"Сега и Завинаги" Asla Vazgecmem Тема 4

  • 74 149
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 984
Славенче

Много добре играе ролите на гаднярка...чак съм я омразила...


 hahaha hahaha hahaha hahaha

Сега толкова добре се справя с ролята на свекървище в Новата булка, че чак мога да и повярвам. Макар там ролята е ли леко комична, а в тандем с другите две свекита направо са  newsm19

# 706
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 991
Аз пък не мога да се сдържа и ще драсна някой ред Simple Smile
Гледах сериите до края на седмицата. Има много материал за коментар, но ще го направим когато му дойде времето.
Сега за последната сцена. Изборът на Йит. За никой предполагам не е тайна, че той не го прави. Аз обаче си разсъждавам и стигам до мисълта, че в крайна сметка е очебиен. Би избрал да живее Иджлял. Неоспорим факт е огромната му любов към сина му, която сценаристите винаги ни напомнят. В този ред на мисли е логично да пожелае да живее майката на детето, за да не страда то. Тъй като Йит непрестанно жертва себе си и своите чувства в името на щастието му, няма нищо по-прозрачно. Нур е част от него, те са едно цяло. Ето защо ще пожертва нея. Поне това разбрах аз от целия филм.  И ми е много мъчно за моята любимка. Винаги тя преглъща, винаги тя страда и го отнася. Някой беше писал, че нейните загуби и чувства се пренебрегват. И аз го усещам. Имам чувството,че само Фатих  истински се притеснява за Нур. Радвам се,че се появи той. Мъчно ми е да я гледам как е принудена да участва в този абсурден триъгълник. Може би и тя самата има вина. Трябва да е по-твърда да постави картите на масата. Започвам да си мисля даже, че криенето на истината от детето е огромна грешка. Това е заблуда, още повече се оплитат и го объркват живеейки заедно.
 Извод :От истината по-хубаво няма ! Макар и болезнена , винаги е за предпочитане от една красива лъжа, която ще довлече след себе си куп огорчения. Мисля, че тепърва ще станем свидетели на това.
Аз бях  Peace
Напълно съм съгласна с написаното от теб. И аз съм напълно убедена, че Иит щеше да жертва Нур.
Понеже вече съм изгледала целия сериал, мога да кажа, че точно ей тази част с безконечното висене в този промишлен терен, около 15 минути (общо в двете серии), и постоянно повтаряне на едно и също от страна и на Радван, и на Иит, са ми най-недоизпипания момент в целия сериал. Не говоря за дилемата пред главния герой, а за инфантилния начин на поднасяне. Ако го бяха сбили поднесено в 2-3 минути, нямаше така да дразни. Ама то е толкова безбожно тъпо разтеглено, че лично на мен ми беше досадно. До степен да ми се ще да видя Назан в поредна акция, само и само да приключат.
Скрит текст:
Скрит текст:
Естествено, че другият болезнено влюбен - Фърат разтури купона. И то щото му беше много важно да държи сметка на Иит кого ще избере, и да му начуква канчето, че непременно трябва да избере Иджлял.
Както се досещате, много съм ядосана тук. И на сценаристките, и на режисьора, и на откровената глупост на героите  Laughing.
Като ми мине, ще кажа и някоя добра дума. Grinning

# 707
  • Мнения: 1 973
Аз пък не мога да се сдържа и ще драсна някой ред Simple Smile
Гледах сериите до края на седмицата. Има много материал за коментар, но ще го направим когато му дойде времето.
Сега за последната сцена. Изборът на Йит. За никой предполагам не е тайна, че той не го прави. Аз обаче си разсъждавам и стигам до мисълта, че в крайна сметка е очебиен. Би избрал да живее Иджлял. Неоспорим факт е огромната му любов към сина му, която сценаристите винаги ни напомнят. В този ред на мисли е логично да пожелае да живее майката на детето, за да не страда то. Тъй като Йит непрестанно жертва себе си и своите чувства в името на щастието му, няма нищо по-прозрачно. Нур е част от него, те са едно цяло. Ето защо ще пожертва нея. Поне това разбрах аз от целия филм.  И ми е много мъчно за моята любимка. Винаги тя преглъща, винаги тя страда и го отнася. Някой беше писал, че нейните загуби и чувства се пренебрегват. И аз го усещам. Имам чувството,че само Фатих  истински се притеснява за Нур. Радвам се,че се появи той. Мъчно ми е да я гледам как е принудена да участва в този абсурден триъгълник. Може би и тя самата има вина. Трябва да е по-твърда да постави картите на масата. Започвам да си мисля даже, че криенето на истината от детето е огромна грешка. Това е заблуда, още повече се оплитат и го объркват живеейки заедно.
 Извод :От истината по-хубаво няма ! Макар и болезнена , винаги е за предпочитане от една красива лъжа, която ще довлече след себе си куп огорчения. Мисля, че тепърва ще станем свидетели на това.

newsm10 newsm10 за подчертаното +++ Peace


И аз ще се присъединя към подчертаното от Мамчето в поста на Лоли. И съм не на 100, а на хиляда и сто процента съгласна с това да се казва истината. Защото, според мен, криенето на истината от детето с цел да не бъде то наранявано е често свързано с несигурността на възрастния да изкаже  решението си, което не е затвърдено в мислите и действията  му.

