Още мъничко остана , бебе да се гушне в МАРТенската мама - МАРТ 2018 - Тема 3

  • 66 075
  • 779
  •   1
Отговори
# 360
  • софия
  • Мнения: 98
Josefine, добре правиш, стой си на топло. може и леки разходки за по-лесно раждане, ама мъжът ти да те държи за ръка. Ние така се разхождаме вечер по час за чист въздух, ама хванати за ръце иначе направо си се търкалям...хахах
И аз седя и си чакам болките или водите или каквото там трябва да е,  ще ми се да я родя нощес на 01.03. но то ако можеше така да си избираме...Simple Smile Много ми тежи вече, искам  да я видя да я награбя и да я нацелувам нашата дъщеря.

# 361
  • Мнения: 397
Josefine, добре правиш, стой си на топло. може и леки разходки за по-лесно раждане, ама мъжът ти да те държи за ръка. Ние така се разхождаме вечер по час за чист въздух, ама хванати за ръце иначе направо си се търкалям...хахах
И аз седя и си чакам болките или водите или каквото там трябва да е,  ще ми се да я родя нощес на 01.03. но то ако можеше така да си избираме...Simple Smile Много ми тежи вече, искам  да я видя да я награбя и да я нацелувам нашата дъщеря.

Аз преговарям с бебето да не излиза още да изчака да се разтопи снега тогава бе след средата на месеца. Пък и в събота на 3-ти март се уговарям с кръстницата ми да ходим да манифестираме  Laughing Laughing Тя като и казах вече коя седмица ще съм вика "Ааа да знам ако се разраждаш бързо да действам" викам "То е първо, ако не ми изтекат водите да стана атракцията на парада може да си откараме в манифестация цял ден"  Joy

# 362
  • Мнения: 21
HeartsHearts
На 22ри февруари с планово секцио се роди дъщеричката ми Миа. Вече сме си у дома.

Честито! Много хубаво име. Да е жива и здрава Hearts

# 363
  • Мнения: 173
Честита Баба Марта, мили момичета! Бъдете здрави и нека в спокойствие дочакаме нашите "мартенички"!

# 364
  • Мнения: 9
Честита Баба Марта на всички Flowers Four Leaf Clover  Нека този месец бъде най-прекрасния и незабравим за нас! People BabyHands Pray

# 365
  • Мнения: 397
Честита Баба Марта на всички нека през този месец всяка от нас да получи своята малка сбъдната мечта  stork-boy stork-girl

# 366
  • Мнения: 341
Честита Баба Марта, румени засмени 💖
Да ви питам нещо- до кога пихте/пиете магнезии. Аз съм 36 гс и ми се иска да го спирам вече и ако имам късмет бебо да се появи към 38 гс, че нямам нито сили, нито търпение вече. Искам да си го нагушкам Simple Smile

# 367
  • София
  • Мнения: 137
Честита Баба Марта, румени засмени 💖
Да ви питам нещо- до кога пихте/пиете магнезии. Аз съм 36 гс и ми се иска да го спирам вече и ако имам късмет бебо да се появи към 38 гс, че нямам нито сили, нито търпение вече. Искам да си го нагушкам Simple Smile
Точно в 36та седмица ми каза лекаря да го спирам, сега съм 39та ни контракции ни раждане...
Честита Баба Марта момичетата и да почва бебевалежа Simple Smile

# 368
  • София
  • Мнения: 95
Честита Баба Марта Simple Smile Нека да донесе на всички  пухкави здрави мартенички Simple Smile))))

# 369
  • Мнения: 1 204
И аз го спрях в 36та седмица.

Честита Баба Марта  bouquet

# 370
  • Мнения: X
Честита Баба Марта! Hug Желая ви скоро да ви радват малките мартенички и да са засмени, а не плачливи. Heart

Магнезия го спрях около 35 г.с.

# 371
  • Мнения: 44
На мен магнезия ми го изписаха около 35 г.с. и ми го спряха днес 37 +5 г.с.

# 372
  • софия
  • Мнения: 98
Честита Баба Марта момичета, влязохме в най-хубавия месец.
Хайде позатопля се и щъркелчетата да бързат да ни носят бебоците в срок.
Пожелавам ви леко раждане и незабравими моменти, бъдете позитивно настроение и идете в Родилния Дом с Радост и спокойствие, да си вземете мартеничките:)
В средата на 39 съм и аз ни болки, ни контракции, очакване и търпение на всички. Прегръдки!

# 373
  • Мнения: 136
Честито на Биско и Шоколадче ! Да са Ви живи и здрави бебчетата ! На Вас бързо възстановяване ! Flowers Hibiscus

Честита Баба Марта ! Flowers Four Leaf Clover
Вече сме в най-прекрасния месец за всички нас ! Желая на всички Ви леко раждане , здрави бебета и много моменти изпълнени с радост и много усмивки ! Hug

Аз магнезият го спрях в 33 седмица .

# 374
  • Мнения: 2 561
А в 9 месец колко често ходите на прегледи и тонове?

Общи условия

Активация на акаунт