Жената и любовницата или какво ще направите,ако хванете мъжа ви с друга жена?

  • 194 523
  • 2 889
  •   1
Отговори
# 2 070
  • Мнения: 2 127
Е кое точно е крайното? Излизат И заедно, И поотделно, наистина не виждам някакъв проблем.

# 2 071
  • Мнения: 5 061
Да и няма абсолютно нищо против жена му да е само в мъжка компания...Всеки нормален мъж,като знае какво се върти в главата на себеподобните му,ще изпита поне мъничко загриженост какво прави тази жена сред единствено мъже.Както и това,че имат различни познати.
Самият тон и дух на написаното ми е много познат и точно за това казвам,че тези връзки не издържат много...

# 2 072
  • Мнения: 18 737
Да, вече и аз съм силно подозрителна към мъже, които нямат против жена им да се мотае редовно с други мъже. Не бях такава консерва едно време, но се промених Simple Smile

# 2 073
  • Мнения: 5 061
Силните връзки са тези,в които мъжът и жената са си самодостатъчни.
Тея виждания и с други хора,забавления поотделно,различни хобита и тн и тн превръщат връзката в нездрава такава.
Не обезателно с край накрая,някои двойки са ок да си водят самостоятелен живот в една иначе изградена от двама връзка,но за мен това изобщо не е семейство .

# 2 074
  • Мнения: 2 127
Изпитвам ужас от двойки, които са се вкопчили един в друг. Да са заедно повечето време - да, но не си представям как се виждам с най-добрата ми приятелка на кафе, ще си говорим по някакви наши си, женски теми, и ще тропосам и мъжа ми заедно с нас. Би било досадно както за мен, така и за другата страна, била съм в ролята на приятелката, която иска да каже нещо лично, ама на - като мъжа на дружката е там, пък не искаш да известяваш и него...?
Също имам приятели мъже. Да, мъжът ми ги познава, но това не значи, че всеки път е с нас.
И това, че имаме общи интереси и хобита, не изключва самостоятелните ни такива. Нито означава, че водим самостоятелен живот.

# 2 075
  • Мнения: 18 737
Е, и аз нямам предвид да сте залепени вечно - съгласна съм, досадно е Simple Smile Плюс това никой не говори да влачим мъжа си по женски сбирки.

Но да изляза аз в мъжка компания и мъжът ми благо да ми пожелае приятно изкарване, да се прибирам по малките часове и той да е ОК и да не се притесни - конкретно за моя мъж ще значи, че с спряло да му пука за мен.

# 2 076
  • Мнения: X
Да се притесни от какво? Какво ще ти се случи в мъжката компания?

# 2 077
  • Мнения: 5 260
Това вкопчване е зловещо и обидно.

# 2 078
  • Мнения: 2 127
Може би зависи от ситуацията. Излизала съм в компания от главно мъже, прибирала съм се по малките часове (това се случва не повече от 2 пъти в годината). С тези вече мъже се познаваме от деца, едно време бяхме навсякъде заедно преди да ни завърти живота. И за мен, в критична ситуация, са много по-надеждна "охрана", отколкото ако съм с 2-3 приятелки. Проверено е вече. Много по-притеснено му е, ако компанията ми е изцяло женска, факт е, че 3 жени по-трудно биха ме опазили от трима мъже.
А ако говорим за "ама то може да ми изневериш с тях"... То това мога да го направя и през деня, ако искам.

# 2 079
  • Мнения: 18 737
И аз ходя веднъж годишно по цяла нощ на среща с бивши съученици - нямам предвид подобни събирания. Simple Smile

# 2 080
  • Мнения: 5 061
Не говоря за това Simple Smile
Едно е да се видиш с приятелка следобеда да си размените някоя и друга клюка ,друго е да идете на бар,на дискотека и да се прибереш в 6 сутринта.Мъжът ти да отива на работа,а ти да го посрещнеш на вратата с "добро утро".И това да се повтаря по 2-3-5 пъти в месеца.
Защото познавам такива семейства.Бият се в гърдите-виж,аз мога да ида сама да се забавлявам,не сме вързани един за друг ....Е,не оцеляха и 3 години,даже с дете.
Същото е и да имаш приятел мъж,1,2-ма и от време на време да си комуникираш с тях.Съвсем друго е да си нон стоп само в мъжка компания и твоя грам да не се трогне...

# 2 081
  • Мнения: 2 127
Не са ми съученици.  Не говоря за събиране на класа.
Говоря за компания от трима мъже и 2 жени, като в повечето случаи успяваме да се съберем трима мъже и една от 2-те. И се отива в някой бар, където се откарва до 2-3 през нощта. Всички сме с хора до себе си и обикновено не идват с нас. Сега, засичаме се на някой друг концерт, където си завлачваме половинките, де.
Но, да, това не се случва всяка седмица, както казах - 2-3 пъти в годината я има, я няма. С хора, които познава. Сега, ако се появи Гайтанчо от никъдето и реша, че ще си ходим с него по дискотеки, изобщо няма да ми се зарадва.

# 2 082
  • Мнения: 5 061
Ами,честно ,за мен е малко странно защо не могат да присъстват и половинките ви.При положение,че сте 4-6 човека на тези срещи и ходите на дискотека/бар,колко пък лични неща ще си казвате?
А ако това е част от преден твой живот и искаш да държиш сегашния настрана,това е още по-зле.

# 2 083
  • Мнения: X
Точно тези лепки, които навсякъде се влачат с половинките си, са ми най-непоносими. Не можем да си кажем приказката, не можем да говорим свободно, и за спомени не може, защото жената/мъжът на Х не е наясно и се чувства изолиран/а. Обикновено сумти в ъгъла и демонстративно си гледа часовника, колкото да развали вечерта на всички, а ако е жена прави фасони, цъка на телефона, мръщи се и се лигави, все дърпа мъжа си за ръкава да му шушне нещо в ухото, това да ѝ донесял, онова да ѝ донесял...

# 2 084
  • Мнения: 2 127
Разбира се, че могат, ако поискат. Настрана не се държи никой от тях, както казах - по разни рождени дни и концерти, в които се събираме, идват. Ама като кажат "не ми се идва", значи не им се идва, няма да им опрем пистолети в челата. Ама пък и ние няма да си сецнем излизането, което и без друго се случва достатъчно рядко.
Чак пък да го държа изолиран, че съм излязла 2 пъти в годината без него... при всички останали дни в годината, в които сме на практика по 24/7 заедно ми е несериозно.

Общи условия

Активация на акаунт