# 708
  • Мнения: 13 625
Малко снимки и на детето

Пойраз😉(Мерт)







# 709
  • Мнения: 36 752
Скрит текст:
Славенче

Много добре играе ролите на гаднярка...чак съм я омразила...


 hahaha hahaha hahaha hahaha

Сега толкова добре се справя с ролята на свекървище в Новата булка, че чак мога да и повярвам. Макар там ролята е ли леко комична, а в тандем с другите две свекита направо са  newsm19

Ти остави....Назан тук така ме подведе да я съжаля в един момент, че още не мога да си простя..... Naughty

# 710
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 991
Знам, че е  Rolling Eyes ..., но не мога да ви опиша колко ми боде очите микрофона, през който говори Радван. През цялото време имам усещането за конферентна зала и семинар.  ooooh! Лекторът малко нефелен и тъпче на един и същи въпрос  Mr. Green. И постоянно бях в очакване микрофонът да засече.

Момичета  Hug, простете ми  Praynig, но не мога да се сдържа. В целия сериал няма друг такъв момент, в който драмата да е така ужасно опропастена от сценарно-режисьорското решение за поднасянето и. Изобщо не ми беше убедително. А можеше да е страхотно. Peace

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 23:03 от profi_1

# 711
  • Мнения: 1 973
Скрит текст:
Аз пък не мога да се сдържа и ще драсна някой ред Simple Smile
Гледах сериите до края на седмицата. Има много материал за коментар, но ще го направим когато му дойде времето.
Сега за последната сцена. Изборът на Йит. За никой предполагам не е тайна, че той не го прави. Аз обаче си разсъждавам и стигам до мисълта, че в крайна сметка е очебиен. Би избрал да живее Иджлял. Неоспорим факт е огромната му любов към сина му, която сценаристите винаги ни напомнят. В този ред на мисли е логично да пожелае да живее майката на детето, за да не страда то. Тъй като Йит непрестанно жертва себе си и своите чувства в името на щастието му, няма нищо по-прозрачно. Нур е част от него, те са едно цяло. Ето защо ще пожертва нея. Поне това разбрах аз от целия филм.  И ми е много мъчно за моята любимка. Винаги тя преглъща, винаги тя страда и го отнася. Някой беше писал, че нейните загуби и чувства се пренебрегват. И аз го усещам. Имам чувството,че само Фатих  истински се притеснява за Нур. Радвам се,че се появи той. Мъчно ми е да я гледам как е принудена да участва в този абсурден триъгълник. Може би и тя самата има вина. Трябва да е по-твърда да постави картите на масата. Започвам да си мисля даже, че криенето на истината от детето е огромна грешка. Това е заблуда, още повече се оплитат и го объркват живеейки заедно.
 Извод :От истината по-хубаво няма ! Макар и болезнена , винаги е за предпочитане от една красива лъжа, която ще довлече след себе си куп огорчения. Мисля, че тепърва ще станем свидетели на това.
Аз бях  Peace
Напълно съм съгласна с написаното от теб. И аз съм напълно убедена, че Иит щеше да жертва Нур.
Понеже вече съм изгледала целия сериал, мога да кажа, че точно ей тази част с безконечното висене в този промишлен терен, около 15 минути (общо в двете серии), и постоянно повтаряне на едно и също от страна и на Радван, и на Иит, са ми най-недоизпипания момент в целия сериал. Не говоря за дилемата пред главния герой, а за инфантилния начин на поднасяне. Ако го бяха сбили поднесено в 2-3 минути, нямаше така да дразни. Ама то е толкова безбожно тъпо разтеглено, че лично на мен ми беше досадно. До степен да ми се ще да видя Назан в поредна акция, само и само да приключат.
Скрит текст:
Скрит текст:
Естествено, че другият болезнено влюбен - Фърат разтури купона. И то щото му беше много важно да държи сметка на Иит кого ще избере, и да му начуква канчето, че непременно трябва да избере Иджлял.
Както се досещате, много съм ядосана тук. И на сценаристките, и на режисьора, и на откровената глупост на героите  Laughing.
Като ми мине, ще кажа и някоя добра дума. Grinning

Профи, Hugнапълно съм съгласна с теб за протяжността на тези моменти в онзи терен с Радван.
Когато реших да гледам втори път сериите, стигайки до тези две серии ми се щеше да ги прескоча и съм го правила с мишката. Разтеглянето на серията предполагам е било свързано с удължаването на самия сериал, който е бил замислен с трети сезон, но по-дълъг, а не само от три серии какъвто е в действиетелност.Мисля, че рейтингът тогава за тези серии  е бил висок и т.н/тук може и да не съм точна за рейтинга/. Ще има и доста пълнежи нататък, предполагам знаеш, след като си изгледала сериала.

