Работа, CV-та, HR-и, съвети - 61 -ва тема

  • 88 966
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 30 022
Нямах предвид да допълвам нещо, което не е вярно, а да променям визията на СВ-то. Дали е нужно?  newsm78

СВ-то ми е 2 стр. с работни места, умения и учебни заведения + снимка.

# 676
  • Другата България
  • Мнения: 37 793
Аз не бих.

# 677
  • София
  • Мнения: 6 219
Kaкво мислите за това? Тези 2г малко ме плашат.
Доста техническа (не толкова химическа) ми се стори работата. Искат на място да се подадат документи и се чудя дали да бия път. Ако тези 4 часа са плаващо работно време - ме устройва в момента, но 2г...предполагам не се задължаваш с нещо?

Във връзка с изпълнение на проект № BG16RFOP00.....

Образование и квалификация:
Висше образование в областта на химията
Опит в областта на химията и/или химичните процеси минимум 3 години
.............................
Заетост: 24 месеца на 4-часов трудов договор
Месторабота: гр. София

Какво има да те плашат? Работа по проект и хората са си казали какъв е периода на проекта. Ти си преценяваш искаш ли да натрупаш съответния опит и да направиш контакти докато работиш в него.

Как така на трудов договор не се задължаваш?!? Трудовия договор си има задължения и права.

# 678
  • Мнения: 594
Нямах предвид да допълвам нещо, което не е вярно, а да променям визията на СВ-то. Дали е нужно?  newsm78

СВ-то ми е 2 стр. с работни места, умения и учебни заведения + снимка.

Ако държиш на позицията и фирмата и искаш да стигнеш до интервю, съобрази опита си спрямо изискванията им. Т.е., наблегни в твоето СВ на описаните от тях задължения.

# 679
  • Мнения: 9 050
Natali, ако си кандидатствала преди 6 месеца, според мен не променяй CV-то. На мен би ми било странно един и същ човек да кандидатства с различни CV-та, без нещо да се е променило в опита или квалификациите му.
Иначе да, можеш да кандидатстваш отново. Щом е минало толкова време, няма как те да ти звъннат, за да проверят имаш ли още интерес. Прекалено отдавна е бил предишния подбор.

Starrydream, по принцип е добре, когато подписваш двугодишен договор, да го направиш с нагласата, че ако работата отговаря на обявеното, се ангажираш за две години. От думите ти "засега ме устройва" оставам с впечатление, че може би нямаш намерение да работиш там две години. А ако напуснеш на първата година, ги поставяш в неудобната ситуация да търсят човек за по-малък период, което е доста трудно.
Това от морална гледна точка.
Иначе, от законова, предизвестието по срочен договор е три месеца. Няма възможност да е по-малко. Толкова е задължителното законово обвързване, ако решиш да прекратиш договора преди да е изтекъл.

# 680
  • Мнения: 30 022
Благодаря ви за съветите, момичета. Отговарям в доста голяма степен на изискванията, но не знам защо не ми се обадиха първия път.... newsm78
Сигурно изглеждам ненадеждна.  Sad

# 681
  • София
  • Мнения: 110
Успех Натали!
Аз влизам в тази тема само за да Ви благодаря, светлина в тунела при мен няма. Истината е,че съм тотално отчаяна.

# 682
  • Мнения: 30 022
Успех Натали!
Аз влизам в тази тема само за да Ви благодаря, светлина в тунела при мен няма. Истината е,че съм тотално отчаяна.

Благодаря, пуснах, пък ще видим....

В една от съседните теми се търси сервитьор/ка за над 1000 лв. заплата 2/2 дни. Ако търсиш нещо подобно....

# 683
  • София
  • Мнения: 110
Търся в сферата Администрация! Магистър съм по Публична администрация!

# 684
  • Мнения: 30 022
Ходи по конкурси за държавни длъжности. Парите няма да са много, но все пак не е като да си без работа.

# 685
  • София
  • Мнения: 11 784
Търся в сферата Администрация! Магистър съм по Публична администрация!

Администрация е толкова общо, насочи се конкретно към нещо, Натали е права

# 686
  • София
  • Мнения: 110
Всъщност спешно си търся възможност за започване на работа. Всички знаете мъката ми с търсене на работа. Няма да Ви се натрапвам.

# 687
  • Мнения: 2 185
Всъщност имаш ли спешна нужда от работа или можеш да си позволиш да избираш/чакаш за работа по специалността ?

# 688
  • София
  • Мнения: 110
Само да добавя че заплати от рода на 450-500 не ме устройват.  Работа в сфера Администрация,  и не бих изчаквала, аз съм 3 месец без работа, след операция. Ако  бих била одобрена на няколко места бих избирала, няма такова нещо. Не ми предлагайте Айвън,Орифлейм и подобни. 

# 689
  • Мнения: X
От адвокатската кантора нищо ли не казаха?

Общи условия

Активация на акаунт