Февруарчета добрички гукат като малки птички

  • 11 182
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 791
Хей, мамета, набързо се включвам, че ми се спи ужасно!
Само да ви припомня, че овулацията е около 2 седмици преди самия цикъл и затова често стават "бели" по време на кърмене  Crazy
Ние не се пазим с нищо, просто кулминацията е отвън  Mr. Green
Иник, дано не се стига до оперативна намеса!  Praynig  Бъди смела, дано всичко мине добре. Ще чакаме да ни кажеш резултата.
Моята беба правеше сухи тренировки за обръщане от гръб по корем цели две седмици и хоп... вече от две седмици се врътка, вече и до тоалетна ме е страх да отида, когато е будна. Казвам на кака й да я наглежда да не падне на пода  Laughing
Черешка, много сте сладки, в къща ли живеете? Ако е така, искрено ти завиждам   Blush  bouquet  Така е много по-лесно с децата.
Темичката много бързо я свършихме! Последните 2 странички ги изядохме за нула време! Заглавията са чудесни, така че Дидунчо на теб отново се пада честта да си избереш някое!
По въпроса за ученето наскоро писах, че  Sad прекъснах вече за 2-ра година в МЕИ-София, специалност Електроника. Отидох на кандидат-студентски изпит две седмици след като родих Сузана. Първите 2год бяха добре, общи предмети, ама като почнаха специалните направо ми се разказа играта, нищо не схващам и го закъсах с изпитите. Иначе за последно работя като регистратор в частен медицински център в Младост-4. Ама след майчинството ще си търся нещо с по-добро заплащане.
Лека нощ на всички мамета и бебешоци!  Hug

# 301
  • Мнения: 305
Привет и от мен!
Аз съм завършила международна икономика и общо взето вече 10год се занимавам със сметки.Сега работя в една голяма фирма като ревизор.И моя Чечо прави всичко това което сте описали за вашите деца без изключение.
Иник,дано всичко се оправи и се размине тази операция.
Ние или ползваме презерватив или мъжо се старае да ме пази.За спирала изобщо не мисля на този етап.
Сега ще сложа снимки в албумчето зада ни видите днес ги правих.

# 302
  • Мнения: 791
Хе хе, аз още не спя!
Тонитка, страхотни сте! А последните две снимки са много хубави.
Мамета, сетих се да ви кажа за спиралата. Аз след първата бременност бях със спирала 3 години. Но обикновена. Слагането е секундно щипване, а махането изобщо не се усеща. Годността й беше 6 год, но не ги изчаках - даже доста я изтърпях. Явно организмът ми не я приемаше като хората и всеки месец при цикъл получавах безумни кръвоизливи, докарах си и желязна анемия, а лекарката ми не ми даде направление за ПКК, та накрая в моята работа си платих и ми направиха, когато реших да ставам пак мама. Да не ви разправям как на лекции още сутринта ми се разтичаше по краката, защото превръзката не попиваше мигновено, та си карах с цапани панталони до вечерта /добре че бяха черни, та не се виждаше  Blush /. Оттогава ползвам и тампони. А сега ще видим как ще е, дано се нормализират нещата, че ми е голяма мъка. Но, това е за обикновената спирала, а и при всяка жена е различно възприемането!  Naughty  Сега няма да слагам, та ще видим как ще бъде. Ние с мъжо напоследък доста се бъзикаме на тази вълна, защото още не ми идва  Mr. Green  и да не ни изненада в гръб  Shocked
Ох, отплеснах се, айде лека!

Общи условия

Активация на акаунт