# 712
  • Мнения: 36 752
Знам, че е  Rolling Eyes ..., но не мога да ви опиша колко ми боде очите микрофона, през който говори Радван. През цялото време имам усещането за конферентна зала и семинар.  ooooh! Лекторът малко нефелен и тъпче на един и същи въпрос  Mr. Green. И постоянно бях в очакване микрофонът да засече.

Момичета  Hug, простете ми  Praynig, но не мога да се сдържа. В целия сериал няма друг такъв момент, в който драмата да е така ужасно опропастена от сценарно-режисьорското решение за поднасянето и. Изобщо не ми беше убедително. А можеше да е страхотно. Peace

При първо гледане не можах да преценя недостатъците на този момент, но на мен ми беше много мудно....и това повтаряне на едни и същи думи от двете страни не ми се понрави, но го отдадох на нетърпението да видя какво ще се случи.....

# 713
  • Мнения: 11 984
В колко ли дубъла са снимали тези трогателни моменти в това коя да избере Ийт и кой точно е виновен за смъртта на жената на Радван Whistling

# 714
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 991
Пиша, бриша  Joy, не насмогвам. hahaha

Да се самопренеса.  bowuu

Като говорим за Назан, моментът, в който Назлъ поиска целувка за лека нощ е велик. По лицето на Назан (браво на актрисата) за секунда се изписаха учудване, погнуса, колебание, приемане на неизбежното. Много ми хареса изправянето на подмолната интригантка Назан, която никога и през ум не и е минавало да си разваля рахатлъка с дете, пред чистия и невинен детски повик за една майчинска целувка. Назан и майчински чувства?! Къде ти!

Димана, Мама-Ан, пълнежи има винаги, и към края на всеки сериал хем им се иска още да се позадържат на екран, хем няма какво толкова да предложат. Тогава обикновено в сериалите се пръкват най-големите глупотевини. Когато успеят да го поднесат в умерена форма, всеки зрител и фен го преглътва и не му отдава значение дълго. Ама тук са попресолили манджата. Peace

# 715
  • Мнения: 1 973
Пиша, бриша  Joy, не насмогвам. hahaha

Да се самопренеса.  bowuu

Като говорим за Назан, моментът, в който Назлъ поиска целувка за лека нощ е велик. По лицето на Назан (браво на актрисата) за секунда се изписаха учудване, погнуса, колебание, приемане на неизбежното.

Димана, Мама-Ан, пълнежи има винаги, и към края на всеки серила хем им се иска още да се позадържат на екран, хем няма какво толкова да предложат. Тогава обикновено в сериалите се пръкват най-големите глупотевини. Когато успеят да го поднесат в умерена форма, всеки зрител и фен го преглътва и не му отдава значение дълго. Ама тук са попресолили манджата. Peace

Профи, newsm51много точно си  обяснила поведението и чувствата на Назан с малката Назлъ.
Пълнежите са си такива и дай да не им обръщаме внимание, досади има много.

Аз отново се връщам за избора на Ийт, но не от сцените с Радван, а въобще.
Имаше един много кратък момент, който показаха, а това беше, когато Ийт разговаряше с Мерт по телефона и му обясняваше за внезапната "почивка" с майка му. Тогава Ийт даде обещание на детето, че ще го заваде на почивка него,  заедно с майка му и каза да, ние тримата, заедно. Тогава камерата замъгли образа на Ийт и избистри образа на Фатих, който много сериозно слушаше този разговор и поклати глава точно на думите на Ийт за тримата.

Последна редакция: вт, 20 фев 2018, 23:28 от Dimana-nova1

# 716
  • Мнения: 13 625

Знам, че е  Rolling Eyes ..., но не мога да ви опиша колко ми боде очите микрофона, през който говори Радван. През цялото време имам усещането за конферентна зала и семинар.  ooooh! Лекторът малко нефелен и тъпче на един и същи въпрос  Mr. Green. И постоянно бях в очакване микрофонът да засече.

Момичета  Hug, простете ми  Praynig, но не мога да се сдържа. В целия сериал няма друг такъв момент, в който драмата да е така ужасно опропастена от сценарно-режисьорското решение за поднасянето и. Изобщо не ми беше убедително. А можеше да е страхотно. Peace

Профи, ти ме разби! Едва сега започнах да вдявам за микрофона, конферентната зала, семинара и удължаването на момента!  Аз съм толкова улисана да наблюдавам изражението на Ийт, погледа му,  мимиките и изобщо играта му, че изобщо не съм обърнала внимание на тези неща! Но ... много си права! За Назан - също! А на мен ми е простено - от възрастта ще да е!

# 717
  • Мнения: 36 752


В отговор на молбата на Емили

# 718
  • Мнения: 164
Чудя се Елмаз как не роди вече след толкова много стрес и нерви.Оказа се много силна браво.Жалко,за това,че доколкото разбрах Джахид ще си остане същия глупак до края на филма

# 719
  • Мнения: 36 752
Чудя се Елмаз как не роди вече след толкова много стрес и нерви.Оказа се много силна браво.Жалко,за това,че доколкото разбрах Джахид ще си остане същия глупак до края на филма

Ако е така, по-добре Елмас да отиде при семейството си, а пък Джахит да си живее с Назан....

Общи условия

Активация на акаунт