отново е заел надупената поза. И така си се обръщаме цял ден Joy

За предпазването - презерватив засега. Макар че едва ли има опасност, защото още не ме е навестила онази гостенка Mr. Green

diksi, с баща ми сте колеги - той е завеждащ на рентгеново отделение.

Иначе аз завърших право през 1999г. в Пловдив и си работя по специалността - тоест съдя, развеждам, вкарвам в затвора... кой каквото си поиска и за каквото е дошъл Joy Не връщаме никой...

# 281
  • Мнения: 222
Здравейте момичета!
Как сте в този дъждовен ден?!?!
Днес момчето ми е много капризно, добре че кака му е така добра да го занимава, че да свърша едно-друго. Много са ми сладки като се заиграят Heart Eyes.
Мисля като навърши 4 месеца Михаил да го захраня. Само се чудя със зеленчуково пюре или каша да започна newsm78, е, ще питам и педито, но първо вас. Някой мисли ли да захранва?
А, ние със Суити сме колежки! Аз не съм съдия, но работя по специалността си. Няколко съвпадения с нея................ Суити:hug:. Отивам да го видя, че нещо пак е кисел.

# 282
  • Мнения: 351
 Суити, няма значение, че "не те е навестила гостенката" пак може да забременееш, ако не внимаваш.

# 283
  • Мнения: 314
Sweety, това стихче за мъжката мама твое ли е? Много е сладко. Simple Smile
Аз завърших икономика през 2001, но работя във финансов отдел още от преди това. В Кока- Кола, г. Търговище. В момента, т.е. преди да изляза по майченство, отговарях за контрола на хладилните съоръжения в североизточна България.

# 284
  • Мнения: 642
И Тея цял ден се упражнява в същото като Вики. Да не са се наговорили нещо?... Grinning
Аз съм завършила Музикалната Академия в София с хорово дирижиране и музикална педагогика. Иначе свиря на пиано (и на китара, ако е за купона чат-пат). Работих и по двете специалности преди да изляза по майчинство, т.е бях диригент на един смесен хор и учителка по музика в едно училище.

Общи условия

Активация на акаунт