Януарски бебета 2018

  • 81 227
  • 552
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 164
И аз чакам да ми дойде втори път,но ми закъснява вече 5 дена.Почнах да се филмирам,уж се пазим,но и с бебо така беше презервативите не помогнаха.Просто сега не мога да пия хапчета заради кърменето.Очаква ли се да е редовен цикъл като е дошъл веднъж или според зависи?Гинекологът ми каза пазете се,цикъла ще се нормализира чак след спиране на кърмата.При вас как е?

# 151
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
И аз чакам да ми дойде втори път,но ми закъснява вече 5 дена.Почнах да се филмирам,уж се пазим,но и с бебо така беше презервативите не помогнаха.Просто сега не мога да пия хапчета заради кърменето.Очаква ли се да е редовен цикъл като е дошъл веднъж или според зависи?Гинекологът ми каза пазете се,цикъла ще се нормализира чак след спиране на кърмата.При вас как е?
Ми на мен още не ми е идвало а бебчо е на три месеца и е на смесено хранене аз за това и питах щото се чудя не трябва ли вече

# 152
  • Мнения: 1 418
Има ли мами с по-голямо детенце, които да споделят първия път кога ви приключи момента с пръцкането и напъването.....

# 153
  • Мнения: 201
Първото ми дете е момче и страшно се измъчихме с коликите. Всичко при него беше като по учебник. Започнаха на 10-я ден и като навърши 3м. сякаш някой с ножица ги отряза отведнъж. От други майки знам, че при някои дечица спират по-рано, при други продължават и повече, така че всичко е индивидуално.
Имам въпрос към момичетата, които вече не кърмят. Какво Ви съветват Вашите педиатри за захранването?  Моята хубавица е изцяло на АМ и съвсем скоро става на 3м., та ми е любопитно да чуя повече мнения по въпроса. За сега съм решила да изчакам. Синчока го захраних на третия месец със сок, но това беше преди 9 г. От известно време госпожичката ми проявява засилен интерес, когато съм близо до нея и ям, гледа ме с едни ококорени очи и сякаш ми казва "Дай и аз да си хапна малко от твоето" Simple Smile

# 154
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Много е рано за захранване поне на пет месеца трябва да стане дъщеря ми е на шест години и я захраних на пет месеца беше изцяло на ам а сега сина ми е на смесено хранене и мисля да изчакам до шест

# 155
  • Мнения: 1 772
Момичета, бебоците спят ли? Мойта девойка много малко и все на ръце, оставя ли я и се буди веднага...

# 156
  • Мнения: 201
4 часа непропудно спане през деня, но само когато сме навън. Вкъщи докарваме по около 1,5-2 часа. От известно време пропускаме и нощното хранене, та спим от 21-22 до 07-08 ч.

# 157
  • Мнения: 6 887
Никакво спане 😁 заспива, докато я кърмя, оставям я да се унесе хубаво и в момента, в който се опитам да я оставя, веднага подскача. Спи само в слинга и в количката.

# 158
  • Мнения: 108
Момичета, бебоците спят ли? Мойта девойка много малко и все на ръце, оставя ли я и се буди веднага...
 
 
И ние сме така, а всички ми викаха, че на малките бебета сънят е много дълбок и трудно се пробуждат от шумове и т.н. и че ще имам време за всичко докато спи. “ После идвало трудното🤨” не ми се мисли за после щом още от сега не може да остане и една мин. сама 🍔🌭 С татти ще караме на сандвичи 😂

# 159
  • Мнения: 1 772
Сандвичи пак добре, мойто и първото беше такъв дзвер и карах само на неща дето можеш да докопаш с една ръка, демек бисквити и солети Simple Smile

# 160
  • Мнения: 6 887
Като каза "докопаш", сложила съм си едни подложки по цялата маса, за да мога да си приплъзвам каквото ми трябва с минимално движение 😁

# 161
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Нашият бебчо си спи между половин и два часа. Дори си се заиграва с играчката над леглото или на активната гимнастика. Като му омръзне почва да мрънка. Привечер е малко по превъзбуден но то няма как да е идвално абе спокойно бебе е засега. Нали минаха ужасните колики 😊😊😊

# 162
  • Мнения: 299
И нашият е така. Заспива при кърмене. Минава време, аз го слягам в креватчето и след максимум десет минути подскача. Все е на ръце или в слинга. Слава богу че поне вечер спи непробудно 4-6 час. И аз горе-долу карам на бисквити и солети.

# 163
  • Мнения: 108
Момичета ако кърмите нали не е хубаво само на солети и бисквити, трябват витамини за бебоците и кърмата не спира ли така 🤔. Някоя мама оплаква ли се от световъртежи, на мен ми беше нисък хемоглобина, но сега пия хапчета, а пак имам замайвания? Дали пък не е от кърменето 🤔

# 164
  • Мнения: 715
Ние през деня спим по 15-30 минути между храненията, ако сме навън може и четири часа. Нощем си ставаме един път около 4. Заиграване при нас няма, но иска някой да и дрънка с нещо да и пее или говори, сама да остане е немислимо, започва един рев, ужас е. Иначе вашите бебета започнаха ли да разреждат ядене. Ние още сме на 6-7, не я натискам, но когато имаме 6 не увеличаваме грамажа, яде пак максимум по 90 и не стигаме 500 мл за целия ден.
Мисля да захраня около средата на 5 месец, може и в края на 4 ако бебка покаже интерес.

Общи условия

Активация на акаунт