Февруарчета добрички гукат като малки птички

  • 11 189
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 314
Краси и ние повръщаме- и легнали и "станали". Нашето педи каза, че ако повърнатото на възглавничката е по-малко от мъжка длах, нямало проблем, но наистина е гадно. А толкова много си лапа и смуче ръчичките, че на едната има вече "протрито". Гледахме и ние за зъбки, но май няма. И още нещо: Веселина толкова силно вика, че хората по улицата се обръщат. Не преувеличавм. Разправям на свекърва ми, а тя: "Е, викала, кажи го по-нежно- че пее." Какво ти пеене, направо си вика като хамалин. Не знам певица ли ще става или бозаджия Simple Smile.

# 256
  • Мнения: 314
Момичета, може да ви прозвучи коравосърдечно, но откакто родих гледам да избягвам вече такива мазохистични изпълненияне. При всяко подобно нещо, което науча сърцето ми се обръща и аз много плача, а мисля, че на близките ми им стигат плачовете дето изревах след като се роди Веси.

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 15:02 от Maichka

# 257
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз съм 7850гр, 66см и много слушам мама. Правя мост назад и гледам всичко надолу с главата Laughing Мами, кърмата е голяма работа! За три месеца всички се изредихме да боледуваме, а бебо е здрав като бик Laughing Кърмете докато можете, въпреки че не винаги зависи от нас...Целувки!

# 258
  • Мнения: 728
 Олимпия, много ви е модерно педито Laughing
Аз също имам една позната чието дете е със синдром на Даун, и на нея още като се роди детето й дали да подписва документ, че се отказва от него, казали й че то ще умре и т.н., тя обаче го даде за 2години в дом докато стане възможно за операция, после му направиха 3 операции на сърцето, и сега е на 5годинки и си е със тях. А момичето преди това беше си осиновило дете Rolling Eyes
 За амниоцинтезата, моят доктор ми каза за случай на скоро при, който с амниоцинтеза  и пак са изпуснали синдром на Даун в Шейново Embarassed
Много гадна работа
Маичка наистина знам, че няма проблем обаче то си все наповръщан и не е никак приятно.

# 259
  • Мнения: 733
Мале колко сте изписали  Joy
аз да кажа за седенето лекаря днеска каза, че не е хубаво толкова рано освен ако не е в шезлонг. Костичките на гръбчето са хрущялчета и се набивали едно в друго и после можело да има проблеми като порасне. Така, че се борим със седенето с играчки  Wink.
Много неприятни случаи има мами  Cry, дано няма повече лоши работи  Praynig с никой.
И ние викаме като хамали  Joy Joy Joy Ма мен ми е кеф детето се научило да вика нека си вика.
Олимпия браво на вас супер сте.
Айде до после пак, че викаме за внимание  Wink

# 260
  • София
  • Мнения: 7 030
Маичка,Игси мерси за подкрепата  bouquet Погледнато реално наистина си е добро постижение,но не и за мен.Края на месеца сме на сватба и трябва да вляза в някакъв тоалет.Баба Меца/аз/има да сваля поне 15-ина килца.Не,че ще успея до края на месеца,но колкото повече,толкова повече.Най-лошото е да готвиш и да не ядеш Confused За стриите не се притеснявам,то вече няма накъде JoyДоста ми се появиха от бременността #2gunfire и това допълнително ме подтиска.
Мими,много съжалявам за твоята колежка и наистина незнам какво да кажа Sad Само,че сега се сещам,че на нашата улица има момче с Даун и е на 34г.Така като го гледам пращи от здраве и всеки ден излизат с баща му на кафенце.Дано и нейното детенце има шанс да поживее и някое семейство да го осинови и гледа добре Praynig
Краси,ние отдавна не сме повръщали качествено,само след оригване може да върне леко от поръчката Grinning

# 261
  • Мнения: 258
еее,и аз да драсна някой ред най-накрая...ама какво ли да ви кажа-вие сте същите като нас(малко е естествено имайки предвид,че децата ни са раждани долу-горе по едно и също време Wink А пък да се похваля-запознах се с Донинка на живо и много ми допадна Wink ама скоро ще ви я връщаме май в София(ще си идват с малката Виолета)..и ние повръщамеее,гадно е и даже да не ви разказвам как мирише след като е яла каша-УЖАС...след всяко повръщане нова дрешка...ами аз да не съм детски магазин бе,тва дете как я мисли през 5 минути нова блузка Simple Smile мами,от кой месец ще записвате бебтата на кухня?нямам предвид кърмещите,защото тяхната работа е да кърмят докато могат-стискам палци да е мнооого дълго време още  Praynig целувки и лека вечер

# 262
  • Мнения: 1 040
Ехоооо аз се завърнах wavey
Всичко мина благополучно - и пътуването и изпитите Joy Прекарахме си много хубаво - бебко слушка много. Докато мама беше на училище, двамата с дядо си метлосваха по улиците, а след като мама свърши - тримата на разходка Grinning Спахме на хотел и беше много вълнуващо - Митачинко разглежда, разглежда и правеше такива смешни физиономийки Crazy на новата обстановка и не се спря да гука и издава най-различни звуци LaughingАбе, беше много весело Laughing Party Слава Богу и по пътуването беше леко Praynig
Айде, поздрави от нас - отивам да спя, че съм капнала  sleepuu
Ей, казвайте заглавийце на следващата темичка, че то от тази почти не остана Simple Smile

# 263
  • Мнения: 305
Здравейте и от мен!И аз кат вас нямам време за компа.То ту мойто ревливото не ме остава нищо да направя без него. #Crazy ужас Cryсамо внимание иска и на ръце да е и с изискване ПРАВ. nutsили ако не следва tantrumабе направо кошмар ама тъй като гледам и при вас е същото.Да се успокоя,че не е само при мен,защото се бях притеснила честно казано.Страх ме е само да не свикне така.
Дидунчо,честито за изпитите и браво за героя че се е държал мъжката. newsm10 ти само дето се притесняваше.
Олимпия,браво и на вас.Ние с вас май само ще се състезаваме кой ще е по голям нали и моя синковец е кат вас.
Мими,съжалявам за колежката ти.Каквото и да се каже все ще е малко.Просто не трябва да се случва на никой.

# 264
  • София
  • Мнения: 7 030
Едно предложенийце и от мен Rolling Eyes:
"Ний сме февруарски мами,гушкаме си кавалерчета и дами"
Ако не ви хареса  ignore2
Лека нощ   smile3524

# 265
  • Мнения: 378
Ние от вчера имаме нов номер. От легнали по гръб се обръщаме на страни, като едновременно с това правим засилки и се мъчим да се обърнем по корем, но все още безуспешно.
Днес идваха да ни теглят и мерят. Дълги сме 64,5 см и 6,06 кг.
Познати са ни всичките бебешки номерца, които описвате само ще добавя, че много обичаме да си смучим устничките.
Майчета помагайте с идеи – бебка не иска да си държи ръчичките под завивките, а през нощта става  студено и ръцете й са ледени. Не искам да й слагам ръкавички, защото когато си смучи ръцете може да ги свали и нагълта.

# 266
  • Мнения: 378
Elix, тук има доста интересни снимки от НЗ.
http://www.virtualoceania.net/newzealand/photos/cities/auckland/

# 267
  • Мнения: 449
Я да ви питам - спряхте ли Вигантола или го давате Rolling Eyes Аз го давам, но мисля вече да го спирам. Е, трябва да се консултирам с педито.
Стефко и той постоянно се набира и все иска да става. Вече не може да се държи в ръце изобщо.
Вчера като го изведох навън заспа към 18.30ч, прибрахме с вкъщи. Приготвих всичко за банята, а той спи. Започнах да го будя, но реакция никаква. Оставих го да спи, събуди се към 23ч и до сутринта ме разиграва. Не иска да спи, иска да му говоря и да се смее, а на мен ми се спи smile3511
За повръщането и той много повръща. Писна ми да го преобличам на всяко хранене по 2-3 пъти. Даже сега като го оставих в креватчето пак е повърнал. Кофтито е, че и мен повръща като го държа и чакам да се уригне. Спомням си, че каката повръща до 6мес. Като започнах да я захранвам и постепенно спря.
didun4o, браво за изпита newsm10. Не сме и се съмнявали, че няма да го вземеш newsm53
Нашият юнак много обича да се завива Mr. Green Оставя го в креватчето и той завит през глава. Вече не смея да го завивам, защото ме е страх да не се задуши.

# 268
  • Мнения: 3 342
Ето и от мен няколко ранобудни предложения за заглавие Grinning:

"Със сладки усмивки и мили очички
февруарският бебчо ни радва нас всички."

"На четири месеца вече почти съм голямо човече"

# 269
  • Мнения: 3 342
didun4o , браво на теб!!! И на бебчо, разбира се, а най-голямо браво на дядо му! И ние много си обичаме дядовците Crazy

Ние от вчера имаме нов номер. От легнали по гръб се обръщаме на страни, като едновременно с това правим засилки и се мъчим да се обърнем по корем, но все още безуспешно.
Руми, и Вики е така.

А за ръцете и завиването - откакто се е родил е просто невъзможно ръцете му да са под завивките... Абсурд... Само се завива през глава напоследък. Така че вече завивки не признаваме - само като заспи, му метвам нещо лекичко на краченцата и това е.

Общи условия

Активация на акаунт